Skocz do zawartości

Czy tęsknicie na urlopie za swoim PDP!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo ja cały czas myślami jestem z moją PDP.Myślę jak się czuje itd. Nie wiem czy to jest już jakieś przywiązanie?

Ja jestem uczuciowa i obdarzam szacunkiem ludzi starszych i niestety ale widzę i czuję w sobie ,ze moja PDP jest dla mnie kimś ważnym teraz w życiu.Ale się porobiło,,,moja pierwsza oferta i już się zżyłam z ludzmi,,,traktuję jak rodzinę,,,

Czy wy też tęsknicie? myślicie? czy ja jestem jakaś za bardzo zaangażowana!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę na urlop i staram się kompletnie nie myślec o pracy.Chce psychicznie odpocząć i pożyc trochę swoim życiem.Blondie my przyjeżdzamy tu pracy ,powinniśmy ją wykonywać sumiennie.Ale zaraz traktować ich jak rodzinę to chyba lekka przesada.Tym bardziej że z mojego doświadczenia wiem że rodziny niemieckie są miłe ale do czasu kiedy im jesteśmy potrzebne.Potem raczej o nas zapominają.Ja starm się nie angażować aż tak emocjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat to dobry żart, bravo Blondi !!!!!!

Ten temat to jest samo życie-jak się ma uczucia to napewno nie jedna osoba tak samo reaguje jak ja, a może mi brakuje kogoś takiego? nigdy nie pomyślałaś nawet o tym !!!!

Temat żart -fajny żart ale nie dla mnie!!!!

Trafia się na różnych ludzi i ja trafiłam na swojego!!!!

[ Data: 27-04-2015, 21:36 ]

Ten temat to dobry żart, bravo Blondi !!!!!!

Najlepiej jest wyśmiac !!! Nic z siebie nie dać tylko swoje mądrości w dwóch słowach napisać!!! świetnie !!!!Gratulacje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, że jak zjeżdżam z oferty to przez pierwsze dni budzę się rano i myślę co ugotować podopiecznej na obiad itp. dopiero po tygodniu przestawiam się na tryb urlopowy. Już długi czas pracuję u jednej rodzinki więc przyzwyczaiłam się do Babci, ale czy to jest tęsknota? Nie wiem :). Chyba raczej tylko przyzwyczajenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, że jak zjeżdżam z oferty to przez pierwsze dni budzę się rano i myślę co ugotować podopiecznej na obiad itp. dopiero po tygodniu przestawiam się na tryb urlopowy. Już długi czas pracuję u jednej rodzinki więc przyzwyczaiłam się do Babci, ale czy to jest tęsknota? Nie wiem :). Chyba raczej tylko przyzwyczajenie.

No właśnie i ja, też tak miałam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...