Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Łukasz napisał:

Blondi, mój dziadzia częstuje Ciebie czekoladowym sercem, buźka od nas dla Ciebie:):love:

@Łukaszku jeszcze dziadka wkręciłeś w bużki i :serce: ,mówię Ci -jeszcze Twój dziadzio  stanie na nogi,,,dziękuję wspaniałemu duetowi,,wszystko przez te zakupowe czekoladki,,ale są smaczne i to najważniejsze,,,:love:buzka dla Was chłopaki:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, emma napisał:

Witam Wszystkich ;) Dobrego dnia, dziś ma być apogeum gorącą przesuwane od czwartku, ale co tam po powrocie będę wyglądać jak z urlopu na Bali :d

@emma tak gorąco ,,a jeden z synków wiesz jaki mądry? wymyślił ,abym już o 15 poszła z dziadkami na spacer bo taki ładny dzień,,mówię ,że jest za gorąco-to spojrzał się na mnie jak na wariata-co ja mówię,,,brak słów ,,nie myślą w ogóle ,,,w ogóle,,jak nie o 15 to o 17 godzinie,,musiał się zastanowić trochę ,,,a może o 21 godzinie,,a moje dziadki w ogóle nie myślą chodzić po tym slońcu-bo my mamy teraz wszędzie słońce,,,:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Blondi napisał:

@emma tak gorąco ,,a jeden z synków wiesz jaki mądry? wymyślił ,abym już o 15 poszła z dziadkami na spacer bo taki ładny dzień,,mówię ,że jest za gorąco-to spojrzał się na mnie jak na wariata-co ja mówię,,,brak słów ,,nie myślą w ogóle ,,,w ogóle,,jak nie o 15 to o 17 godzinie,,musiał się zastanowić trochę ,,,a może o 21 godzinie,,a moje dziadki w ogóle nie myślą chodzić po tym slońcu-bo my mamy teraz wszędzie słońce,,,:)

to wystrzelił synuś z propozycją, jak kulą w płot :) Dla starszych ludzi, to dopiero męcząca pogoda. Może zaproponuj mu, aby przyłączył się do Was? lub zapytaj czy on też się wybiera przy takiej temp na spacer? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, emma napisał:

to wystrzelił synuś z propozycją, jak kulą w płot :) Dla starszych ludzi, to dopiero męcząca pogoda. Może zaproponuj mu, aby przyłączył się do Was? lub zapytaj czy on też się wybiera przy takiej temp na spacer? ;)

Zawsze mówię ,ze niemcy w ogóle nie myślą ,oni calkiem mają  inne myślenie od nas-zauważyłam to już nie raz,,,,jak chce tatusiowi w dupkę wejśc ,to niech zabiera towarzystwo sam na spacerek,,,hahhaha   -synek się zmył już ,bo ma ciekawsze atrakcje ,,chcial trochę porozkazywac i pokazac opiekunce co ma robić popołudniu,,,a opiekunka też ma ciekawsze atrakcje od spaceru w słoncu-hahahha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Serenity napisał:

@Blondi tam tłumy wokół Ciebie są ...

a moich staruszków to zawsze jakoś omijali ludzie i ich rodziny, teraz to czasem ktoś wpadnie, bo mieszka w końcu na dole.

Tłumy to mało powiedziane-całe watahy nachodzą ,,synowe i dzieci i jeszcze ciągną rodzicow swoich ,,tak ja mam wesoło, trochę było spokoju ,,a najgorsze ,że nic sami nie pomogą tylko się wymądrzyć co powinno być,,,sąsiadka ciekawska też filuje z okna kto i co-oj ciekawie jest,,nie ma nudów,,i tak już się przyzwyczaiłam do ludzi tutaj ,że czekam czy czasami zaraz ktoś nie wpadnie,,jakiś kolega? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

Tłumy to mało powiedziane-całe watahy nachodzą ,,synowe i dzieci i jeszcze ciągną rodzicow swoich ,,tak ja mam wesoło, trochę było spokoju ,,a najgorsze ,że nic sami nie pomogą tylko się wymądrzyć co powinno być,,,sąsiadka ciekawska też filuje z okna kto i co-oj ciekawie jest,,nie ma nudów,,i tak już się przyzwyczaiłam do ludzi tutaj ,że czekam czy czasami zaraz ktoś nie wpadnie,,jakiś kolega? 

          Ciekawe czy też twoi pdp mniej przez to narzekają, bo moi dawni narzekali bardzo na samotność.

Edytowane przez Serenity
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babcia moja zmęczona bardzo ,,ale dziadek nie -bo dziadek to mądrala i najwięcej ma do powiedzenia i ma się do kogo nagadać,,,on wtedy żyje bo ma słuchaczy,,,dziadkowi pasuje zlot  w domu,,,a najbardziej idą szafki w ruch od razu-gdzie slodycze ,,,od razu buszowanie po kuchni,,owoce znikaja -wszystko znika mi z oczu,,ale co mi ,,pojade i kupię i cieszę się ,że ja limitu tutaj narazie nie mam,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Blondi napisał:

