Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

Miło mi. 

Tylko to ciacho dziś będzie konsumował inny forumowicz :d

Ale jak najbardziej :całus:

Czyli dobrze pisała Basiunia ... ciasto na gwałt :szydera:...to niech tego szampana ten forumowiczów doniesie ....przyda się do tego gwałtu rety.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, LACH napisał:

Napiszcie Swoje skojarzenia, bedzie wesoło!!!  :szydera:

Nie chce mi się kojarzyć ...Na pauzę nie wybyłam , bo za gorąco i ....za galeriankę nie poprobię ...dzisiaj . Podpowiem Ci trochę ...

@foczka63 .....jakbyś chciał konno pojeździć a konia brak .....wspólnie możecie gwizdnąć ...i ....umówić się na smaczną zupę ( ugotowaną przez  F63 ...) ....surówki ....sałatki ...sosy ....

@Magdzie.....auch - wspólna kradzież koni -...też dobrze odżywia ....sprawdzone przeze mnie ..

@Nugatka

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, hawana napisał:

@LACH, powtorze: maupa Lach!

Nie zgadzam sie, zadnych komisariatow nie bedzie, prosze pomyslec o milszych okolicznosciach>:(

Nie placz moja droga. 

Ty to chociaz masz pole do popisu,jakis nagi instynkt,pejcz,czy inne latexy.

A ja?? pilke bede odbijac i po plywalniach sie wloczyc ;))))

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

....jakbyś chciał konno pojeździć a konia brak .....

Zapomniałąś moja droga dopisać ,ze ja preferuję wyłacznie goracokrwiste ogiery:)Stare wałachy mnie nie interesują ,stępem to tylko spracowane chabety suną:):):)Hi hi hi Jak już to kłus ,cwał i galop wchodzi w rachubę a kolega to raczej tenisem się interesuje,he he Więc konno z nim nie pojeżdżę ,ale zupke ugotować moge ,czemu nie:)

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie chce mi się kojarzyć ...Na pauzę nie wybyłam , bo za gorąco i ....za galeriankę nie poprobię ...dzisiaj . Podpowiem Ci trochę ...

@foczka63 .....jakbyś chciał konno pojeździć a konia brak .....wspólnie możecie gwizdnąć ...i ....umówić się na smaczną zupę ( ugotowaną przez  F63 ...) ....surówki ....sałatki ...sosy ....

@Magdzie.....auch - wspólna kradzież koni -...też dobrze odżywia ....sprawdzone przeze mnie ..

@Nugatka

Coś spierniczyłam ....musiałam cytować ......Nugatka.... ...kochana dziewczyna ( mocno zajęta przez Słońce ) też nadająca się do kradzieży koni .....na każdy temat można pogadać...ULACHAĆ SIĘ  ...jeszcze mnie nie żywiła , więc nie wypowiem się o jej kuchni:haha:.......A jeśli masz ochotę poplotkować se ze mną ...no to zaczynamy : ...Tyy...zauważyłeś , że Maria + Jolanta ma jakiś taki zaróżowiony ryjek ?....Musi wstydliwa mocno jest ........P. S....coś spierdzieliłam z " Nugatka " i nie mogę skasować tego " @ " ....Trudno ....musi tak zostać już :-)

@Nugatka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, foczka63 napisał:

Zapomniałąś moja droga dopisać ,ze ja preferuję wyłacznie goracokrwiste ogiery:)Stare wałachy mnie nie interesują ,stępem to tylko spracowane chabety suną:):):)Hi hi hi Jak już to kłus ,cwał i galop wchodzi w rachubę a kolega to raczej tenisem się interesuje,he he Więc konno z nim nie pojeżdżę ,ale zupke ugotować moge ,czemu nie:)

Tiaaa...coś mi się widzi , że masz rację ....Na kiego z takim umawiać się jak on tenisem ...przez " t " pisanym a my ...my może by wolały , żeby ten tenis miał na początku " p " ? ....A idźta z nim .....Niech idzie do doopy śpiewać ten amant za pięć dwunasta :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, LACH napisał:

Żadnego forumowicza nie znam osobiście. Również nie widziałem i nie słyszałem w realu.

