Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, INEZ napisał:

Od razu na odwyk byście mnie chcieli posłać bo się oficjalnie przyznałam,że piwo i winko na zleceniu pije a czasami nawet szampana znaczy się podróbkę bo nie prawdziwego .W umowie mam ,że wolno mi oczywiście za przyzwoleniem rodziny i podopiecznych a jeżeli oni się zgodzili wręcz mnie zachęcają do napicia się tego czy tamtego :d to z tego korzystam oczywiście w granicach rozsądku i z umiarem  ;) Tak @1bozka jak już wstaniesz wreszcie to sobie to przeczytaj i Ty @lucyna.beata też .;)

nie przejmuj sie  moim gadaniem to żarty,a ze wiem ze lubisz żartować to sie troszkę z Tobą podroczyłam.:zdrówko::cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Dla mnie nieważne jest , gdzie jestem ...jaki miejscowy czas ....bo i tak budzę się około 6-tej ...tak mam i już .......Córka zakupiła mi wczoraj jakieś " grypowce " w saszetkach , żeby nie zapeszyć - pomagają ...już jest lepiej ....Dziś wybieramy się do sąsiedniego miasta na zwiedzanie . Byłam tam w listopadzie , tyle , że aura nie pozwalała na zbyt długą włóczęgę ....Pogoda lekko się poprawia , nie pada i przede wszystkim nie wieje ....możliwe , że wycieczka się uda ...Czas leci błyskawicznie ...jak to na urlopach ...i w czwartek skoro świt wracam do domu . Trochę szkoda ( czyt. bardzo szkoda ) , ale siła wyższa ....muszę wracać i nie wracam z tymi z którymi tutaj przyfrunęłam , tylko z " miejscowym " młodzieńcem , który w sobotę będzie śmigał na polskim weselu a przed nim podawać będzie przed ołtarzem obrączki ślubne swojej cioci i " nowemu " wujkowi , dlatego ten mój wyjazdowy urlop taki krótki ....Obiecałam , że dowiozę , dostarczę młodego do Polski ....słowa muszę dotrzymać ....

Miłego dnia i tygodnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po długiej przerwie. Życie na urlopie upływa z prędkością światła. Niestety wieści od rodziny Mańki wszystko wywróciły mi do góry nogami. Od ubiegłego tygodnia moja Pdp jest już w domu starców. A ja szukam pracy i nowej agencji, ponieważ w swojej dotychczasowej usłyszałam że osiągnęłam u nich już wszystko co mogłam osiągnąć (cokolwiek to znaczy).Mam do WAS kochani wielką prośbę o namiary na uczciwą agencję. Sama cały czas poszukuję , czytam opinie w Internecie i prawdę mówiąc jestem głupsza niż kiedy poszukiwania zaczynałam. Pozdrawiam Was serdecznie.:cześć:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry porannie.Mokrusieńka ,już po duszowaniu Pdp.Namęczyłam sie gorzej jak w kopalni.

Nienawidzę tych upałów.Za to na pocieszenie jadę na szoping w miasto ze znajomą tu Polką.Bo tylko same spożywczaki w oklicy.

Życze ochłody wam kochani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, INEZ napisał:

Bujać to My a nie Nas ale jacht niczego sobie :d pewnie właściciel albo były właściciel też ;)

niech tam,-,były,ale od zeszłego roku,od smierci syna ,juz nie pływam,kilka razy w roku wypływaliśmy z kolegami,po morzu sródziemnym,najdłuzszy rejs był na kanary,a mały-196 cm wzrostu ,wcale mi nie ustepował zdobywał w polsce na regatach dame puchary w klasie t3,teraz nike mam już chęci ,czasu i kasy na pływanie ,bo to droga impreza:o

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, maras1 napisał:

niech tam,-,były,ale od zeszłego roku,od smierci syna ,juz nie pływam,kilka razy w roku wypływaliśmy z kolegami,po morzu sródziemnym,najdłuzszy rejs był na kanary,a mały-196 cm wzrostu ,wcale mi nie ustepował zdobywał w polsce na regatach dame puchary w klasie t3,teraz nike mam już chęci ,czasu i kasy na pływanie ,bo to droga impreza:o

Współczuję Ci z powodu Syna:smutek:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:...i znowu piekielny tydzień , piekielnej pogody przed Nami O.o. ...ach życie , oby zleciał szybciorem .:smutek:

Trzymajta się Ludziska ,byle do zimy ! :haha: 

 

Słuchaj Afryka :cmok:, która nie lubi upałów xd Tez nie jestem zbyt ciepłolubna, ale kupiłam parę sukienek (bo osiem to dalej parę :szydera:) + garsonkę i maksi spódnicę, ale wszystko letnie , a chce w tym tez w Polsce pośmigać :d, więc wypluj te słowa "byle do zimy" :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...