Skocz do zawartości

Opłaca się przyjrzeć różnym agencjom !


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Serenity masz auto? a babcia ponad 100kg i pchaj do sklepu babcię, albo na spacer 

wynagrodzenie super ale za noszenie babci, chyba jeszcze transfer,

Majorka czeka i poczeka ,a tą ofertę odstępuję koleżankom,tylko wózek inwalidzki !!! daje to do myślenia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawo jazdy mam. ale faktycznie jesli staruszka niewladna i z nadwaga to tez bym miejsca nie zagrzala. Niewiadomo tego. Transferowalam juz mezczyzne 95kg, a nogi byly juz bardzo slabe.

a z drugiej strony przy demencji to nawet lepiej w wozku niz na nogach, bo nie ucieknie daleko.

ta powyzsza firma ma jeszcze inne oferty, co ciekawe za taka sama kwote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Serenity napisał:

Dzis znalazlam kolejna agencje oferujaca 100 euro za szybki wyjazd.

Zawsze sie cos wyszuka w tym zalewie ofert.

 

Serenity może oferują za szybki i świąteczny wyjazd , aby w tym szybkim popłochu miec przed oczami 100 euro i zapomniec o świętach ,mają niektóre agencje różne podejścia.

coś czuję ,że ja będę musiała dobrze rozejrzec się za agencją ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Blondi napisał:

Serenity może oferują za szybki i świąteczny wyjazd , aby w tym szybkim popłochu miec przed oczami 100 euro i zapomniec o świętach ,mają niektóre agencje różne podejścia.

coś czuję ,że ja będę musiała dobrze rozejrzec się za agencją ,,,

Nie, za szybki wyjazd oferuja 100euro ogolnie, a  nie tylko teraz  przed swietami.

Moze tylko nie zawsze im potrzeba szybkich wyjazdow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  ha ha oto co otrzymałem mailem  na poczte   ---

Szanowny Panie Adamie,

 

 

dziękujemy za Pana komentarz na naszej stronie i cieszymy się, że nasze lekcje przypadły Panu do gustu!

 

A może jest Pan zainteresowany pracą w roli Opiekunki osób starszych w Niemczech w ............ Mamy teraz liczne oferty, o których chętnie Panu opowiemy. Czy możemy w tej sprawie zadzwonić?

 

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja portalu www.          ha ha   i to mają oferty dla Panów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, adamos1 napisał:

Florcia ---ale w dalsze części jest zwrot Panu   ha ha   a po drugie jaki problem nałożyć sukienke ha ha ,tak jak Pokora to zrobił .praca nie hańbi  a robił wszystko by tylko pracować ha ha

a ja Ci pożyczę taką śliczną perukę,taką z długimi lokami i masz do wyboru 3 kolory,jest w czym wybierac-hahahhaha ,a ja Ciebie widzę przy boku dziadka casanovy,wyglądacie jak dwa przyjaciele ,albo dwa kumple i nawet nie jeden nie wie ,że jesteś opiekunem, a zresztą Ty tylko gotujesz i chodzisz na spacerki ,:)

właśnie jaki problem wskoczyć w kiecke ,żaden,więc kiedy teraz bal przebierańców robimy? już się nie mogę doczekać ,ja się moge za faceta przebrac-hahhahaha

1 godzinę temu, adamos1 napisał:

  ha ha oto co otrzymałem mailem  na poczte   ---

Szanowny Panie Adamie,

 

 

dziękujemy za Pana komentarz na naszej stronie i cieszymy się, że nasze lekcje przypadły Panu do gustu!

 

A może jest Pan zainteresowany pracą w roli Opiekunki osób starszych w Niemczech w ............ Mamy teraz liczne oferty, o których chętnie Panu opowiemy. Czy możemy w tej sprawie zadzwonić?

 

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja portalu www.          ha ha   i to mają oferty dla Panów.

jesteś portalowo i meilowo rozchwytywany ,także trzymaj się dobrze bo pracy jest ohohohohohoho

znamy ich te opowiadania o pracy , oj znamy,,,ślicznie to robią ,tak jak panie w rządzie  i panowie -hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam--przeczytałem dzisiaj ogłoszenie i je zacytuje ----"Małżeństwo pani rocznik 1940, pan chodzący,pan ma Parkinsona, ewentualnie zakropić oczy. Chodzi się z panem i z panią (na wózku inwalidzkim) na spacery. Pani jest wózkowo- łóżkowa waży ok 90 kilo, po wylewie, rak piersi, po operacji kolana. Zakłada się jej specjalne pończochy, 4 x dziennie mierzy się poziom cukru. Jest lift. Myje babcią od pasa w dół w łóżku, a resztę myje się sama. Pani ma pampersy i woła jak chce do toalety. Jest flet na tel. do Polski, warunki mieszkalne są dobre. .."   zgadnicie ile na m-c ?aż  mnie zatkało ,do dwóch osób !-już do nich napisałem .wiadomo facet mobilny ,ale mniejsza  z tym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak czytam ponczochy zakladać ? to już mnie odrzuca , te elastyczne strumpfy ich -zakładac -masakra, to powinien pflegedienst robić i cukier mierzyć też i ciekawa jestem kto będzie tam to robił,, dwójka na spacer i nie wiesz kogo masz trzymac i rzuci agencja 1250 i zarób się i urób się ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszą telefon do Polski ,ja mam telefon i w ogóle z niego nie korzystam ,w ogóle  dlatego ,że w Polsce wszyscy już polikwidowali stacjonarne ,stacjonarny mają jeszcze dziadki nasze a cała reszta porezygnowała ,i telefon do Polski to w dzisiejszych czasach żadna rewelacja ,ważniejszy jest internet na steli , a nie telefon,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...