Dziś przyszło mi do kiepeły, by( z przymrużeniem oka) napisać, co mi się kojarzy z każdym z Was, lub co chętnie bym z Tobą robił.

Przepraszam, jeśli kogoś niezamierzenie dotknę. Ale to tylko forma, nazwałbym to: "hecowych dogłowyprzychodzeń "

                           :d:hura::d

TO JEDZIEMY!!! :

@Mirelka1965 na grzyby  :cześć3:

Z @lucyna.beata na rower (mój rekord to 47km w 2h 15 min)

Z @geronimo na piwo w plenerze:zdrówko:

Z @Barbara48 na popołudniową kawę z ciachem po pysznym, lekkim obiadku(może rybka?)  :kawa::ciacho:

Z @violka na potańcówkę na plaży + kubeł z palemką   :pianino::wino::hura:

@Baśka powtarzająca się na ploty po śniadaniu przy II kawie i cugasku i kontynuacja po 21.00, przy ZIMNEJ!!! 4x50(Baczewski lub Szara Gęś ):dyskusja:

Z @hawana na przrsłuchanie krnąbrnego forumowicza:pejcz:

Z @1bozka i tu mam zagwozdkę!?! :szept:

Z @erika świntuśny flirt  :haha:

Z @Andreaa najlepiej nudę zabić pływalnią albo tenisem(nie gram ale z Tobą chętnie):gra:

Z @Maria Jolanta na dziki sex w przymierzalni pofczas tour de zakupowego po galerii . Za zakupy płaci Sponsor!!! :oklaski:

Z @salazar na obiadek z lodami waniliowymi+ kieliszeczek ajer :cześć2:

Z @foczka63 nie wiem? :mur:

Z @Afryka na Śnieżkę zimą? :tak2:

Z @Teresadd SPA!!!:kąpiel:

A z kim popracować??? :szydera::hura::szydera:

Cel powyższego to Wasz uśmiech

                              :hura:

 

 

 

 

 

:oklaski:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relaksuje sie:d

Hawanka sie juz dzisiaj napracowala.  Przyjechalam Alutka sie zajmowac, a ja nic tylko zajecia, zajecia i zajecia...

Zanim wstalam to Alutka juz umalowana i ubrana w biale spodnie i rozowa bluzeczka przyniosla z jadalni wszystkie kwiatki(na szczescie sa tam tylko storczyki i kalanchoe, razem sztuk osiem), wyplukala , wymyla oslonki w kuchennym zlewie, odniosla wszystko.

Robi to pani Puc, bedzie miala mniej roboty.

Ja nie mialam, ale byl powod , zeby Alutka  do lazienki sie udala i nawet zeby  umyla, chociaz tam ziemi nie zauwazylam:d

Potem Alutka razem ze mna zakupy zrobila. Pojechalysmy do centrum, tam zawsze klopot z zaparkowaniem, ale ile frajdy, bo Alutka jest taka kochana, zawsze "komplemenci ", gdy dobrze sie "wcisne"(bo to zona biznesmena, ktora pol zycia w samochodzie spedzila i docenia). Dzisiaj dodatkowo musialam wyjechac na milimetry, bo dziad mi droge zablokowal dostawczym>:(, ale nic sie nie stalo, Alutka miala powod, zeby sie cieszyc i w raczki klaskac.

Potem odwiedzilysmy Praxis, bo papiery ze szpitala dostarczylysmy. Przy okazji recepte na  kompresyjne ponczoszki zalatwilam, bo obrotna jestem.

A potem Alutka miala zajecie, bo szpargaly obrala, ziemniaki tez, truskawki tez. Do smazenia kotletow zabralam sie ja. Teraz odpoczywamy obie,  a zmywarka myje.Alutka na tarasie zawraca doope fachmanom, ale niech maja za swoje, bo  taras zaczeli drapac o 7.00 rano.

