Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, megy napisał:

moja pdp jedzie 11 07 na wycieczke z tgf wczoraj po wizytacji rodzinnej uswiadomiono mnie ze ja tez pojade nie cierpie jak ktos i cos narzuca ale jak odmowic to normalny dzien pracy no chyba ze reflux uratuje 

złam jej nogę-tylko delikatnie:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No konec swiata!

Usmialam sie,nawet sie nie wkurzylam.

Pokazuje pop przescieradlo, ze ma mnostwo dziurek,i pytam co zrobic.

Odpowiedz: stoppen!:kopara::kopara:

Niesmialo zwrocilam uwage,ze dzis takie cos kosztuje 7 ojro....

No ale ona zawsze ,,stoppala,,.

A ja nie!

Nie umiem, ot co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, sayonara 52 napisał:

No konec swiata!

Usmialam sie,nawet sie nie wkurzylam.

Pokazuje pop przescieradlo, ze ma mnostwo dziurek,i pytam co zrobic.

Odpowiedz: stoppen!:kopara::kopara:

Niesmialo zwrocilam uwage,ze dzis takie cos kosztuje 7 ojro....

No ale ona zawsze ,,stoppala,,.

A ja nie!

Nie umiem, ot co.

:grzmotnąć:ja tez nie 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry na wieczór Można z równą mocą zasadzić delikatnego kopa tak, by siniaków nie uczynić komuś po naszej stronie. Okazja mogła się nadarzyc podczas mojej wizyty w zus-ie. Poszłam do nich, żeby się układać w temacie zwrotu hajsu za przekroczenie limitu dochodu, co wiecie już. Nie wyskocze z kasy jednorazowo więc od najblizszych wypłat świadczenia pobiora 50% na swoją rzecz do wyczerpania hihihi...zapasow. Pani tłumaczy mi się: no cóż, nienależnie pobrała pani nasze pieniądze...tu jej przerwałam i huknelam WASZE?>:( to pieniądze mojego męża, które przynosił do instytucji niejako zabezpieczenie starości, nie zdążył się zestarzec więc one zabezpieczają mnie. NIGDY proszę nikomu nie mówić, że to wasze pieniądze. Przepraszała mnie za niefortunne sformułowanie. Mam nadzieję, że zapamięta jak rozmawiać ze swiadczeniobiorcami by nie sprowadzać ich do parteru. Rozsierdzila mnie a to niewielu się udaje. Ja...uwaga...nie przeprosiłam xd za zwrócenie jej uwagi:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z zupełnie innej beczki.

Czy ktoś z szanownego koleżeństwa korzystał z formularza: "Szukasz przewoźnika? Wyślij zapytanie do wielu przewoźników"? Chciałbym się upewnić, czy tylko moje zapytanie spotkało się z totalnym olaniem, czy może to ogólnie nie działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie jesteś . Gdybyś napisał , że obie , wtedy byłbyś brutalny :d

Mam nadzieję , że mądrzy ludzie odczytają te posty jako żart , który ma się nijak do rzeczywistości :d

żart?myślałem ,że to normalna procedura:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomas1965 napisał:

A ja tak z zupełnie innej beczki.

Czy ktoś z szanownego koleżeństwa korzystał z formularza: "Szukasz przewoźnika? Wyślij zapytanie do wielu przewoźników"? Chciałbym się upewnić, czy tylko moje zapytanie spotkało się z totalnym olaniem, czy może to ogólnie nie działa?

mnie olano

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dowiedziałam się że mogę  mieć   ok 2- godzin wolnego  dziennie ( MOGĘ mieć  ale   niekoniecznie  bo to zależy od  rodziny) a    więcej wolnego  będę miała jak do domu wrócę. NIE MA , nie ma czego  takiego  jak wolne pół dnia ! Ogólnie to mam delikatnie pytać o wolne  rodzinę aby im nie podpaść....  ITD...    generalnie muszę zmienić  firmę. Powiedziałam że wolne mi się ,należy a co robię  w  moim wolnym czasie to już nikogo nie powinno interesować , ani  Niemców ani  moich polskich zleceniodawców! No i muszę  zjechać do   Polski na przerwę abym tu nie zwariowała   od  tego wszystkiego ,  , jakieś  kobiecie  się oszalało i teraz pewnie się boją . Zjadę i    zacznę szukać nowej firmy , takiej  gdzie będzie mi  wolne przysługiwało.  

