Skocz do zawartości
Reklama:

Dorota61

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

47 Zauważony

1 obserwujący

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekunka
 • Praca
  Szukam przez agencje (proszę o oferty)
 1. Jak nie pracować 24 h ?

  Ja poprosiłam o papier ze zgodą rodzina.Dostałam.I okazało się,że był wystawiony w czerwcu,a ja prosiłam w październiku.Czyli był dla innych opiekunek,a potem zabrali.Zrobiłam zdjęcie i wzięłam do swojego pokoju,bo to dokument dla mnie w razie tłumaczeń komukolwiek.
 2. Jak nie pracować 24 h ?

  Ale tylko w De spotkałam się z takim przepisem.O innych krajach jakoś nie piszą
 3. Jak nie pracować 24 h ?

  dokładnie jest to nazwane ograniczeniem wolności.Ciekawe jak rzadko powoduje to złamania u starszych ludzi?I jak często zamykanie barierek było przyczyną uduszenia?
 4. Jak nie pracować 24 h ?

  No niestety jak nie ma zgody co najmniej rodziny(na piśmie) to nie można.W De jest to przestępstwo.Do momentu otrzymania papieru mogłam jedną barierkę całkiem mieć w górze,a drugą w połowie tzn od strony głowy część była w górze.W szpitalu mogą podnosić barierki. W domu za zgodą rodziny i/lub sądu.A jak pdp się wywróci czy spadnie z łóżka należy tylko przykryć i wezwać karetkę.
 5. Jak nie pracować 24 h ?

  Dokładnie takie info znalazłam w jakimś artykule.A dziś rano przyszedł też szef pflegedienst i dostałam ochrzan,że barierki zamknięte.Nie pytał czemu tylko kto to zrobił.A zresztą wie,że od kilku dni jest problmem,bo pdp ma problemy z chodzeniem.W piatek wywróciła się w kuchni i znalazłam ją rano.On też przyszedł i pozbieraliśmy ja razem.Potem Sor,kroplówka i z powrotem do domu.A teraz mówi,że bez dyskusji i nie wolno zamykać barierek.
 6. [...] Rozmowa przy kawie

  "Takiemu to dobrze" świetna piosenka.Pokazuje,że wszystko zależy od punktu widzenia;) Witajcie Opiekunki i Opiekunowie:) Dobrego dnia w pracy,podróży i w domu:):)
 7. [...] Rozmowa przy kawie

  Zapchałam Ją bananem i ciastem i poszła spać.Godzina dla mnie:):):)
 8. [...] Rozmowa przy kawie

  Demencyjna.I na dodatek nowotwór jelit.Ale żarełko musi być na okrągło.Wodę nalewa sobie sama.Ciągle coś pije lub je.Albo śpi. Bywa,że rozumie i pamięta przez jakiś czas,że ja coś pisze i,że przyniosę to co akurat chce za 10 min.Najlepiej jest jak robię korale ,kwiatki z papieru lub pisze pamiętnik.Wtedy przygląda się,a nawet popędza jak kombinuję jakie koraliki z którymi i patrzę w przestrzeń ;);)
 9. [...] Rozmowa przy kawie

  Teraz powiedziałam,że musi pół godziny zaczekać.Reakcja bezcenna "szkoda" ;);)
 10. [...] Rozmowa przy kawie

  Moja pdp marudna.Ciągle "jeść,jeść,jeść".Wczoraj i dziś ani na chwilę usiąść.Chociaż prosi,żeby usiadła ,ale zaraz "was ist zu essen?"Ni hu,hu zaczekać na mitag nie chce.Teraz musi być .A ja robię szybkie gołąbki w postaci mielonych;) Jak robię jest fajnie,taka zapatrzona.Tylko usiądę-przegwizdane,znowu jeść
 11. [...] Rozmowa przy kawie

  Witam z herbatką i pierniczkami:):)
 12. [...] Rozmowa przy kawie

  Co zrobić,aby na pocztę nie przychodziło mnóstwo powiadomień? Niby zmieniłam w ustawieniach ,ale nie zadziałało.Moga miec jakiś poślizg?
 13. [...] Rozmowa przy kawie

  Kiepsko rysujęAle myślą przesyłam przyciąganieksięcia
 14. [...] Rozmowa przy kawie

  Dokładnie tak,Mirelka.Plany czasem moga ulec zmianie w jakimś stopniu.Ale ,żeby mogły ulec zmianie trzeba je najpierw mieć
 15. [...] Rozmowa przy kawie

  Dobrze mieć plany
×

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się