Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Łukasz napisał:

Witajcie dziewczęta :love:Dziękuję za kawę i życzę miłego dnia:),

@jolantapl. To dobrze, że już w domku:cmok: zabieraj się w garść i diagnozuj:)

 

4 minuty temu, Łukasz napisał:

Witajcie dziewczęta :love:Dziękuję za kawę i życzę miłego dnia:),

@jolantapl. To dobrze, że już w domku:cmok: zabieraj się w garść i diagnozuj:)

Ok ok.:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jolantapl. napisał:

Chyba nikt nie zna lepiej własnego organizmu jak my sami ja już dawno postawiła diagnozę czy właściwą to się okaże jak tak to może za leczeniei ludzi się zabiorę O.o:haha: .A na ile zjechałam to sama nie wiem planowam pojechać na nowe zlecenie z końcem miesiąca a jak będzie to zobaczymy nie wiem też czy firma z której teraz wyjeżdżałam będzie mnie chciała zatrudniać dalej ;)

@jolantapl.

a czemu mieliby cie nie zatrudniac ponownie??

przeciez choroba nie wybiera...

to zmieniaj zwod i zabaw sie w lekarza..bedzie jak znalaz:oklaski:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

Raczej znachora będę konkurencje robiła dla @Mirelka1965 i jej  szklanej kuli :haha:

@jolantapl.

to jedna bedzie medycyna ogolna a druga np...spcjalista od bolu albo depresji...apbo jakiegos innego przypadku..podzielimy obowiazki

kiedy otwierasz praktyke???

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas dachy pobielone, znaczy to, że mamy minus na termometrze . Nie idę po gazety do skrzynki, niech podopieczny przyniesie sobie sam :):) . Taka zima na golasa:) bez śniegu to brzydka zima . Pocieszam się tylko, że wiosna już za rogiem . Sniegu , sniegu , śniegu - tak bym  po szuflowała a tu nic. To moje marzenie na dziś . Niestety, jest już zięć podopiecznego w domu i obraz szuflowania oddalił się. Nawet śmietników nie mogę wystawić zaraz leci i mówi " ja to zrobię, ja" . Co za człowiek :):):)  .

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałam, odpaliłam lapusia, a tu szok :szok: Pełno was, odstawiacie klepanko od świtu, aż miło poczytać :oklaski: Po wczorajszych pustkach to niespodzianka :haha: U mnie -1, śniegu brak, wiatru brak, słońca brak....za to :kawa:  i :dyskusja: nie brakuje :tak2: Witajcie kochani, nowy tydzień rozpoczynamy :oklaski: Życzę wszystkim pracującym i urlopującym  image.png.23e9a08fe769a03af532ebf6e090e224.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wystawiłem rano Gelbe i BIO....gazetkę też wybrałem ze skrzynki...Teraz krótka pauza, potem zmiana pościeli itp. Jak przy poniedziałku...Śniegu nie ma i nie będzie u mnie do 31 stycznia...tak wynika z długoterminowej prognozy :) Teraz zjadłbym kanapeczki od @lucyna.beata...ale znając apetyty opiekunek z Opiekunkowa, to nikłe nadzieje, że jeszcze zostały:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, lucyna.beata napisał:

@Łukaszzrobie nowe:d

zreszta zaraz zabieram sie salatke z rukola i pomidorkiem a jak bedziesz miał ochote na bialko to dostaniesz kawalek lososia ...moze byc???

A co koleżanka @lucyna.beata tak dba o dietę @Łukasza? Jakieś opiekuńcze instynkty się włączyły? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jolantapl. napisał:

Raczej znachora będę konkurencje robiła dla @Mirelka1965 i jej  szklanej kuli :haha:

Szklana kula jest dobra na wszystko...no, prawie wszystko :haha: Może to niegłupi pomysł z tym gabinetem wspieroterapii? ;) Nie zawsze, bowiem, leczenie jest ważne, a wsparcie psychiczne....:tak2: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wczoraj napisałam, zostało mi kilka dni. Dzisiaj najazd pomocy...rehabilitantka, pflegedienst, syn i ja.Pdp zdezorientowana, wybrała opcję...zabierzcie mnie do domu,  do moich rodziców. Nie przeraża mnie 20h podróży, chce do domu, do mojej familiii i zwierzaków!:d

Miłego dnia!

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

@Hexa, gdzie Ciebie wyniosło że tak długo jedziesz ? Minie szybko od granicy to już prawie jakby człowiek w domciu był. :)

 

Bawaria - Schwangau - Warszawa, wracam Sindbadem. Na jesieni pobiłam rekord, wracałam 30h też z Bawarii.:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekarz potwierdził moją diagnozę :) .Teraz tylko USG  i już będzie wszystko wiadomo .Kolka nerkowa to ból porównywalny do bóli porodowych i do bólu zęba a ja to miałam przez 14 dni :(.Jestem szczęśliwa ,że nie muszę iść do szpitala przynajmniej na razie ;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jolantapl. napisał:

Lekarz potwierdził moją diagnozę :) .Teraz tylko USG  i już będzie wszystko wiadomo .Kolka nerkowa to ból porównywalny do bóli porodowych i do bólu zęba a ja to miałam przez 14 dni :(.Jestem szczęśliwa ,że nie muszę iść do szpitala przynajmniej na razie ;)

Kolka? Ja myślałam, że kamienie :o:o....Ale cieszę się, że zostajesz w domku :oklaski: Antybiotyk, czy jakieś inne świństwo do łykania dostałaś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Kolka? Ja myślałam, że kamienie :o:o....Ale cieszę się, że zostajesz w domku :oklaski: Antybiotyk, czy jakieś inne świństwo do łykania dostałaś? 

Kamień pewnie też tam jest i to on daje takie objawy ale to może tylko usg potwierdzić .Antybiotyk dostałam właśnie zaraz go łyknę.Dowiedziałam się,że na usg najbliższy termin to 26 kwietnia :o więc jak do jutra mi nie przejdzie to pójdę prywatnie bo do 26 kwietnia to ja czekać nie będę ;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...