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Bratek napisał:

Dzisiaj dowiedziałam się że mogę  mieć   ok 2- godzin wolnego  dziennie ( MOGĘ mieć  ale   niekoniecznie  bo to zależy od  rodziny) a    więcej wolnego  będę miała jak do domu wrócę. NIE MA , nie ma czego  takiego  jak wolne pół dnia ! Ogólnie to mam delikatnie pytać o wolne  rodzinę aby im nie podpaść....  ITD...    generalnie muszę zmienić  firmę. Powiedziałam że wolne mi się ,należy a co robię  w  moim wolnym czasie to już nikogo nie powinno interesować , ani  Niemców ani  moich polskich zleceniodawców! No i muszę  zjechać do   Polski na przerwę abym tu nie zwariowała   od  tego wszystkiego ,  , jakieś  kobiecie  się oszalało i teraz pewnie się boją . Zjadę i    zacznę szukać nowej firmy , takiej  gdzie będzie mi  wolne przysługiwało.  

Zgodnie z przepisami należy ci się w każdej firmie i w każdej rodzinie wolne. To, że prawo nie jest respektowane, bo każdy chce mieć niewolników na usługach, to już zupełnie inna para kaloszy >:( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, chyba tutaj napiszę. Moja pdp od kilku dni oddaję za mało moczu. Zgłosiłam córce mówiąc że to chyba nerki źle pracują. Zapytała mamę czy ja nerki bolą. Nie bolą. To w porządku. 

Wiem ile wypija dziennie i ile moczu oddaje. Nie wysikuje nawet 70 procent tego co wypija. Źle to widzę....

 

Edytowane przez Maria Jolanta
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Nie wiem, chyba tutaj napiszę. Moja pdp od kilku dni oddaję za mało moczu. Zgłosiłam córce mówiąc że to chyba nerki źle pracują. Zapytała mamę czy ja nerki bolą. Nie bolą. To w porządku. 

Wiem ile wypija dziennie i ile moczu oddaje. Nie wysikuje nawet 70 procent tego co wypija. Źle to widzę....

 

Herbatka z pokrzywy albo piwko,bezalk.tez moze byc.Może pójdzie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Wiem ile wypija dziennie i ile moczu oddaje. Nie wysikuje nawet 70 procent tego co wypija. Źle to widzę..

Dużo wody wydala z potem, szczególnie teraz. Wodę wydychamy, wydalamy z kałem. Ważniejsza jest barwa i konsystencja moczu. Nie panikowałbym.:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Bratek napisał:

Dzisiaj dowiedziałam się że mogę  mieć   ok 2- godzin wolnego  dziennie ( MOGĘ mieć  ale   niekoniecznie  bo to zależy od  rodziny) a    więcej wolnego  będę miała jak do domu wrócę. NIE MA , nie ma czego  takiego  jak wolne pół dnia ! Ogólnie to mam delikatnie pytać o wolne  rodzinę aby im nie podpaść....  ITD...    generalnie muszę zmienić  firmę. Powiedziałam że wolne mi się ,należy a co robię  w  moim wolnym czasie to już nikogo nie powinno interesować , ani  Niemców ani  moich polskich zleceniodawców! No i muszę  zjechać do   Polski na przerwę abym tu nie zwariowała   od  tego wszystkiego ,  , jakieś  kobiecie  się oszalało i teraz pewnie się boją . Zjadę i    zacznę szukać nowej firmy , takiej  gdzie będzie mi  wolne przysługiwało.  

Jak jeszcze wszystko przemyślę i poukładam, założę nowy post do dyskusji: umowa-zlecenie a praca opiekuna w Niemczech (nasza praca) To się kupy nie trzyma!>:( Powiem wprost: to naginanie prawa (a może wręcz łamanie) i żerowanie na nas - opiekunach. >:( ale za kilka dni...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...