Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Alina 1 napisał:

A tu jeszcze taki SMS

Liebe A..., ich hoffe du hattest einen schönen Urlaub. Wünsche dir morgen eine gute Reise nach Coburg! Liebe Grüße K.......

I dlaczego marudzę? Czego chcieć więcej? Lepiej pójdę spać bo o trzeciej wyjazd. Do zobaczenia po drugiej stronie.

Więcej już nie marudz Liebe A:oklaski: mógł tak też napisać:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@Alina 1 wpadniesz w rytm pracy i poleci , a potem będziesz żyła wyjazdem do Turcji, Super ,że masz koleżankę to zawsze razniej, ale mimo wszystko ,podziwiam Ciebie ,że Ty sama jedziesz do tej Turcji ,ja sama bym nawet nie myslała o wyjezdzie, w życiu, Odważna jesteś:tak: sama lecieć ok! ale potem musze mieć znajomych do małych rozrób,nawet do picia pifka, czy tańce , plaża itd, Ja muszę być jeszcze z kimś, sama nigdy, chyba ,że w domu na parę godzin, :hura:

Nie latam sama. Sama zwiedzam ponieważ moje koleżanki lubią basen, zakupy, a zwiedzanie raczej to dla nich mały dodatek do reszty. Ja z kolei na leżaku się nudzę i dlatego zarzucam plecak na ramię , wsiadam w dolmusza i tyle mnie widziano w hotelu. Lubię jednak wieczorami usiąść w miłym towarzystwie, pogadać, pośmiać się i podrinkować. W tym roku byliśmy w piątkę i było naprawdę miło. W ubiegłym roku poleciałyśmy we trzy, a w grudniu lecę z koleżanką, którą poznałam notabene w ubiegłym roku w Coburgu. Nie mam jednak nic przeciw samotnemu wyjazdowi. Myślę, że do Stambułu, jeśli pojadę, to raczej sama bo trudno mi będzie namówić kogoś do tego typu wyjazdu. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alina 1 napisał:

To od mojej niemieckiej koordynatorki. Mój pdp do mnie dzwonił z okazji urodzin i też życzył mi miłego urlopu z rodziną. Dobra. Nie marudzę.

A ja myślalam,że dziadzio taki pisak :szok: już byłam ja cała heppi , że są tacy PDP mili,,ale dzwonił to też dobrze,,i miłe,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Alina 1 napisał:

A tu jeszcze taki SMS

Liebe A..., ich hoffe du hattest einen schönen Urlaub. Wünsche dir morgen eine gute Reise nach Coburg! Liebe Grüße K.......

I dlaczego marudzę? Czego chcieć więcej? Lepiej pójdę spać bo o trzeciej wyjazd. Do zobaczenia po drugiej stronie.

Ojezus, czyżby to dziadeczek w te słowa do Ciebie się odezwał pisemnie? No nie do kurła wiary :d :d :d .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dodzisława napisał:

Ojezus, czyżby to dziadeczek w te słowa do Ciebie się odezwał pisemnie? No nie do kurła wiary :d :d :d .

Nie dziadeczek tylko moja koordynatorka niemiecka. Dziadek poprzestał na telefonie z życzeniami urodzinowymi. A Ciebie ani widu, ani słychu. Gdzie się podziewasz?

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Alina 1 napisał:

Nie dziadeczek tylko moja koordynatorka niemiecka. Dziadek poprzestał na telefonie z życzeniami urodzinowymi. A Ciebie ani widu, ani słychu. Gdzie się podziewasz?

 

No jak to gdzie? Przecież Ci mówilam :d :d :d Hesja w całym swoim pięknie, Bad Schwalbach :d :d :d . Daj znać jak dojedziesz do dziadeczka. Zdzwonimy się Alusiu:serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz myslalam,ze resztka dni uplynie w dobrej atmosferze.

No ale nie!

Dzisiaj jest na sasiednim placyku ,,platetzchen fest,,

Sasiedzi zbieraja sie, przynosza jedzenie ,picie, jest muzyka (n9estety przed rokiem do 3 w nocy:(( )

Pop wlasnie chciala mnie wyslac, abym zapytala,czy nie potrzebuja lawki...

Kurla ,nie znam ludzi, bede sie ofiarowywac z lawka..

Niby kogo mialabym zapytac????

Nie znam nikogo.

