Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem !!! po nocach wpadam na laptopa ,,bo taką mamy ochotę ,,ja i ten mój słodziak,,mamy czasu po kokardę,,wróciłam z tańców,, piwa i innych smakołyków,,,tance mam często tutaj,,dzien po dniu,,,ale musze się czyms znowu pochwalić,,wyszukalam dzisiaj jadąc autem ,,sklep,,na uboczu a tam śliczne ciuchy prosto z Wloch,,a ceny szok,,,po przecenie 5 - 6 euro,,,,malo tego spodnie dzinsy -10 euro,,,następny szok,,,dwa ciuchy nie na Camping wyszukalam sobie,,miód malina -piekne i w moim stylu,,na lato,,,a lakiery do paznokci ,,następny hicior,,przepiękne barwy w moim klimacie,,1 euro  albo jeszcze lepiej 0,84 cent,,,następny szok,,taniocha tutaj ,,nie ma co porównywać do De,,,w Hiszpani można dużo rzeczy sportowych kupic tanio,,to prawda,,,to tyle,,znowu się dzisiaj wystroiłam i znowu bylam inna od wszystkich,,ale ja czy camping czy miasto czy dom to zawsze jestem inna,,,bo ja jestem z Pl,,,a po drugie jestem sobą,,,pa dobranoc ,,,:love::serce:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Blondi napisał:

Jestem !!! po nocach wpadam na laptopa ,,bo taką mamy ochotę ,,ja i ten mój słodziak,,mamy czasu po kokardę,,wróciłam z tańców,, piwa i innych smakołyków,,,tance mam często tutaj,,dzien po dniu,,,ale musze się czyms znowu pochwalić,,wyszukalam dzisiaj jadąc autem ,,sklep,,na uboczu a tam śliczne ciuchy prosto z Wloch,,a ceny szok,,,po przecenie 5 - 6 euro,,,,malo tego spodnie dzinsy -10 euro,,,następny szok,,,dwa ciuchy nie na Camping wyszukalam sobie,,miód malina -piekne i w moim stylu,,na lato,,,a lakiery do paznokci ,,następny hicior,,przepiękne barwy w moim klimacie,,1 euro  albo jeszcze lepiej 0,84 cent,,,następny szok,,taniocha tutaj ,,nie ma co porównywać do De,,,w Hiszpani można dużo rzeczy sportowych kupic tanio,,to prawda,,,to tyle,,znowu się dzisiaj wystroiłam i znowu bylam inna od wszystkich,,ale ja czy camping czy miasto czy dom to zawsze jestem inna,,,bo ja jestem z Pl,,,a po drugie jestem sobą,,,pa dobranoc ,,,:love::serce:

@Blondi

lakiery to nie moja bajka ale faktycznie ceny sa w miare....ja poki co w innym kierunku...do domku..odliczam :oklaski:

szafa poki co pelna no moze wpada mi czasami w oko to i owo..ale tu nie ma takich sklepow nowe sa za drogie wiec...ciesze z tego mam na grzbiecie:tak2: i w szafie

milego podrozowania

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Blondi napisał:

Jestem !!! po nocach wpadam na laptopa ,,bo taką mamy ochotę ,,ja i ten mój słodziak,,mamy czasu po kokardę,,wróciłam z tańców,, piwa i innych smakołyków,,,tance mam często tutaj,,dzien po dniu,,,ale musze się czyms znowu pochwalić,,wyszukalam dzisiaj jadąc autem ,,sklep,,na uboczu a tam śliczne ciuchy prosto z Wloch,,a ceny szok,,,po przecenie 5 - 6 euro,,,,malo tego spodnie dzinsy -10 euro,,,następny szok,,,dwa ciuchy nie na Camping wyszukalam sobie,,miód malina -piekne i w moim stylu,,na lato,,,a lakiery do paznokci ,,następny hicior,,przepiękne barwy w moim klimacie,,1 euro  albo jeszcze lepiej 0,84 cent,,,następny szok,,taniocha tutaj ,,nie ma co porównywać do De,,,w Hiszpani można dużo rzeczy sportowych kupic tanio,,to prawda,,,to tyle,,znowu się dzisiaj wystroiłam i znowu bylam inna od wszystkich,,ale ja czy camping czy miasto czy dom to zawsze jestem inna,,,bo ja jestem z Pl,,,a po drugie jestem sobą,,,pa dobranoc ,,,:love::serce:

