Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytuj

od lat 90 tych ,biję sie ze skarbówką ,chociaż wygrywam w sądzie ciągle mają jakieś kruczki,mam tego dość dlatego jestem w de i zarabiam tyle ,że mi wystarczy,nigdy nie zapłacę tego co oni żądają od kwoty którą przywiozłem,chcą mieć przeszło milion podatku od kasy którą zarobiłem ciężką pracą ,restaurując berlin po przemianach

13 minut temu, Krista napisał:

Wiecie co? Wyłania mi się obraz, może szkic, pokazujący, że my tu nie z powodu "fanaberii" się znaleźli:haha:

Damy radę, mowi się: jak nie my ich to oni nas" więc nie pozwolimy na to, bo tak!:cześć3:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ewamarchewa napisał:

Betty, bo wredne ludzie, to na starość stają się wredne do kwadratu. Ale jeśli do tego dołożysz jeszcze demencję... uj, to będziesz miała wredotę do en-tej potęgi. Powiem Ci, że najlepsi podopieczni to tacy, co: nie chodzą, ale nie wymagają transferu; kochają seriale telewizyjne i tak się nimi zafiksowują, że nie potrzebują niczyjego towarzystwa; nie mają demencji (bo zmiany w mózgu powodują, że są hiperaktywni w dzień i nie śpią w nocy, etc...lista jest długa. Ja w każdym bądź razie już wiem, że praca przy kobiecie sprawnej fizycznie nie polega na świadczeniu usług opiekuńczych, tylko na "usługiwaniu" (ja u Robocopa jestem służącą, a nie opiekunką). Taka Frau zajrzy Ci zawsze w gary, skontroluje pranie, zadecyduje, co masz prasować żelazkiem, a co maglownicą, Praca służącej nie ma takiego prestiżu jak praca opiekunki. Służącą traktuje się pretensjonalnie. Nawet jeśli życzliwie, to jednak z góry. Wolę jednak być opiekunką niż służącą, zatem doskonale rozumiem Twoje rozgoryczenie. Ale przypomnij sobie po co tu przyjechałaś i... olej! Frau widzi Cię po raz ostatni, Ty o niej zapomnisz, a eurasy się przydadzą :tak2:. Trzymaj się!!!

Dziękuję, akurat miałam taka z demencją i babcia była bardzo miła, czasami demencja dawała się we znaki, ale nie tak strasznie, za to reszta, córka jeszcze w miarę ok, ale jedna osoba sprzątaczka, chorwatka, dawała mi popalic, nie wiem przychodza do sprzatania, i co to nie one, ale na szczęście jestem juz po tej szteli. To jest moja trzecia sztela i najgorsza, chociaż wiem że niektórzy gorzej trafiaja, ale są tacy co i lepiej. Pozdrawiam.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot niby nic sie nie stalo, ale potrafilo moj dobry humor zepsuc.

Czy pop nie rozumieja,ze my z wiadomych wzgledow musimy zakladac rekawiczki???

Babka (trzeba przyznac baaardzo rzadko )poprosila,abym zobaczyla czy PO jest czyste.

Mowie,ze nie, wiec ona zebym umyla.

Mowie chwila, przyniose rekawiczki.

Jak sie zbulwersowala!!!!

Warknela, dac waszlape ,sama to zrobie:mur:

 

Teraz druga sprawa, troche hm wstydliwa, ale poradzcie.

Jak kiedys babka mi sie wypiela,to zobaczylam ze w pachwinie na boku uda ma ,,cos,,

Duza b,ciemna plama.

Z przodu nie widac, bo jej nogi sie jakos schodza i ma grube uda.

Cholera, co to moze byc,???

przeciez nie powiem ,,niech sie pani rozkraczy,,

Nie sadze,zeby to byla rana otwarta, bo by sie widzialo na poscieli czy bieliznie 

Czy to odparzenie, czy jaki rak?

Babka sama robi higiene intymna jeszcze, ja tylko wycieram jej nogi z tylu i zadek.

Jak to ew zobaczyc,zapytac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52

1/jużto pisałam,wszędzie gdzie PDP mają bulwersa na rękawiczki tłumaczę,że na moich rękach też są bakterie-młodsze i agresywniejsze ,któe moga PDP bardzo zaszkodzić:)Działa to tłumaczenia.Oni się zarazy boją jak nie wiem co.Ale jak sami sobie gmerają wotworku a potem bez mycia rąk ida papusiać to im bakterie nie przeszkadzają.Taki przewrotny starczy obyczaj.