Kawa o 15.00 bedzie, spacer pozniej, ale dopiero jak sie ochlodzi. Dzisiaj ja rzadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Andreaa napisał:

Nie placz moja droga. 

Ty to chociaz masz pole do popisu,jakis nagi instynkt,pejcz,czy inne latexy.

A ja?? pilke bede odbijac i po plywalniach sie wloczyc ;))))

Tak daleko w domyslach sie nie posuwam, ale ...chetnie:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hawana napisał:

Podpowiem:klikasz na @, piszesz pierwsza literke nicka, albo dwie i wyskakuje ci lista, z ktorej wybierasz odpowiedniego gagatka, po kliknieciu na niego laduje w tekscie umorusany na niebiesko.

Próba @H

g...wyszło:(

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alutka znudzila sie tarasowymi reperatorami, ale to nic, jak pieknie sie znowu ubrala i umalowala:szydera:

Ma zajecie. Dziecko musi sie bawic. A mamusia wlasnie wyprala i wysuszyla jedno pranie. Poskladam pozniej, przy okazji zobacze jak tam wyglada "na pokojach".

Nie prasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LACH napisał:

Żadnego forumowicza nie znam osobiście. Również nie widziałem i nie słyszałem w realu.

Dziś przyszło mi do kiepeły, by( z przymrużeniem oka) napisać, co mi się kojarzy z każdym z Was, lub co chętnie bym z Tobą robił.

Przepraszam, jeśli kogoś niezamierzenie dotknę. Ale to tylko forma, nazwałbym to: "hecowych dogłowyprzychodzeń "

                           :d:hura::d

TO JEDZIEMY!!! :

@Mirelka1965 na grzyby  :cześć3:

Z @lucyna.beata na rower (mój rekord to 47km w 2h 15 min)

Z @geronimo na piwo w plenerze:zdrówko:

Z @Barbara48 na popołudniową kawę z ciachem po pysznym, lekkim obiadku(może rybka?)  :kawa::ciacho:

Z @violka na potańcówkę na plaży + kubeł z palemką   :pianino::wino::hura:

@Baśka powtarzająca się na ploty po śniadaniu przy II kawie i cugasku i kontynuacja po 21.00, przy ZIMNEJ!!! 4x50(Baczewski lub Szara Gęś ):dyskusja:

Z @hawana na przrsłuchanie krnąbrnego forumowicza:pejcz:

Z @1bozka i tu mam zagwozdkę!?! :szept:

Z @erika świntuśny flirt  :haha:

Z @Andreaa najlepiej nudę zabić pływalnią albo tenisem(nie gram ale z Tobą chętnie):gra:

Z @Maria Jolanta na dziki sex w przymierzalni pofczas tour de zakupowego po galerii . Za zakupy płaci Sponsor!!! :oklaski:

Z @salazar na obiadek z lodami waniliowymi+ kieliszeczek ajer :cześć2:

Z @foczka63 nie wiem? :mur:

Z @Afryka na Śnieżkę zimą? :tak2:

Z @Teresadd SPA!!!:kąpiel:

A z kim popracować??? :szydera::hura::szydera:

Cel powyższego to Wasz uśmiech

                              :hura:

 

 

 

 

 

Stary na piwko w plenerze zawsze z Tobą mogę, 50 metrów od szteli w ogródeczku podają świeżego Ginesa.

Na szteli mam zawsze 2 skrzyneczki piwka, dzisiaj świeża dostawa była, tak że zapraszam, nawet mam wolny pokój jakby co to i jakiegoś Jaśka można by lub innego Burbona do dna wywalić:d:zdrówko:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LACH - na dziki seks i zakupy.

@geronimo - na dziki seks i sesję fotograficzną.

@ORIM - na dziki seks z instrukcją jak facet to robi.

@Knorr - na dziki seks i ślub, żeby znów był mężem.

@Jurek50 - na dziki seks przy muzyce i dowcipach.

