Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Serenity napisał:

 a co do pobytu w szpitalu Pdp. To moi klienci i tak muszą płacić za ten czas agencjom, więc z reguły pozostawiano mnie w domu,bo  poniżej dwóch tygodni nie było warto odeslać mnie do Polski. Agencje w Niemczech umieją sobie tu umowy dobrze skonstruować.

o cholera...a ja zarabiam tylko jak jestem w domu z pdp... jak ona idzie do szpitala to ja mam z miejsca do domu jechac i nawet sie nie interesuja, czy mam na bilet, bo jak jestem krotko to nawet na bilet nie zarobie....

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Betty napisał:

o cholera...a ja zarabiam tylko jak jestem w domu z pdp... jak ona idzie do szpitala to ja mam z miejsca do domu jechac i nawet sie nie interesuja, czy mam na bilet, bo jak jestem krotko to nawet na bilet nie zarobie....

           Jestem już w piątej agencji i ta zasada była wszędzie: obojętnie ile bym nie była to rodzina musiała i tak płacić za mój bilet i to w obie strony ( plus 2 dni w obie strony na przygotowanie ), a to zniechęcało do rezygnacji z moich usług na czas pobytu w szpitalu, a wiadomo, że długość takiego pobytu w szpitalu trudno przewidzieć. 

        W Niemczech są też agencje, które kombinują z opłatą za przejazd na niekorzyść opiekunki, ale przeważnie tego nie robią. Rzecz warta nowego tematu.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

I co dzisiaj robimy??:hahaha: bawimy się?:love: jakiś sobotni romans? gdzie kto jest? ja chętnie na spacer albo kolacja we dwoje ,,albo tango albo bardzo ciekawa rozmowa? co mi chodzi po głowie!

hej @Łukaszku jakaś cisza ! wszyscy w tv siedzą? dawaj na 

pobrane.jpg

kolacja we dwoje !!! :love::serce::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Łukasz napisał:

tylko spazieren, kawka,galeria ... hmm...:płacz::|jestem młody, mam czas :hahaha: 

Witaj Łukaszu:love:, hmm..., może być tak, że buty zedrzesz przez te ciągłe "schody", ale jesteś przecież młody:) a  jak młody, to nawet boso... nogi same Ciebie poniosą:serce::hahaha::serce:

9 godzin temu, emma napisał:

Florcia, gdzie byłaś, że Cię nie było?

Miła Emmo:całus:, byłam na urlopie a teraz musiałam zmienić firmę, bo okazało się, że nie jest taka czysta jak się wydawało, niestety. Pozdrawiam serdecznie:serce::):serce:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamiast muzy na dobranoc (bo swój limit wyczerpałem, haha), krótki wierszyk

Kiedy piękna noc zapada,
księżyc bajki opowiada.
Wszystkie gwiazdy go słuchają,
bo na piękny sen czekają.
Więc bez żadnych zbędnych słów,
życzę Wam miłych słów.

DOBRANOC  :love::serce:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz dzięki za :kawa: u mnie same nudy pdp pauza a mi się nawet nie chce tyłka ruszyć nigdzie, pomału się przygotowuję do pakowania oraz do porządkowanie mojej sztelii, bo nowa  zmienniczka będzie kontrolowała haha , a niektóre rzeczy nie były ruszane od 10 m-cy np: odmrażana lodówka, pajęczynki :( .Ogólne moje podsumowanie: , to ja piździu taką zmienniczkę jak miałam!.. oj tam nie będę obgadywać . @Łukasz a ja kupuję ciasto francuskie i sama piekę jakieś tam rogaliczki  z marmoladką albo Nutellą :) ale się dzisiaj objadłam ,pycha.A ty widzę ,że lubisz piec  :ciacho::love: oj mi się nie chce;) mam lenia.Miłego popołudnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zakończenie mojego dyżuru na forum:hahaha:   piosenka francuska ... pamiętam, jak w klasie maturalnej śpiewaliśmy .... wiem, wiem, że mnie nie pokochasz.... haha, to były czasy, łezka w oku się kręci. Spokojnej nocy, tym, co w pracy i tym, co na urlopie. Dobranoc  :):love::serce:

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz smutna piosenkę dałeś na koniec...

Szkoda, że nadal mi nie wychodzi wklejanie...

i nie martw się że dziś mało pisaliśmy. Nie można na zawołanie mieć weny twórczej, a już na pewno problemów do opisania.

Ważne, że jesteśmy czytani. Spójrz na dół strony. Nie jest źle, a materiałów tu już mnóstwo na stronie.

Dobranoc, Łukaszu.

ja tu Kiepskich oglądam z tęsknoty za krajem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity podpowiem jak wklejać:                                                                                                       1/ wyszukujesz w google np:You Tube,                                                                                                          -wpisujesz swoje ulubione ,np:  andrea bocelli ave maria,wybrany przez Ciebie utwór się otwiera:) , wchodzisz na górę w google/wyszukiwarka/ dajesz kopiujesz ,następnie wracasz do swojej stronki forum i dajesz wklej:)                                             

Miłego wieczoru:) /obrazki i gify też Ci chętnie podpowiem/

                                                                                           -

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łukasz napisał:

Na zakończenie mojego dyżuru na forum:hahaha:   piosenka francuska ... pamiętam, jak w klasie maturalnej śpiewaliśmy .... wiem, wiem, że mnie nie pokochasz.... haha, to były czasy, łezka w oku się kręci. Spokojnej nocy, tym, co w pracy i tym, co na urlopie. Dobranoc  :):love::serce:

 

Znam ,znam znam ,,,smutne i jak bardzo - Łukasz co Ciebie dzisiaj naszło na takie smuteczki?:love:

Godzinę temu, erika napisał:

@Serenity podpowiem jak wklejać:                                                                                                       1/ wyszukujesz w google np:You Tube,                                                                                                          -wpisujesz swoje ulubione ,np:  andrea bocelli ave maria,wybrany przez Ciebie utwór się otwiera:) , wchodzisz na górę w google/wyszukiwarka/ dajesz kopiujesz ,następnie wracasz do swojej stronki forum i dajesz wklej:)                                             

Miłego wieczoru:) /obrazki i gify też Ci chętnie podpowiem/

                                                                                           -

@erika co to za powaga !!! co się tutaj dzieje? jacyś kościelni tutaj zawitali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...