Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, ORIM napisał:

Nie mam pecha.Ostatnio to ja odszedłem w dosłownym tego słowa znaczeniu

Coś czytałam,że przejeżdżałeś z miejsca na miejsce ale wybacz trudno wszystko spamiętać.Czyli na poprzednim zleceni oni mieli pecha .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Afryka napisał:

Ja pierdziu ,mam dość !!!! Przecież ja się najęłam do opieki ,a nie do popitalania jak hutnik przy wielkim piecu ! :mur:...

Deszczu ,wody , ochłodzenia ...chcę do domu !!! O.o

Zmień sobie nicka na Alaska będzie Ci chłodniej,,,,:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj psina leży cały dzień na kaflach w kuchni i dyszy. Jej to dopiero musi być gorąco w futrze. :haha:

Tu jest pierwszy dom gdzie nie ma posiłków na godziny, różnice są nawet 1,5 godziny a mi w brzuchu burczy. Przyzwyczaił się do stałych godzin. Zdziadział normalnie. :szydera:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rodzinnej kolacji :przekleństwa: nie dość,że upał niemożebny to jeszcze ......Nie ja chyba całkiem się załamię już widzę jak noc mi się zapowiada .Wystarczyło mi jedno pytanie córeczki Czy mamusia tak sama daje radę chodzić do toalety?:szok: a co ja ją na rękach mam nosić babcia przecież mobilna jest w i w dużej mierze samodzielna hm grzeczna chyba jednak jestem bo odpowiedziałam tylko Tak znaczy się ja .O dalszych wyczynach tejże wcześniej wspomnianej córeczki już nie wspomnę .Jest tu zaledwie 3 godziny a tak mi nerwy zepsuła jak nie zdołali dziadki przez cały miesiąc:smutek:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie odmeldowuje....jak zwykle czas zarabiac

nie wiem czy jestescie na biezaco ale robi sie nieciekawie u nas...zastanawiam sie czy ten....maly czlowiek z przerostem ego i jego idioci odpuszcza...czy bedziemy znow powtarzali odprawy celne a posiadanie odtwarzacza dvd bedzie nie lada luksusem...nie wspomne ze pokolenia splacac beda to co ostatnimi czasy w nas zainwestowano

no ale polityka to nie jest dobry temat na weekendowy prawie wieczor

zatem 

zycze spokojnego przy lapmce wina wieczoru 

orimek nie martw sie bo na pewno ci sie cos trafi

mam nadzieje ze nasza fruwajka juz dotarla

trzymta sie ludzie

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żegnam się w szampańskim humorze:cześć: , mam zaproszenie na tańce . To dopiero jutro nastąpi ta niespodziewana przyjemność  . Nie wiem w co się ubrać . Mam sukienkę w groszki, tylko za mocno wycięte tu i ówdzie. Ładnie w niej wyglądam, ale ten dekolt  :szok: . Raz kozie śmierć :d .

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem :d Się melduję :cześć2: Taki jakiś porypany dzień miałam O.o i noc też .., a tu jeszcze jakieś zaćmienie się szykuje :o Do czego te wilki będą wyły ponad godzinę jak im księżyc zniknie O.o Wczoraj go oglądałam na tarasie z :659_smoking:, a on jakiś taki był w dziwnym kolorze :o Dziś może przyuważę  to zaćmienie, ale marzyć nie będę bo to mi się jakoś nie podoba O.o Może nim zniknie to ... to środkowego palca wystawię i powiem "umowa stoi" :haha:

Miłego wieczoru i buziaki :cmok:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, dorobota napisał:

Żegnam się w szampańskim humorze:cześć: , mam zaproszenie na tańce . To dopiero jutro nastąpi ta niespodziewana przyjemność  . Nie wiem w co się ubrać . Mam sukienkę w groszki, tylko za mocno wycięte tu i ówdzie. Ładnie w niej wyglądam, ale ten dekolt  :szok: . Raz kozie śmierć :d .

Przecież na zabawę Cie zaprosili, a nie do kościoła xd

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorową porą :cześć2:Witam Was. I takie pytanko, w Ostsee pojawiły się takie stworzątka...okrągłe, konsystencja białej, bardziej bezbaewnej galaretki. Nie wiem, co to jest, uważam, że coś z gatunku ameby. Niemniej ludzie się kąpusiają, a zakazu kąpieli też nie ma. Może ktoś z Was był szpecem w biologii w szkole ?:haha:

Edytowane przez Radek50
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Afryka napisał:

Najgorsze z tego wszystkiego ,Lucynko,że wielu osobom ,to co się wydarzyło w naszym kraju bardzo się podoba ,na zasadzie w dupie byli i gówno widzieli,ale się zaczynają w tej czarnej dupie urządzać ....a mnie się płakać chce.:smutek::mur:

Obudzą się młodzi jak im dostęp do internetu zabiorą i do Niemiec po wizę stać będą.A wtedy to chyba po jabłkach będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Radek50 napisał:

Wieczorową porą :cześć2:Witam Was. I takie pytanko, w Ostsee pojawiły się takie stworzątka...okrągłe, konsystencja białej, bardziej bezbaewnej galaretki. Nie wiem, co to jest, uważam, że coś z gatunku ameby. Niemniej ludzie się kąpusiają, a zakazu kąpieli też nie ma. Może ktoś z Was był szpecem w biologii w szkole ?:haha:

Kochanie to meduzy,one parzą coś na zasadzie pokrzywy,bomble i nieciekawe swędzenie..

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...