Muszę się zastanowić czy mi wystarczy czy mam szukać dalej dzikiego seksu. :szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Też bym cieszyła się jak Ty ...tutaj .....Z jedną świntuśny flirt ...a z drugą pitolenie " o Szopenie " .....I z czego mam się zacieszać ?:(

Zamienie sie z Toba, nawet lateksy pozycze. Z tego, co przeczytalam, to kolega chce spedzic z Toba caly dzien i jeszcze zaprasza do "Szarej Gesi " w Krakowie na kolacje. Ja tez chce, oddam Ci ten komisariat ze stolem przykreconym do podlogi i podla kawe. Nawet cugaskow pewnie nie da sie tam palic>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LACH napisał:

Żadnego forumowicza nie znam osobiście. Również nie widziałem i nie słyszałem w realu.

Dziś przyszło mi do kiepeły, by( z przymrużeniem oka) napisać, co mi się kojarzy z każdym z Was, lub co chętnie bym z Tobą robił.

Przepraszam, jeśli kogoś niezamierzenie dotknę. Ale to tylko forma, nazwałbym to: "hecowych dogłowyprzychodzeń "

                           :d:hura::d

TO JEDZIEMY!!! :

@Mirelka1965 na grzyby  :cześć3:

Z @lucyna.beata na rower (mój rekord to 47km w 2h 15 min)

Z @geronimo na piwo w plenerze:zdrówko:

Z @Barbara48 na popołudniową kawę z ciachem po pysznym, lekkim obiadku(może rybka?)  :kawa::ciacho:

Z @violka na potańcówkę na plaży + kubeł z palemką   :pianino::wino::hura:

@Baśka powtarzająca się na ploty po śniadaniu przy II kawie i cugasku i kontynuacja po 21.00, przy ZIMNEJ!!! 4x50(Baczewski lub Szara Gęś ):dyskusja:

Z @hawana na przrsłuchanie krnąbrnego forumowicza:pejcz:

Z @1bozka i tu mam zagwozdkę!?! :szept:

Z @erika świntuśny flirt  :haha:

Z @Andreaa najlepiej nudę zabić pływalnią albo tenisem(nie gram ale z Tobą chętnie):gra:

Z @Maria Jolanta na dziki sex w przymierzalni pofczas tour de zakupowego po galerii . Za zakupy płaci Sponsor!!! :oklaski:

Z @salazar na obiadek z lodami waniliowymi+ kieliszeczek ajer :cześć2:

Z @foczka63 nie wiem? :mur:

Z @Afryka na Śnieżkę zimą? :tak2:

Z @Teresadd SPA!!!:kąpiel:

A z kim popracować??? :szydera::hura::szydera:

Cel powyższego to Wasz uśmiech

                              :hura:

 

 

 

 

 

hahahahaha zagwozdkę będziesz ze mną robił?:hura:poproszę o szczegóły:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@LACH - na dziki seks i zakupy.

@geronimo - na dziki seks i sesję fotograficzną.

@ORIM - na dziki seks z instrukcją jak facet to robi.

@Knorr - na dziki seks i ślub, żeby znów był mężem.

@Jurek50 - na dziki seks przy muzyce i dowcipach.

Muszę się zastanowić czy mi wystarczy czy mam szukać dalej dzikiego seksu. :szydera:

@Radek50 , @maras1 pominelas, rozumiem , ze oni dla mnie zarezerwowani. Na dziki seks z fantazja:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@LACH - na dziki seks i zakupy.

@geronimo - na dziki seks i sesję fotograficzną.

@ORIM - na dziki seks z instrukcją jak facet to robi.

@Knorr - na dziki seks i ślub, żeby znów był mężem.

@Jurek50 - na dziki seks przy muzyce i dowcipach.

Muszę się zastanowić czy mi wystarczy czy mam szukać dalej dzikiego seksu. :szydera:

dziś jest dzień sexu tak przynajmniej podają....ale czy Ty dasz rade tak z każdym na dziko ha haha..:szydera: 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...