Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, BabaJagusia napisał:

... przejazd organizuje i opłaca firma ale:

... jak może zabrać mnie przewoźnik, który obsługuje przeciwległy kraniec Polski:szok:?!

Koleżanka była świadkiem jak przewoźnik podjechał pod PKP we Wrocławiu, wysadził tam kobietę z tobołami wielkości szafy, wręczył pieniądze na bilet kolejowy i powiedział, że on jedzie na południe. Kobita była z Wielkopolski. Wyobraźcie sobie taką sytuację! Nie było zlituj się. 

No i okazuje się, że tylko jeden przewoźnik z Rudy Śl. ma mnie zabrać.A przynajmniej tak powiedział. 

Nie chciałabym bujać się gdzieś w sensie kawałek drogi z jednym, kolejny z innym i jeszcze następny przewoźnik. Na dobitkę ja muszę siedzieć z przodu bo zwyczajnie żygam-sorki. I aviomaryny czy inne tabsy niestety nie pomagają:smutek:

Ten galimatias z powodu tego, że Wielkopolska leży na południu Polski?

Jagusiu, a dokładniej: skąd dokąd i kiedy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BabaJagusia sprawdź przewoźników 

ALLSTAR z Zamościa +48604541642

TRAMPBUS też że wschodniej ściany 607300925

oraz AFbus. 604 208 978

Wszyscy ze wschodu ,.mają różne trasy,  przed Śląsk też. 

Z tymi pierwszymi jeżdżę, oni na Monachium i okolice obsługują. 

A ta 3.firma jej trasy nie znam,.Ale zapytaj. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BabaJagusia napisał:

... przejazd organizuje i opłaca firma ale:

... jak może zabrać mnie przewoźnik, który obsługuje przeciwległy kraniec Polski:szok:?!

Koleżanka była świadkiem jak przewoźnik podjechał pod PKP we Wrocławiu, wysadził tam kobietę z tobołami wielkości szafy, wręczył pieniądze na bilet kolejowy i powiedział, że on jedzie na południe. Kobita była z Wielkopolski. Wyobraźcie sobie taką sytuację! Nie było zlituj się. 

No i okazuje się, że tylko jeden przewoźnik z Rudy Śl. ma mnie zabrać.A przynajmniej tak powiedział. 

Nie chciałabym bujać się gdzieś w sensie kawałek drogi z jednym, kolejny z innym i jeszcze następny przewoźnik. Na dobitkę ja muszę siedzieć z przodu bo zwyczajnie żygam-sorki. I aviomaryny czy inne tabsy niestety nie pomagają:smutek:

Ty wiesz ,że mnie też urządziła kiedyś tak busiarnia.O piątej rano wywaliła na PKP we Wrocławiu,ja bez złotówek ,tylko euro .Kantor od 8 rano czynny,bagaże plus duży proszek do prania( to było z osiem lat temu).Busiarnia jechała do Opola ,ja do Płocka.Pociąg dopiero złapałam do Warszawy ok.9 rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BabaJagusia, zadzwoń do tego przewoźnika i dopytaj, jak ma przebiegać Twoja podróż- czy docelowo, czy przesiadka.

Strach ma wielkie oczy.

Ja też kiedyś przerażona w busie byłam, jak usłyszałam, że jadę z ludźmi z Poznania, Lublina i bodajże Piotrkowa; a ja na Górny Śląsk.

Okazało się, że była jedna przesiadka i fajnie wszystko porozkładali.

A przewoźnik był (o ile pamiętam) z rzeszowskiego.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że firma o podanej nazwie jest w necie. Ogłosiła upadłość. Tylko, że to firma transportowa. Mam dzisiaj ździebko wściekły dzionek i nie będę się nakręcać. Poczekam do poniedziałku. Koordynatorka ma mi podać nr. tel. do tego przewoźnika. Ten, z którym jechałam "w te" - "wewte" już nie pojedzie! 

Nigdy więcej wiochy na końcu świata-amen. Co z tego, że rowów nie trza kopać:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się poskarżę, czemu w De mają takie takie drogie pasztetowe i metki , metka 15 euro kg? a pasztetowa prawie 10 euro? toż szynka u nas tyle kosztuje, no tak! ja przeliczyłam na złotówki, i szok,:szok: nigdy nie interesowałam się ceną, ale ostatnio kupiłam w Edece kawałek takiej grubo  mielonej metki, no dobre to, ale cena ? z kosmosu, bo nie jedną jadłam tutaj pyszną pracując , jakbym miałam w czasie pracy kupić kawałeczek metki za 3 euro, to by mnie na taczce wywiezli :szydera: żartuję

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

Też się poskarżę, czemu w De mają takie takie drogie pasztetowe i metki , metka 15 euro kg? a pasztetowa prawie 10 euro? toż szynka u nas tyle kosztuje, no tak! ja przeliczyłam na złotówki, i szok,:szok: nigdy nie interesowałam się ceną, ale ostatnio kupiłam w Edece kawałek takiej grubo  mielonej metki, no dobre to, ale cena ? z kosmosu, bo nie jedną jadłam tutaj pyszną pracując , jakbym miałam w czasie pracy kupić kawałeczek metki za 3 euro, to by mnie na taczce wywiezli :szydera: żartuję

słusznie prawisz,porządna whisky też droższa jak w polsce:smutek:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...