Powiedzialam,ze nie musze nadskakiwac ludziom ,ktorych nie znam, i nie bede zadnej lawki ciagnac przez ulice.,

Jak babka ze zlosci podskoczyla, to myslalam,ze z wozka wyleci.:mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sayonara 52 napisał:

Juz myslalam,ze resztka dni uplynie w dobrej atmosferze.

No ale nie!

Dzisiaj jest na sasiednim placyku ,,platetzchen fest,,

Sasiedzi zbieraja sie, przynosza jedzenie ,picie, jest muzyka (n9estety przed rokiem do 3 w nocy:(( )

Pop wlasnie chciala mnie wyslac, abym zapytala,czy nie potrzebuja lawki...

Kurla ,nie znam ludzi, bede sie ofiarowywac z lawka..

Niby kogo mialabym zapytac????

Nie znam nikogo.

Powiedzialam,ze nie musze nadskakiwac ludziom ,ktorych nie znam, i nie bede zadnej lawki ciagnac przez ulice.,

Jak babka ze zlosci podskoczyla, to myslalam,ze z wozka wyleci.:mur:

A gdyby obcy ławkę ukradli?

Musisz popa oświecić :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, hawana napisał:

A gdyby obcy ławkę ukradli?

Musisz popa oświecić :haha:

Co ukradli ...jakie ukradli ?! Wysłałaby @sayonara 52 ,żeby gdzieś na boku pilnowała ławki , bo przecież o nieszczęście nietrudno xd

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Co ukradli ...jakie ukradli ?! Wysłałaby @sayonara 52 ,żeby gdzieś na boku pilnowała ławki , bo przecież o nieszczęście nietrudno xd

A gdyby i ławkę i @sayonara 52skradli?

Toż babka by tego nie przeżyła :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Tiaaaaa........marzycielka :haha:

Prawdę mówię z ręką  na sercu:haha:.

Moja pdp już mi chyba sto razy wygarnela  ile za mnie płaci, a to jest wg niej naprawdę dużo.

A więc nie wiem jak Wy ale ja czuję się bardzo cenna :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hawana napisał:

Prawdę mówię z ręką  na sercu:haha:.

Moja pdp już mi chyba sto razy wygarnela  ile za mnie płaci, a to jest wg niej naprawdę dużo.

A więc nie wiem jak Wy ale ja czuję się bardzo cenna :haha:

Pytanie brzmi, czy tęsknić będzie za tobą jak za ławką? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już w domu i wątek poskarżyjkowy powinnam omijać szerokim łukiem , ale muszę się poskarżyć na wczorajszą podróż . Busik podjechał bez spóznienia , a nawet parę minut wcześniej . Okazało sie , że wsiadam już jako ostatnia i moja walizka nie zmieściła się do bagażnika .Dodam , że więcej bagażu nie posiadałam  . Jeżdżę z tą firmą od kilku lat i pierwszy raz spotkałam sie z taką sytuacją . Kierowca postawił walizkę przed moimi nogami i stwierdził , że jakoś damy radę dojechać do granicy :o Obok mnie siedziała kobieta przed którą również był wciśnięty jej bagaż . 

772694421_WhatsAppImage2019-09-08at10_54_28.thumb.jpeg.ffc91f2ff85801248e6ff831a644b02e.jpeg

Okazało się , że jako druga  wsiadała pewna " Grażynka " , która przewoziła sześć ogromnych toreb z śmieciowymi z " dobrami niemieckimi " . Do tego jeszcze jakieś reklamówki z których wydobywał sie dzwięk obijających się o siebie metali i wielka donica na kwiaty . 

Nie muszę opisywać jak bardzo byłam wściekła . Planowałam w poniedziałek z samego rana wykonać telefon do biura i powiedzieć głośno co sądzę o takich praktykach .Teraz siedzę już szczęśliwa w domu , nerwy mi minęły , potrafię już chodzić bez rozkrocznej pozycji i nie wiem już mam zadzwonić ze skargą . Pomijając bezczelność  " Grażynki " , to winą za tą sytuację należy obarczyć kierowcę , a ten jest nowy w tej firmie , dopiero się  uczy , wygląda na sympatycznego chłopaka i obawiam się , że nie potrafił babie odmówić , a nie przewidział jakie będą tego konsekwencje . Poza tym prowadzi samochód bardzo dobrze , spokojnie bez zrywów i cwaniactwa . Hmmm ? Naprawdę nie wiem co zrobić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violka a my jeszcze mamy długie nogi:( podróż masakra, ale nerwy minęły ,Ja bym nie dzwoniła, ale temu kierowcy bym tylko powiedziała,że następnym razem nie życzę sobie takich warunków podczas jazdy, to nie jest 30 km ,tylko setki, Zamawiając następnym razem busa ,bym zaznaczyła ,że płacę za miejsce siedzące i za miejsce na bagaż, nie inaczej, nigdy więcej walizy między nogami, bum,