2/Normalnie, powiedz jej ,ze coś zauważyłaś i chcesz to obejrzeć albo powiedz rodzinie,niech sami zadziałają ,niech dr to zobaczy.Z takiego byle czego czasem moze się wielkie kuku zrobić:(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyt. ( mniej więcej ) ..."Babka poprosiła , żeby zobaczyć , czy PO jest czyste  "....trzeba było powiedzieć , że polityka Cię nie interesuje , ale jeżeli już to : PO na pewno czyściejsze od PiS ...chociaż ręka rękę myje ....a  obie i tak są brudne :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 28.06.2019 at 17:31, sayonara 52 napisał:

Ot niby nic sie nie stalo, ale potrafilo moj dobry humor zepsuc.

Czy pop nie rozumieja,ze my z wiadomych wzgledow musimy zakladac rekawiczki???

Babka (trzeba przyznac baaardzo rzadko )poprosila,abym zobaczyla czy PO jest czyste.

Mowie,ze nie, wiec ona zebym umyla.

Mowie chwila, przyniose rekawiczki.

Jak sie zbulwersowala!!!!

Warknela, dac waszlape ,sama to zrobie:mur:

 

Teraz druga sprawa, troche hm wstydliwa, ale poradzcie.

Jak kiedys babka mi sie wypiela,to zobaczylam ze w pachwinie na boku uda ma ,,cos,,

Duza b,ciemna plama.

Z przodu nie widac, bo jej nogi sie jakos schodza i ma grube uda.

Cholera, co to moze byc,???

przeciez nie powiem ,,niech sie pani rozkraczy,,

Nie sadze,zeby to byla rana otwarta, bo by sie widzialo na poscieli czy bieliznie 

Czy to odparzenie, czy jaki rak?

Babka sama robi higiene intymna jeszcze, ja tylko wycieram jej nogi z tylu i zadek.

Jak to ew zobaczyc,zapytac?

zapytaj czy lubi tańczyć?jeśli tak -to może kankana?:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, foczka63 napisał:

@sayonara 52 Jak rozwiązałaś problem w babkowej pachwinie?

@foczka63 zameldowalam corce.

Ona domowemu.

Sek w tym,ze to kuzyn babki lekarz, profesor,

nie sadze,zeby kazal babce rozlozyc nogi:$

Powiedzial,ze to moze byc wszystko,czyli rak,grzyb odparzenie.

Wczoraj po duszowaniu, zapytalam babke co to jest, czy boli,

Najpierw stwierdzila,ze NIC.

Jak sie upieralam,to mowi, ze ,,moze byla spocona i odparzylo sie.

Babka ma nogi x, czyli uda schodza sie u gory, siedzi na wozku, wstaje tylko zeby usiac na klopie.

<<to<<jest na scianie uda,wysoko.

Duza granatowo fioletowa plama.

Corka,mowi, zebym tylko spytala czy cos sie dzieje,zebym ew byla kryta, ze widzialam....

Stwierdzila,ze nawet jesli to rak, nie bedzie nic robic:kopara:

A skad ja mam wiedziec co to jest.

Babce wykryto juz dawno ,,cos,, w piersi,, ale zapadla decyzja nie bedzie sie tego badac(biopsja)

Nie pcham palca miedzy drzwi,

Zameldowalam, koniec.

Co jeszcze moge zrobic?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, megy napisał:

moja pdp jedzie 11 07 na wycieczke z tgf wczoraj po wizytacji rodzinnej uswiadomiono mnie ze ja tez pojade nie cierpie jak ktos i cos narzuca ale jak odmowic to normalny dzien pracy no chyba ze reflux uratuje 

Moze zapadniesz na jelitowke?

Albo lumbago?;)))

(zeby nbie bylo, szkola corki pop) aby nie dac mnie wkrecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, megy napisał:

moja pdp jedzie 11 07 na wycieczke z tgf wczoraj po wizytacji rodzinnej uswiadomiono mnie ze ja tez pojade nie cierpie jak ktos i cos narzuca ale jak odmowic to normalny dzien pracy no chyba ze reflux uratuje

Tylko silny atak migreny.:d Tak jakoś szlachetnie brzmi...:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...