Zawsze mówię ,ze niemcy w ogóle nie myślą ,oni calkiem mają  inne myślenie od nas-zauważyłam to już nie raz,,,,jak chce tatusiowi w dupkę wejśc ,to niech zabiera towarzystwo sam na spacerek,,,hahhaha   -synek się zmył już ,bo ma ciekawsze atrakcje ,,chcial trochę porozkazywac i pokazac opiekunce co ma robić popołudniu,,,a opiekunka też ma ciekawsze atrakcje od spaceru w słoncu-hahahha 

to prawd, zawsze chcą być dobrzy kosztem innych

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mija letni , upalny dzionek w Nadrenii , na osiedlu jakiś piknik , od południa muza leci. Okno u dziadka wymyłem, przejrzało i to bardzo. Och Ci zmiennicy przede mną, pewnie mamusia nie wpoiła im zamiłowania do porządków .... Po niedzieli jeszcze okienka w kuchni. W Polsce też upały, wyż afrykański do wtorku. Zaraz lekką kolację Opie trzeba zrobić. Poczęstunek dla Was :ciacho::pizza::jabłko::softserve:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Łukasz napisał:

Mija letni , upalny dzionek w Nadrenii , na osiedlu jakiś piknik , od południa muza leci. Okno u dziadka wymyłem, przejrzało i to bardzo. Och Ci zmiennicy przede mną, pewnie mamusia nie wpoiła im zamiłowania do porządków .... Po niedzieli jeszcze okienka w kuchni. W Polsce też upały, wyż afrykański do wtorku. Zaraz lekką kolację Opie trzeba zrobić. Poczęstunek dla Was :ciacho::pizza::jabłko::softserve:

o Pizza ;) Dziękuję. Jak brzuszki? Ja dziś 130, i 90 przysiadów. Dobrego wieczoru :)

Edytowane przez emma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Łukasz napisał:

Teraz tylko nie wiem, kto od kogo "zmałpił", czy Mariusz Kałaga od DJ Ötzi czy odwrotnie.. Akurat na pikniku teraz puszczali Ein Stern, stąd ta, a nie inna wstawka muzyczna ...

 

@Łukasz ku czytasz w moich myślach? chcialam pisac aby ktoś jakąs muzyczkę wsadził i patrzę jest!!!! Dzięki-buziak:love::serce::love:

Ja dzisiaj po tych czekoladkowych serduszkach i po tych czekoladkach to tylko wezmę sobie:jabłko:,,,dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota -gorąca sobota -bawimy się -opiekunkowo!!!

 

zastawiam stół

:kawa::lody::piwo::piwo::lody::drink::drink::piwo::piwo::frytki::frytki::serce::serce::softserve::softserve::love::ciacho::ciacho:

Smacznego! szalejemy -trochę kalori zgubimy!!-hahahhaha

dziadki w łóżkach a my na nóżkach -widzicie jaka praca w opiece jest rozrywkowa? nie ma nudów ,,,spódniczki mini i kuse bluzeczki i ogromne dekolty:hahaha: co mi się marzy-no wieczor jest przecież,,,

@Łukaszku lapen na bok i na parkiet ,,

@Betty@erikai cała reszta ruszac się ,,,,bo zaraz będziecie mówić ,,Dobranoc":płacz:

ale mi nie za wesoło?

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika hahahhahhahaha -ale ubaw!!! do rana!!!hahhahaha

Co ona tam miała ,że dziadziusia tak powaliło??:hahaha:

Będzie dziadziuś potrzebował opiekunki:hahaha: ale tylko w długich spódnicach i długich sukniach -zaznaczy to w ankiecie przy wyborze opiekunki:hahaha:

czyli ja odpadam już w przedbiegach,,,:hahaha:

Co ja się naśmieje dzisiaj ,sama w tym moim apartamencie ,,mogę się chichrać bo nikt nie słyszy,,ktoś by pomyślał ,ze ja już potrzebuję pomocy też-:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Blondi napisał:

@erika hahahhahhahaha -ale ubaw!!! do rana!!!hahhahaha

Co ona tam miała ,że dziadziusia tak powaliło??:hahaha:

Będzie dziadziuś potrzebował opiekunki:hahaha: ale tylko w długich spódnicach i długich sukniach -zaznaczy to w ankiecie przy wyborze opiekunki:hahaha:

czyli ja odpadam już w przedbiegach,,,:hahaha:

Co ja się naśmieje dzisiaj ,sama w tym moim apartamencie ,,mogę się chichrać bo nikt nie słyszy,,ktoś by pomyślał ,ze ja już potrzebuję pomocy też-:hahaha:

Dziadziuś zobaczył kokoszkę:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

Sobota -gorąca sobota -bawimy się -opiekunkowo!!!

 

zastawiam stół

:kawa::lody::piwo::piwo::lody::drink::drink::piwo::piwo::frytki::frytki::serce::serce::softserve::softserve::love::ciacho::ciacho:

Smacznego! szalejemy -trochę kalori zgubimy!!-hahahhaha

dziadki w łóżkach a my na nóżkach -widzicie jaka praca w opiece jest rozrywkowa? nie ma nudów ,,,spódniczki mini i kuse bluzeczki i ogromne dekolty:hahaha: co mi się marzy-no wieczor jest przecież,,,

@Łukaszku lapen na bok i na parkiet ,,

@Betty@erikai cała reszta ruszac się ,,,,bo zaraz będziecie mówić ,,Dobranoc":płacz:

ale mi nie za wesoło?

Ja tez  wesola i radosna ide zaraz spac i muzyczke tez mam w tym nastroju . Dobranoc...

 

 

 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...