Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak się wygramolę do tego forum to zastaję tylko Dobranoc ,,,:spioch: Fajny dzień dzisiaj i będzie fajny jutro ,,tylko trzeba się do niego odpowiednio postawić,,,:hahaha: nic mnie dziisaj nie ugryzło,,daj boże ,,bo za dużo tego ostatnio mi się przytrafia,,a o ugryzieniu miałam na myśli muszki,jakieś inne dziadostwo,,latające,,paluszek się goi,,ale jeszcze parę dni pocierpię,,, Dobranoc kochani!!:love::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeń dooooobry Opiekunkowo :serce: 

pobrane.jpg.5c4185c869b0d5477dbfd3ef97e7f3d2.jpgWitam się z Wami po wczorajszej harówce :cool:

Dziękuję @Maria Jolanta i @jolantapl. za:kawa::kawa:, już siorbię :d Pycha!!! Mam jednak prośbę o pozostawianie w termosiku dla nas śpiochów :$ Wrzątku musiałam dolać i zepsułam ten piękny uśmiech na dzień dobry :( Ale smak pozostał :d i to jest ważne! :love:  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie, ależ to był pomysł z tym termosem !!! no,no :) Ja dostałam nawet termos z załącznikiem:d bilet do San Diego, tylko nie mogę go odkleić od kubka . Schade ! A już walizki nawet spakowałam i siedzę na nich>:( i wyję , wyję : auuuuu, auuuu :rozpacz:

kawa.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pdp marudna.Ciągle "jeść,jeść,jeść".Wczoraj i dziś ani na chwilę usiąść.Chociaż prosi,żeby usiadła ,ale zaraz "was ist zu essen?"Ni hu,hu zaczekać na mitag nie chce.Teraz musi być .A ja robię szybkie gołąbki w postaci mielonych;)

Jak robię jest fajnie,taka zapatrzona.Tylko usiądę-przegwizdane,znowu jeść

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dorota61 napisał:

Moja pdp marudna.Ciągle "jeść,jeść,jeść".Wczoraj i dziś ani na chwilę usiąść.Chociaż prosi,żeby usiadła ,ale zaraz "was ist zu essen?"Ni hu,hu zaczekać na mitag nie chce.Teraz musi być .A ja robię szybkie gołąbki w postaci mielonych;)

Jak robię jest fajnie,taka zapatrzona.Tylko usiądę-przegwizdane,znowu jeść

 

5 minut temu, Dorota61 napisał:

Teraz powiedziałam,że musi pół godziny zaczekać.Reakcja bezcenna "szkoda"  ;);)

 

Dementna, czy alzheimerowa jest? A może taka nienażarta? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj jej w międzyczasie obowiązkowo płyny do picia. Żołądek musi mieć na full wypełniony, to da Tobie spokój. Wolne chwile w toalecie spędzi i będziesz miała czas dla siebie  :)

 

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demencyjna.I na dodatek nowotwór jelit.Ale żarełko musi być na okrągło.Wodę nalewa sobie sama.Ciągle coś pije lub je.Albo śpi. Bywa,że rozumie i pamięta przez jakiś czas,że ja coś pisze i,że przyniosę to co akurat chce za 10 min.Najlepiej jest jak robię korale ,kwiatki z papieru lub pisze pamiętnik.Wtedy przygląda się,a nawet popędza jak kombinuję jakie koraliki z którymi i patrzę w przestrzeń ;);)

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie !

nie mogłam się po prostu nasłuchać tych pięknych kawałków na dobranoc, które wkleili @Mirelka1965 @Heidi @Łukasz!!! i @violka.

@Dorota61 życzę Ci, żeby twoja Pdp w końcu się najadła. No co za żarłocznica jedna ?

             A ja moi drodzy już uciekam do moich domowych sobotnich porządków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dorota61 napisał:

Najlepiej jest jak robię korale ,kwiatki z papieru lub pisze pamiętnik.Wtedy przygląda się,a nawet popędza jak kombinuję jakie koraliki z którymi i patrzę w przestrzeń ;);)

Świetny pomysł z tymi kwiatkami. Tu ją masz ! To jest jej słabość: tworzenie czegoś. Teraz zajęcia wspólne zaplanuj. Zaangażuj ją do pracy. Taki mój pomysł: papierowe wytłaczanki od jajek niech tobie przycina, płatki wygina  i masz następne kwiatki, przestrzenne, na wstążeczkę nadziejcie z supełkami i pouwiązuj na gałęziach drzew. Niech ruszają się  girlandy na wietrze , ona będzie obserwować swoje dzieło :) . Rak jelit wiele tłumaczy. Stąd ten wieczny głód. Ma przyjaciela w brzuchu, więc karmisz nie tylko  ją  samą .Powodzenia:d

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam przekażę ,,jaką ja miałam atrakcję dzisiaj,,,rano jazda rowerem 6 km,  a potem? rowery zostawione w innym garażu ,,bo ma tych garaży też nie do policzenia ,,i jazda spowrotem traktorem:hahaha: hahaha Buldok piękny ,,stary ale odnowiony jak nowy,,ja byłam kierowcą i całą wiochę objechałam traktorem- zrobiłam się częsciowo chłopką pełną gębą,,,atrakcja dla mnie była,,fajnie,,Jeszcze czeka mnie Quad ,,no ma taki wypasiony jak jakiś olbrzym motor,,muszę i jego wypróbować,,,a zaraz kręgle,,ale muszę sobie dzisiaj odpuscić te kręgle ze względu na paluszek :płacz: niech się spokojnie goi,,,,,paluszek i główka to szkolna wymówka" hahhaha także, nic nie robię tylko się przebieram ,,buziaki i wypiję z Wami tą kawę popołudniową:kawa:  :love::serce:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez tego palucha musiałam zrezygnowac z basenów i palm,,ale poczekam do świąt,,:święty: nic mi nie ucieknie ,,nic a nic,,:hahaha: dopiero zacznę szaleć na całego,,teraz to tylko lekkie przygotowanie do ogromnej bomby jaką odpalę:hahaha: będzie się działo,,zresztą u mnie non stop się dzieje,,już za krótko będę spowrotem w pracy,,więc jak tylko mi pozwolą moi PDP na laptopku się relaksować to będę jak zawsze od świtu do nocy,,bo będe w pracy:hahaha: 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Blondi napisał:

Przez tego palucha musiałam zrezygnowac z basenów i palm,,ale poczekam do świąt,,:święty: nic mi nie ucieknie ,,nic a nic,,:hahaha: dopiero zacznę szaleć na całego,,teraz to tylko lekkie przygotowanie do ogromnej bomby jaką odpalę:hahaha: będzie się działo,,zresztą u mnie non stop się dzieje,,już za krótko będę spowrotem w pracy,,więc jak tylko mi pozwolą moi PDP na laptopku się relaksować to będę jak zawsze od świtu do nocy,,bo będe w pracy:hahaha: 

a co tam a PDP-niech chodzą głodni i chłodni ha ha---to żart----jeszcze u mnie tak nie było,aczkolwiek w Austrii  synalek PDO-go  próbował mi wyłączać internet i dlatego tam już nie pojechałem a to zawsze jak miał wypite.Robił się troskliwym synkiem.No ale cóż i takie "kwiatki" trzeba zaliczyć.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...