Podoba mi się ,że potrafisz zrozumieć kierowcę, to na 100% byla nie przewidziana sytuacja dla kierowcy też, kierowca też się uczy,,Ciesz się urlopem,a następnym razem :telefon: nie zapomnieć o miejsce na mój bagaż:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, violka napisał:

Jestem już w domu i wątek poskarżyjkowy powinnam omijać szerokim łukiem , ale muszę się poskarżyć na wczorajszą podróż . Busik podjechał bez spóznienia , a nawet parę minut wcześniej . Okazało sie , że wsiadam już jako ostatnia i moja walizka nie zmieściła się do bagażnika .Dodam , że więcej bagażu nie posiadałam  . Jeżdżę z tą firmą od kilku lat i pierwszy raz spotkałam sie z taką sytuacją . Kierowca postawił walizkę przed moimi nogami i stwierdził , że jakoś damy radę dojechać do granicy :o Obok mnie siedziała kobieta przed którą również był wciśnięty jej bagaż . 

772694421_WhatsAppImage2019-09-08at10_54_28.thumb.jpeg.ffc91f2ff85801248e6ff831a644b02e.jpeg

Okazało się , że jako druga  wsiadała pewna " Grażynka " , która przewoziła sześć ogromnych toreb z śmieciowymi z " dobrami niemieckimi " . Do tego jeszcze jakieś reklamówki z których wydobywał sie dzwięk obijających się o siebie metali i wielka donica na kwiaty . 

Nie muszę opisywać jak bardzo byłam wściekła . Planowałam w poniedziałek z samego rana wykonać telefon do biura i powiedzieć głośno co sądzę o takich praktykach .Teraz siedzę już szczęśliwa w domu , nerwy mi minęły , potrafię już chodzić bez rozkrocznej pozycji i nie wiem już mam zadzwonić ze skargą . Pomijając bezczelność  " Grażynki " , to winą za tą sytuację należy obarczyć kierowcę , a ten jest nowy w tej firmie , dopiero się  uczy , wygląda na sympatycznego chłopaka i obawiam się , że nie potrafił babie odmówić , a nie przewidział jakie będą tego konsekwencje . Poza tym prowadzi samochód bardzo dobrze , spokojnie bez zrywów i cwaniactwa . Hmmm ? Naprawdę nie wiem co zrobić 

Wspólczuję takiej jazdy. Ja bym pani Grażynce tę walizkę wstawiła między nogi. Nie miałabym skrupulów i powiadomiła firmę o tej sytuacji. Wszak płaciłaś za bilet i normalne warunki podróżowania ci się należą.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violka i tak źle i tak niedobrze...

Ewidentnie wina kierowcy. Może młody, może zbyt uległy, ale ucierpiałaś Ty i sąsiadka. Te busy ogólnie mało wygodne, a jeszcze w takiej pozycji...

Ja chyba bym zadzwoniła do firmy i to zgłosiła. Następnym razem może być kilka takich Grażyn i nawet nie będzie szans, żebyś walizkę trzymała między nogami. A gdybyś miała regulaminowe dwie torby?

Wkurza mnie taki egoizm. Wszystkie coś kupujemy, wozimy, no ale bez przesady...

 

A tak w ogóle- cudnego urlopu życzę :) 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, violka napisał:

Jestem już w domu i wątek poskarżyjkowy powinnam omijać szerokim łukiem , ale muszę się poskarżyć na wczorajszą podróż . Busik podjechał bez spóznienia , a nawet parę minut wcześniej . Okazało sie , że wsiadam już jako ostatnia i moja walizka nie zmieściła się do bagażnika .Dodam , że więcej bagażu nie posiadałam 

Busiki rulez! :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...