Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, makaroni napisał:

Ja znów u nowej babci. Babcia spoko, ale mieszka z synem. Klucza do pokoju nie ma, a babcia teraz wyjechała do drugiego syna, tak więc ja sama z tym 60 letnim kolesiem w domu zostałam. No i co mam zrobić?

Nałóż maseczkę z zielonej albo czarnej  glinki O.o na bank ci nic nie zrobi xd

Edytowane przez scarlett
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, makaroni napisał:

Ja znów u nowej babci. Babcia spoko, ale mieszka z synem. Klucza do pokoju nie ma, a babcia teraz wyjechała do drugiego syna, tak więc ja sama z tym 60 letnim kolesiem w domu zostałam. No i co mam zrobić?

Spałaś dzisiejszej nocy, czy czuwałaś?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, geronimo napisał:

@foczka63 W środę mam następną wizyte, popytam, dzięki:cześć2:

I słuchaj się @foczka63. Rad innych słuchaj , ale przykładu już nie musisz brać . To , co innym pomaga , tobie może zaszkodzić . Tylko ty i twój lekarz !!! Sorry dziewczyny , wiem , że ze szczerego serca radzicie , ale jeśli chodzi o tak poważną sprawę jaką jest ciśnienie to lepiej zostawić lekarzowi . Wam coś pomaga a jemu ...temu  Geronimo może zaszkodzić . Gero to  już  duży chłopczyk , da sobie radę , bo wie , że jak tylko coś nie halo ...pieronem do lekarza , szpitala itd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krista napisał:

A ja mogę się podstawic? Ani ja brat, ani swat, ani siostra miłosierdzia, pewnie obcoscia cuchnie ode mnie na odległość ale jakby kto się przemogl to byłabym wdzięczna za przytulenie:smutek::836_sos:

Jasne,że tak:cmok:.Gdyby tak cała ludzkość chciała się przytulić to mielibyśmy już tutaj Raj :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, makaroni napisał:

Ja znów u nowej babci. Babcia spoko, ale mieszka z synem. Klucza do pokoju nie ma, a babcia teraz wyjechała do drugiego syna, tak więc ja sama z tym 60 letnim kolesiem w domu zostałam. No i co mam zrobić?

@makaroni dobrze kojarzę,że musiałas marchewkę i kartofle jesc?  bardzo dobrze ,że zmieniłas miejsce ,,a o kolesia się nie martw , napewno dupek do potęgi entej, siedzi dzidzia 60 letnia przy mamusi, bo mamusia ma jeszcze opiekunkę, która ugotuje i jeszcze dzidzię obrobi ,chodzi mi o pranie czy prasowanie czy sprzątanie,,, dzidzię traktuj normalnie, nie bojaj, kawusię raem wypijecie, pogadacie, obiadek razem zjecie,masz towarzystwo za darmo,:szydera: trzymaj się i wskakuj tutaj i pisz ,,bo ciekwska jakaś jestem, :szok:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, geronimo napisał:

U mnie raczej się to bilansuje, dostałem lek również na odwodnienie, kurde nogi mnie zaczęły puchnąć

 

14 godzin temu, geronimo napisał:

 kurde nogi mnie zaczęły puchnąć

Moze to skutek uboczny amlodipine?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Krista napisał:

A ja mogę się podstawic? Ani ja brat, ani swat, ani siostra miłosierdzia, pewnie obcoscia cuchnie ode mnie na odległość ale jakby kto się przemogl to byłabym wdzięczna za przytulenie:smutek::836_sos:

A coś Cię przykrego spotkało ??? :o, czy tak po prostu do ludzi Ci się chce :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

A coś Cię przykrego spotkało ??? :o, czy tak po prostu do ludzi Ci się chce :cmok:

Danuśka wiesz ,że w De wszystkiego się chce , A Tobie ile jeszcze zostało? do końca kwietnia jesteś? długodystansowcu:szok: podziwiam i jeszcze raz podziwiam,:cmok: ja już bym się chyba :smutek: teraz już czekam ,kiedy pojadę do Pl, 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, NNNdanuta napisał:

A coś Cię przykrego spotkało ??? :o, czy tak po prostu do ludzi Ci się chce :cmok:

@NNNdanuta Coś nade mną wisi:mur:

Pisałam o fuszerce z ciastem, to pikuś, rano przy kąpieli pdp doznalam lekkiej konsternacji.

Uwaga, uwaga nadchodzi-koma3. Jako rozumna istota wiem, że nadejdzie ale, że nie dziś:szok:. Pdp powiedziała: a czemu ty to robisz tak strasznie? dlaczego ja jestem kapana? Przedstawiłam się hihihihi i po chwili: ty tak zawsze delikatnie to robisz, dziękuję itd itp. Dalej już wszystko ok.

Pisałam kiedyś, że liczę kroki na "schody" i wejściówkę na poskarzyjki. Wuala, schody już widzę tylko jeszcze nie wiem jak wysokie i czy nie wykitram się z nich. Ot 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

Robota mi dzisiaj jakoś nie idzie, wolę kanapę , ale malowanko małe wykonałam, w domu pachnie jedzeniem, a jak pachnie jedzeniem,to znaczy ,że ludzie mieszkają i żyją,,że jest ciepło i super atmosfera,:serce:

@Blondi W którymś poście tak sympatycznie podsumowała Cię chyba @NNNdanuta że u ciebie szybkiej, tresciwej, chaotycznej pisaniny sporo ale rozum w tym wszystkim się przebija. No i ja się zgadzam:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...