Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Magdzie napisał:

Wrocilam z urodzin , dawno tak dretwej imprezy nie odwiedzilam((, szkoda czasu marnowac((, ale jak sie powiedzialo a , to trzeba i b- powiedziec.Zjadlam kawalek ciasta i kawe wyzlopalam - i nic , nigdzie ust nie umoczylam .Mialam propozycje , ale odmowilam)).

Siedzielismy z dziadkiem w pokoju- sami- reszta gosci w piwnicy - urzadzonej na typowe party, schody b.strome i dziadek powiedzial , ze nie zejdzie , zreszta tam gwarno , pelno ludzi, i to nie dla niego.

Dobrze , ze ten dzien sie konczy , jeszcze 2 i jade do domu))

A to nie ta impreza co tany mialy byc?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

A to nie ta impreza co tany mialy byc?

Tany to chyba beda , ale pozniej .My z dziadkiem sie nie zalapali , bo przed dobranocka my byli w domu))

A i jeszcze sie pochwale prezentem jaki dostalam)).

Zawsze twierdzilam , ze niemyslacy ten narod , ale to prawda.Na urodziny dostalam od corki dziadka - kwiatka w doniczce, ale przeciez nie zabiore go do domu.Zostawilam go w kuchni, tera od corki zas prezent trafny na zabranie do domu- duze jajo z Lindt', rzuce do torby , chyba cale dojedzie do Pl? , albo zas zostawie w kuchni))

Edytowane przez Magdzie
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Magdzie napisał:

Tany to chyba beda , ale pozniej .My z dziadkiem sie nie zalapali , bo przed dobranocka my byli w domu))

A i jeszcze sie pochwale prezentem jaki dostalam)).

Zawsze twierdzilam , ze niemyslacy ten narod , ale to prawda.Na urodziny dostalam od corki dziadka - kwiatka w doniczce, ale przeciez nie zabiore go do domu.Zostawilam go w kuchni, tera od corki zas prezent trafny na zabranie do domu- duze jajo z Lindt', rzuce do torby , chyba cale dojedzie do Pl? , albo zas zostawie w kuchni))

Hahahaha! Faktycznie bardzo niemieckie te prezenty. Takie trafione, ze az radosc sie cisnie na usta ;))))

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Też dostałam po części nietrafiony prezent. Włóczkę ( bo sporo dziergam jak czas pozwala ) i flaszkę. Nie zmarnowała się, córcia poniosła na imprezkę. :)

Włóczkę ? na imprezę zabrała ?:d No to wypas impra :szydera: można by powiedzieć zabawa na dwa druty :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Też dostałam po części nietrafiony prezent. Włóczkę ( bo sporo dziergam jak czas pozwala ) i flaszkę. Nie zmarnowała się, córcia poniosła na imprezkę. :)

Trzeba bylo upic Niemcow i wmowic im, ze chca Ci podarowac jeszcze wiecej wloczki ;))))

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Helena2311 napisał:

Jeśli mam rogi,to nic o tym nie wiem.Ale dla pewności wyczaruje sobie jakąś miksturę.

3559.gif

ty prosze wyczaruj i mi miksture ,ale przyciagajca   bogatych i ladnych panow,chce pozyc normalnie ile tego zycia zostalo,nikt nie wie ani dnia ani godziny,a gwiazdka nadziej gasnie ostatnia

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Trzeba bylo upic Niemcow i wmowic im, ze chca Ci podarowac jeszcze wiecej wloczki ;))))

To taka dziwna rodzina że w piwnicy był salon gier z barkiem zaopatrzonym tak że dobra knajpa by się nie powstydziła i same abstynenty ! :o

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialam sie pochwalic, znowu :papieros:,nikotynoterapia nie pomogla,prawda o wiele :papieros:mniej.Stwierdzilam ile mi w zyciu zostalo, arbeit  arbeit ,a jestem na wiosce,zadnej rozrywki.Ostatnio wolnego nie bralam pogoda brzydka,w zeszly poniedzialek 4 god polazilam po miescie  robilam swoje prywatne zakupy. smutno,bardzo smutno:szok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałam zarąbisty prezent na odjazd od córki moich poprzednich pdp. Zapakowany w piękny papier, srebrny, kokarda i prośba do tego, żeby otworzyć w Wigilię. A że klamotów miałam do bólu, samolotkiem leciałam, to otworzyłam, coby ładnie do bagażu zapakować...I....ta dam, ta dam...używany kieliszek, stópka plastikowa imitująca srebro, a czara przyklejona na ordynarny silikon :haha: I został prezent na Bajerach w piwnicy dziadków...:szydera: Odziedziczy córka wraz z całym majątkiem...:szydera: Chyba się ucieszy? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Może to dla ozdoby, jak plastikowe jajeczka na krzakach ? :szydera:

Super napisala, ja teraz madra jestem, nie zabardzo ozdob,to pozniej mi sprzatac, zadnych krzakow z jajkami.nie rozumiem tego za miesiac do swiat ozdabiaja mieszkania  a na drugij dzien poi swietach to weg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ja dostałam zarąbisty prezent na odjazd od córki moich poprzednich pdp. Zapakowany w piękny papier, srebrny, kokarda i prośba do tego, żeby otworzyć w Wigilię. A że klamotów miałam do bólu, samolotkiem leciałam, to otworzyłam, coby ładnie do bagażu zapakować...I....ta dam, ta dam...używany kieliszek, stópka plastikowa imitująca srebro, a czara przyklejona na ordynarny silikon :haha: I został prezent na Bajerach w piwnicy dziadków...:szydera: Odziedziczy córka wraz z całym majątkiem...:szydera: Chyba się ucieszy? :haha:

och sie uczeszy, jakby byla polka to by powiedziala ja Pier...e k...a p...a nie zabrala super prezentu. moment, a moze kieliszek byl antyk i duzo  kasy mogla b pokosic w DESE

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, karolina145 napisał:

och sie uczeszy, jakby byla polka to by powiedziala ja Pier...e k...a p...a nie zabrala super prezentu. moment, a moze kieliszek byl antyk i duzo  kasy mogla b pokosic w DESE

Moje wrażliwe oczy rozpoznałyby coś droższego niż 2 Euro :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, karolina145 napisał:

ty prosze wyczaruj i mi miksture ,ale przyciagajca   bogatych i ladnych panow,chce pozyc normalnie ile tego zycia zostalo,nikt nie wie ani dnia ani godziny,a gwiazdka nadziej gasnie ostatnia

Zamiast rozmyślać zacznij działać i się rozglądać.O księciu na białym koniu zapomnij."Kuń"wyciągnął kopyta.Księciunio zaczął przemieszczać się na własnych odnóżach.Czarno,to widzę.Ale z braku laku dobry kit.Może tego gościa ucywilizujesz?!

1190715344_gif2075.gif

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Magdzie napisał:

Bawcie sie dobrze.

Milego wieczoru , ja ide spac.Dobranoc)).

Kto pierwszy jutro wstanie , robi kawe , a jak nie kawe , to niech choc wode zagotuje , juz se sama zrobie :świnia:

Jak wstaniesz przed 5-tą to będziesz pierwsza;) W późniejszym terminie dyżur ma @lucyna.beata...tak więc sagan wystarczy pod termos podstawiać :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Helena2311 napisał:

Zamiast rozmyślać zacznij działać i się rozglądać.O księciu na białym koniu zapomnij."Kuń"wyciągnął kopyta.Księciunio zaczął przemieszczać się na własnych odnóżach.Czarno,to widzę.Ale z braku laku dobry kit.Może tego gościa ucywilizujesz?!

1190715344_gif2075.gif

:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...