Był kiedyś film "Szaleństwo Majki Skowron", a nasza @Blondi ma szaleństwo zakupowe w Spain :haha: Szalej kobieto, baw się, żyj...co masz to twoje, tego nikt ci nie zabierze :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień  dobry  za późno  na kawę, pewnie już każda  zaliczyła :) swoja porcje . Zapraszam na wzmacniający koktajl owocowy . To dla @Jolanty.pl :drink: @MariaJolanta :drink: @Lucyna Beata @Carmen1:drink:@Alicja @ bożka :drink:@beatrix+:drink:@LENA_57 :drink:  @Mirelka1965 :drink: a to dla @Łukasz   -   w domu jest , może sobie pozwolić obraz.png.5fa0776ea8f7dc8833d0e82dfa06ef49.png .  Dla tych, których nie wymieniłam, dopiero robię .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Blondi napisał:

,w Hiszpani można dużo rzeczy sportowych kupic tanio,,to prawda,,,to tyle,,znowu się dzisiaj wystroiłam i znowu bylam inna od wszystkich

@Blondi szalej ile się da. Ja osobiście mam plan taki, aby użyć jak najwięcej i jak najbardziej ekstremalnie na moje możliwości. Każdy ma inne możliwości i Ty je masz także i tylko się cieszyć twoim szczęściem. Ważne jest to , że jak będziemy stare( być może demencyjne) będziemy  miały co wspominać i do czego wrcać. 

Ty nam lepiej napisz jakie niezbędne słowa są potrzebne w Hiszpanii , żeby funkcjonować. Może..... , może..... będę miała tam też swojego słodziaka, bo jak Bóg zamyka drzwi, otwiera okno :d:love:. Fruwam dzisiaj jak gołębica , ciężko mi jest się oderwać od ziemi , ale skrzydła mam !!!!

świnia.jpg

Edytowane przez Heidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

@Blondi szalej ile się da. Ja osobiście mam plan taki, aby użyć jak najwięcej i jak najbardziej ekstremalnie na moje możliwości. Każdy ma inne możliwości i Ty je masz także i tylko się cieszyć twoim szczęściem. Ważne jest to , że jak będziemy stare( być może demencyjne) będziemy  miały co wspominać i do czego wrcać. 

Ty nam lepiej napisz jakie niezbędne słowa są potrzebne w Hiszpanii , żeby funkcjonować. Może..... , może..... będę miała tam też swojego słodziaka, bo jak Bóg zamyka drzwi, otwiera okno :d:love:

A co to? :szok: Oczadziałaś? :szok: Krokodyla chcesz się pozbyć i na Banderasa zamienić? :szok::haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A co to? :szok: Oczadziałaś? :szok: Krokodyla chcesz się pozbyć i na Banderasa zamienić? :szok::haha: 

Motelem jestem, uhmmmm...., tra, la, la.... motylem jestem uhmmmmmm, tra , la, la ....

Ich bin heute gute Lauben , to przez tą piosenkę dla dzieci....:d. wywaliło mi się w głowie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Motelem jestem, uhmmmm...., tra, la, la.... motylem jestem uhmmmmmm, tra , la, la ....

Ich bin heute gute Lauben , to przez tą piosenkę dla dzieci....:d. wywaliło mi się w głowie :d

Właśnie widzę....:haha: Ich habe heute gute Laune auch, ale małża nie chcę się pozbywać...jeszcze :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Właśnie widzę....:haha: Ich habe heute gute Laune auch, ale małża nie chcę się pozbywać...jeszcze :trele:

Ich bin heute gute Lauben  ( tzn . jestem dzisiaj dobrym pawilonem, ha,ha,ha ....). Mam świra :d :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się czeszę byle czy, byle czym się czeszę. :szydera::trele:

Dzisiaj sąsiad przycinał gruszę, całkiem fajnie nam się gadało i pośmiałam się też troszkę. Ludzie tu są bardzo mili, dzisiaj byłam dwa razy na zakupach i nie liczyłam ale kilkanaście osób po drodze mnie pozdrawiało. :)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...