Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Grzegorz B napisał:

W każdym razie nie uwierzę już w słowa konsultantów / koordynatorów póki nie zobaczę. W czasie pobytu w Münster dodzwaniałem się do mojej koordynatorki, co to tak zawsze miała mi pomocna być. Ale to okres świąteczny był. Potem noworoczny. Jakoś po 7 stycznia dopiero się dodzwoniłem, jak z urlopu wróciła.

      Zauważ, że jest to legalny powód do natychmiastowego wypowiedzenia umowy tej firmie,

bo 24 h "opiekę " koordynatora obiecują właściwie wszędzie i tak pisze w naszych śmiesznych, ale jednak obowiązujących prawnie umowach. Niemniej poza sytuacjami gdy jasno się firmie zagrozi zakończeniem wspólpracy to reakcji nie ma żadnej i to nawet jeśli dzwonią. Koordynator to zupełna fikcja - według moich doświadczeń.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Stare, ale jare... :oklaski: Ale żeby tak od rana dyskotekować się? :haha: 

Dyskoteka???   :szydera:

To jest film instruktażowy przygotowania opiekuna do pracy z agresywnymi podopiecznymi. 

  :cześć3:  :oklaski: :hura:  :gazeta:  :zdrówko:

Kuknij jeszcze raz na całość.

Tylko uważnie proszę!    :donos:

Jest coś i o Tobie ?!? :hura:  :szydera:  :hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Grzegorz B napisał:

W poniedziałek pewnie tam pojadę. Po powrocie poszukam lepszej agencji

O tak, agencje są jednak dosyć różne, choć jeśli chodzi o najważniejsze : jakość szteli to i tak uważam to za czysty przypadek : los na loterii. I tak nawet stosując wszelkie środki ostrożności ( najlepszy to rozmowa z bieżącym opiekunem czy opiekunką ) trafiłam 2 lata temu na istny horror ! Ale... mając doświadczenie i wiedząc co tu można znależć w Niemczech odjechałam z tej szteli 3 dnia.

Co do wyboru agencji to proponuję Ci taki stary temat.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, violka napisał:

Melduję , ze jestem w domku :d Nagadałam się , nabuziakowałam , najadłam a teraz idę do wyrka :d podróż minęła dobrze , pogoda była ok ale padam na pysk . Życzę Wam Kochani miłej niedzieli :cmok: i do zobaczenia pózniej :cześć:

Witam w gronie urlopowiczów:d A kto musi niech pracuje:trele: life is brutal:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lucyna.beata napisał:

a to sa takowi miedzy nami?? a ja myslalam ze my calodobowo ...no moze z mala przerwa w ciagu dnia a czasami z calym dniem wolnym w tygodniu...calym w sensie od....do...

wiesz mozna i w weekendu popracowac tylko zeby sie to nia jakies nadgodziny labo co przelozylo...

no ale wiedzialy galy co braly co nie??

zatem milej niedzieli

dla czego galy nie wiedzieli ,mi w mojej agencji  bylo powiedziano ze mam az 2 dni wolnego(ups,musze sie z rodzina dogadac sie osobiscie) i 2 godziny przerwy to mam,i uwaga  koordynatora na miejscu. :witam:.A sie okazalo jak sie okazalo:słabo:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A kto ci każe :haha: Idź spać, wypocznij, wycałuj śliniaka...męża niekoniecznie :haha:A potem czytaj...mamy drugiego Rodzynka :oklaski:

no no nie namawiaj nasze koleżanki do zamiany miejsca męża ze sierściucho- śliniakiem:trele: .Juz to widzę jak Ty odpuścisz swojej połówce:trele: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, LACH napisał:

Dyskoteka???   :szydera:

To jest film instruktażowy przygotowania opiekuna do pracy z agresywnymi podopiecznymi. 

  :cześć3:  :oklaski: :hura:  :gazeta:  :zdrówko:

Kuknij jeszcze raz na całość.

Tylko uważnie proszę!    :donos:

Jest coś i o Tobie ?!? :hura:  :szydera:  :hura:

Pokładasz większą nadzieję w moją inteligencję niż ja sama ;) Kuknęłam....and yes, I did, but......odnalazłabym się w kilku sytuacjach :haha: Cheerliederka? Klaskająca babcia? Gorilla? Kij baseball'owy? Załamany trener? Moonwalker? No bo przecież nie będę zakładała sobie ochraniaczy na klejnoty :haha:No, nie wiem :smutek: Jakaś podpowiedź? :sos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

no no nie namawiaj nasze koleżanki do zamiany miejsca męża ze sierściucho- śliniakiem:trele: .Juz to widzę jak Ty odpuścisz swojej połówce:trele: 

 Z gazety :Oddam meza w dobre rece,Komunikatywny ,zna 2 jezyka polski i polski podsklepowy.Dobrze je i pije,najlepiej sie prezentuje sie na kanapie z pilotem,gazeta i piwem:witam:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Pokładasz większą nadzieję w moją inteligencję niż ja sama ;) Kuknęłam....and yes, I did, but......odnalazłabym się w kilku sytuacjach :haha: Cheerliederka? Klaskająca babcia? Gorilla? Kij baseball'owy? Załamany trener? Moonwalker? No bo przecież nie będę zakładała sobie ochraniaczy na klejnoty :haha:No, nie wiem :smutek: Jakaś podpowiedź? :sos:

1 i 4  :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Serenity napisał:

      Zauważ, że jest to legalny powód do natychmiastowego wypowiedzenia umowy tej firmie,

bo 24 h "opiekę " koordynatora obiecują właściwie wszędzie i tak pisze w naszych śmiesznych, ale jednak obowiązujących prawnie umowach. Niemniej poza sytuacjami gdy jasno się firmie zagrozi zakończeniem wspólpracy to reakcji nie ma żadnej i to nawet jeśli dzwonią. Koordynator to zupełna fikcja - według moich doświadczeń.

No widzisz. Ja tego nie wiedziałem.  A teraz najlepsze z mojego pobytu w Münster. Gadam z koordynatorką, uświadamiam jej, że to moje doświadczenia ponad dwutygodniowe, po za tym miękki nie jestem, 11 lat w szpitalu dyżurowałem w nocy ale po dyżurze szedłem spać... no i ona proponuje mi rozmowę z jakąś ich doświadczoną w opiece pielęgniarką. Muślę, po cholerę ni to, ale się godzę. Otóż ta rozmowa pomogła mi na tyle, że pielęgniarka obiecała wystawić rekomendacje o konieczności zacewnikowania mojej dzidzi. Babka po udarze i w dwójkę wydumaliśmy że to pewnie tzw. Pęcherz neurologiczny. To było w południe. I teraz najlepsze, usiądź jak stoisz. O 18.00 dostaję sms od syna seniorów ( notabene stomatolog) który mi pisze: żebym się nie przejmował bo służba pielęgniarska dziś wieczorem nie poda tabletki moczopędnej i już w ogóle na noc nie będą podawane!!!! Nosz kuźwa, moczopędne na noc!!!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...