Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma się co smucić. Mój sen był na pewno efektem tego że wieczorem obejrzałam filmik z domu opieki. Trzeba przyznać że mocno mną zatelepało, stąd pewnie mój sen na zasadzie kontrastu. Pewnie bym nie zapamiętała gdyby nie to że podopieczna powiedziała z trudem "Morgen" i strasznie chciałam się z kimś podzielić tą informacją. Więc się obudziłam. :d

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :cmok: Poczytałam sobie przy siorbaniu :kawa: od @lucyna.beata coście tu naskrobali :tak2: No, muszę przyznać, że wzięliście sobie do serc moją radę odnośnie snów :haha: Spałam jak kamień i nie wiem co mnie w październiku czeka :smutek: Ale co tam...na pewno coś fajnego...te różowe okulary to fajna rzecz, więc na pewno coś fajnego..nie ma innej opcji  :oklaski:

image.png.0875f45b83d43187267c613a508af8f7.png 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Po co tak długo czekać? Poczekaj do Trzech Króli...to też katolickie święto i spróbuj....teraz jest moda na morsy....:trele: 

Tu nie ma nic w kwestii wyznania . To ludowe przysłowie mówi kiedy kapiel w akwenach ogólnie dostępnych powinno się zaczynac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odczytałam wpisy dotyczące spożywania napoi wyskokowych . Nie jestem abstynentką, lubie lampkę wina wieczorkiem . Kiedyś lubiłam żubróweczke tą z trawką i soczek jabłkowy . Na tej szteli od czasu do czasu pijemy lampke wina. To córka podopiecznego przychodzi do nas na dół z dobrym winkiem. Tak bywa z wszystkim, nie nalezy przesadzać. Nie piję, bo ma stres , nie pije jak mam problem , nie piję dla towarzystwa, ale wypije jak mam ochotę. Alkohol nie może być silniejszy ode mnie . Pojadę do domu to zrobie piekną kolację i wypiję z mężem pewnie jakiś alkohol. Wypić a upić się to jest wielka różnica.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Św.  Prawda. @aga1 jaka Ty mądra jesteś:cześć3:. Bierz czasem poprawkę,  ze my tu sobie  czasem wylewamy żale z serca a innym razem puszczamy " kaczkę " tak dla wesołości:haha:.Kto żale z serca wyrzuci i śmieje się otwartą  gębą, ten żyć  będzie do 200setki i system emerytalny w PL rozwali . Trzeba szukać powodu ,żeby di księgi Guinessa trafić.  Każdy  pomysł  jest dobry:trele:. A TERAZ NA KAWĘ BIEGNĘ chociaż  nie wiem czy dla mnie porcelana też  zastawiona. Paaaaa......aaaa....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .Pamiętam dokładnie co mi się śniło a więc moja córka,dwa potłuczone kieliszki do szampana z cienkiego szkła ,pakowałam torbę i szłam na basen ale po drodze wstąpiłam do jakiegoś lokalu z jedzeniem no i duży kot koloru brązowego ze śliczną błyszczącą sierścią miał łatki białe i rudawe pchał się do mnie na kolana a ja nie za bardzo przepadam za kotami no ale żal mi się go zrobiło i pozwoliłam mu wskoczyć a on zaczął na mnie syczeć i pokazał ząbki tak jakby chciał mnie ugryżć .To pamiętam dokładnie no i jeszcze piec kuchenny taki w którym paliło się węglem taki jaki był w mieszkaniu mojej babci ale był w mieszkaniu mojej koleżanki u której byłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Heidi napisał:

Św.  Prawda. @aga1 jaka Ty mądra jesteś:cześć3:. Bierz czasem poprawkę,  ze my tu sobie  czasem wylewamy żale z serca a innym razem puszczamy " kaczkę " tak dla wesołości:haha:.Kto żale z serca wyrzuci i śmieje się otwartą  gębą, ten żyć  będzie do 200setki i system emerytalny w PL rozwali . Trzeba szukać powodu ,żeby di księgi Guinessa trafić.  Każdy  pomysł  jest dobry:trele:. A TERAZ NA KAWĘ BIEGNĘ chociaż  nie wiem czy dla mnie porcelana też  zastawiona. Paaaaa......aaaa....

Czy coś napisałam nie tak? moim błędem jest to, ze piszę zawsze szczerze i tylko siebie opisuję. Nie potrafie kluczyć i krecić. Wykładam " kawe na ławe" i to nie zawsze się podoba . Nie cytowałam żadnego wpisu, żeby nie byc posadzona, że do kogos piję :):) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry .Pamiętam dokładnie co mi się śniło a więc moja córka,dwa potłuczone kieliszki do szampana z cienkiego szkła ,pakowałam torbę i szłam na basen ale po drodze wstąpiłam do jakiegoś lokalu z jedzeniem no i duży kot koloru brązowego ze śliczną błyszczącą sierścią miał łatki białe i rudawe pchał się do mnie na kolana a ja nie za bardzo przepadam za kotami no ale żal mi się go zrobiło i pozwoliłam mu wskoczyć a on zaczął na mnie syczeć i pokazał ząbki tak jakby chciał mnie ugryżć .To pamiętam dokładnie no i jeszcze piec kuchenny taki w którym paliło się węglem taki jaki był w mieszkaniu mojej babci ale był w mieszkaniu mojej koleżanki u której byłam.

Sen o kocie często jest przestrogą dla śniącego, ale może mieć też zupełnie inne oblicze. W mitologi egipskiej uznawany był za święte stworzenie, towarzyszył bogini Bastet, patronce małżeństwa, radości zmysłów. Dlatego kotkę postrzega się jako symbol seksualności, kobiecości, płodności, emocjonalności. W zależności od płci, sen ma wtedy różne znaczenie - dla pań dzika kotka będzie odzwierciedleniem popędu płciowego, skrywanych żądz, natomiast dla panów będzie to obraz kobiety, którą pragną zdobyć.

Może to wystarczy :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry .Pamiętam dokładnie co mi się śniło a więc moja córka,dwa potłuczone kieliszki do szampana z cienkiego szkła ,pakowałam torbę i szłam na basen ale po drodze wstąpiłam do jakiegoś lokalu z jedzeniem no i duży kot koloru brązowego ze śliczną błyszczącą sierścią miał łatki białe i rudawe pchał się do mnie na kolana a ja nie za bardzo przepadam za kotami no ale żal mi się go zrobiło i pozwoliłam mu wskoczyć a on zaczął na mnie syczeć i pokazał ząbki tak jakby chciał mnie ugryżć .To pamiętam dokładnie no i jeszcze piec kuchenny taki w którym paliło się węglem taki jaki był w mieszkaniu mojej babci ale był w mieszkaniu mojej koleżanki u której byłam.

Córka wychodzi za mąż, młoda para tłucze dwa kieliszki na pomyślność, jedziesz do spa odpocząć po weselu, kot zaplątał się przez przypadek, a na temat pieca nie mam teorii ;) Zapisz sobie żeby nie zapomnieć i zobaczymy w październiku co z tym kotem i piecem będzie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Córka wychodzi za mąż, młoda para tłucze dwa kieliszki na pomyślność, jedziesz do spa odpocząć po weselu, kot zaplątał się przez przypadek, a na temat pieca nie mam teorii ;) Zapisz sobie żeby nie zapomnieć i zobaczymy w październiku co z tym kotem i piecem będzie :haha:

hm ale cały czas tego kota mam w głowie :$:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...