Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się chcę poskarżyć na czas,który ma chyba dwie prędkości. Na zleceniu wlecze się niemiłosiernie, a w domu zapitala jak głupi. Mam wrażenie, że dopiero przyjechałam, a już czas wracać do pracy. Nawet się dobrze nie obejrzałam, a pięć tygodni minęło jak z bicza trzasł.:|

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Alina 1 napisał:

A ja się chcę poskarżyć na czas,który ma chyba dwie prędkości. Na zleceniu wlecze się niemiłosiernie, a w domu zapitala jak głupi. Mam wrażenie, że dopiero przyjechałam, a już czas wracać do pracy. Nawet się dobrze nie obejrzałam, a pięć tygodni minęło jak z bicza trzasł.:|

To jest fakt niezaprzeczalny, te polskie zegarki zapierniczają jak nakręcone :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo leci szybko jak ma się wolne.Te dwie godziny mijają z zawrotną szybkością!Wieczorem nie zdążę zejść do "swoich apartamentów" atu już 2 godziny minęły i pora spać.A noc jaka krotka..

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, BabaJagusia napisał:

Jak ja przeżyję dzisiejszy dzień?! Telepie mną jak żydem w pustym sklepie. Zimno z niewyspania o termometrze nawet nie myślę. Co się będę sama odbijać. 

 

 

 

Ale skoro dziś przyjechałaś to powinna być jeszcze  poprzednia opiekunka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też sie poskarżajkuję :p

Znowu muszę jechać jako pierwsza i ucierać ślaczki innym...:grzmotnąć:

Ale mówią jak se pościelisz tak się wyśpisz :szydera: kurka...nie znam terenu i się pogubię :tak2:

cóż będę łazikować na czuja i zaś czas zmarnowany hymm a gdzie tu pociąg jest jakiś :donos:

Ojjjojjojjj jak ja to przeżyję hymmm:mur:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Wiola7658 napisał:

 

cóż będę łazikować na czuja i zaś czas zmarnowany hymm a gdzie tu pociąg jest jakiś :donos:

 

 

Google maps i naprzód.

Zawsze przed wyjazdem w nieznane obczajam teren w mapach. Kiedyś też drukowałam sobie mapkę okolicy.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Basiaim napisał:

Google maps i naprzód.

Zawsze przed wyjazdem w nieznane obczajam teren w mapach. Kiedyś też drukowałam sobie mapkę okolicy.

Basiaim no tak też robię ale pociągu ni widu ni słychu'  kuknę na miejscu, mam nadzieję że choć rowerek jakiś będzie co bym nie musiała dreptać kilometrówki bo szkoda nóżek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Basiaim napisał:

:cmok:

Tam mnie jeszcze nie było :(

Frankfurt widziałam tylko z okien samochodu :( 

Ale masz goooogleee i jesteś ciekawa i to jest fajne, ja internet przelatuje codziennie jak mam tylko czas, teraz to wiadomo w czym siedzę ,w starociach i renowacjach ,ale podoba mi się poznawanie ciągle coś nowego, przeokrutnie dużo czytam ale w internecie, też jak jechałam do De to obstukałam wszystko od podszewki,miasto znałam zanim pojechałam, sklepy itd, :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Basiaim napisał:

@Wiola7658 po mojemu Sigmund Freud to ulica we Frankfurcie, z linią U-bahn. 

Po co Ci koniecznie dworzec kolejowy? 

Chyba, że do Instytutu Freuda jedziesz. 

Basiam, bo ja lubię zwiedzać i jak już będę miała jakieś wolne na miejscu to nie będę siedziała na pupce tylko będę zwiedzała i odwiedzała :oklaski::hura:

Dziękuski za podpowiedź :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, geronimo napisał:

@Wiola7658 Dojedziesz tam Ubahnem  U5, jak mnie podasz numer to Ci powiem ile masz dojścia do numeru

Do koleżanki chciałam dojechać i szukamy połączenia :p 

Ale i do celów zwiedzających teren...bo to lubię gdzieś zatrzymać się w czasie ;)

Dziękuję za info :cześć:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrej nocki kochani ♥

Dziękuski za wszelkie rady porady :love:

Dzisiaj poczytałam sobie blogi trwało to jakieś 4 godzinki, mam nadzieję że coś mi zostanie z tego w główce a jak nie to znowu wrócę do tych tematów i filmików bo ciekawe są :tak2:

guggy.gif

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...