Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w pracy Rodacy :)

W domu mialam bardzo intensywny miesiac. Po przyjezdzie tutaj  zawital spokoj .

Odpoczywam.... 

Co do zmienniczki nie mam zadnych zastrzezen. Byla zadowolona i podopieczna z niej zadowolona.

Obie spokojne,tylko ja taki szalaput jestem,ale sie trzymam  w ryzach.

Goraco strasznie. W nocy jeden komar nie dal mi zyc. Dopiero o 5 rano go wyczailam i poslalam na tamten swiat.

 

Spokojnego czwartku zycze :-)

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Milusińscy prosto z czeluści piekielnych .O.o

Jestem po prysznicu ( osobistym) i po duszowaniu Pdp i ... zastanawiam się czy znów wleź pod natrysk ,czy mija się to z celem!? :papieros:...ale ponoć nie mam się co marwić,bo już od soboty ochłodzenie,jak to oznajmił mi wczoraj synuś Pdp ....o całe 3 stopnie :hura: :mur:.

Burz z piorunami Wam życzę i boskiego wiatru .:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry - cieplutkie pozdrowienia takie ok. 30 st.C przesyłam . Ciepło, ale brzydko . Wszystko dookoła  wyschnięte na wiór , dobrze, że nie mam ogrodu, działki ani pola . Jedno co mam, to chęć napić się czegoś zimnego w wesołym towarzystwie . Muszę jednak z tym czekać do soboty :drink::drink: .

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LACH napisał:

Proszę zobaczcie jak o forum piszą miło osoby postronne:

♡  ♡  ♡

,, ...ale dużo mi pomaga czytanie was( na zleceniu -psychicznie).Mam nadzieję  że  nie przeszkadzam wam i nie wadze (taka cicha myszka ze mnie-i chyba wole żeby tak pozostalo).Tak fajnie konwersujecie i milo was się  czyta (wszyscy jesteście tacy zgrani, choć  większość  z was nigdy się  nie  widziała w realu-a jest tak jakbyście się znali jak lyse konie-naprawdę sympatycznie)Pozdrawiam i mam nadzieje ,ze nikogo nie krzywdę tym moim czytaniem was...''

 

Jakieś Si!!!:hura::cmok::hura:

Miło się to czyta .Dawać tu do nas skryci wielbiciele i wielbicielki może przy nas też trochę wyłysiejecie :oops:.:oklaski::haha:Ja nie znam nikogo z tego forum osobiście ale może poznam i mam nadzieję,że nikomu nie przeszkadzam swoją tu bytnością i bazgraniną :$ bo mi tu nikt nie przeszkadza i nie wadzi Wszyscy jesteście cudowni i nie psujcie tego cudownego nastroju proszę :smutek:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W stronę słońca" szliśmy i się chyba za blisko do niego zbliżyliśmy xd Nawet nie próbuje patrzeć na termometr i na moją pdp przy obiedzie też bo je wszystko z potem, który jej z brody kapie O.o Co by nie było to miłego dzionka :d i buziaki :cmok:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracalam do domu busem. Bylam tam pierwszy raz jak wiecie. Corka z pdp-na staly  w wejsciu ,bo padal deszcze i sie ze mna zegnaly.

Przyjechal bus,a tam panie opiekunki  wylecialy  z busa z zapytaniem ,gdzie tu wc jest. Glosne polecialy  w strone pdpnej domu,mowiac ,ze one musza. Corka grzecznie wskazala im wc-ta.

Mezczyzni zas,pijani, z piwem  w reku ,,szczaly " pod  drzewami ,ktore tworza ogrodzenie.

 

Myslalam,ze sie pod ziemie zapadne. Tak sie wstydzilam. Tym bardziej,ze to mala miescina,sasiedzi w ogrodkach,a tu ,,szarancza" po mnie przyjechala,a do tego pelno petow od papierosow rzucone bylo na wejsciu do posesji pdp-nej.

 

Gdybym jechala od kolezanki,siostry,moze bym  na to troszke inaczej spojrzala,chociaz takiego zachowania nic nie usprawiedliwia,ale to moja PRACA i ludzie,ktorzy mi placa i do ktorych mialam zamiar wrocic i dalej pracowac.

Masakra jakas....... wkurzona bylam na maxa . Wstydzilam sie za  zachowanie ludzi z mojego keaju.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Andreaa napisał:

Wracalam do domu busem. Bylam tam pierwszy raz jak wiecie. Corka z pdp-na staly  w wejsciu ,bo padal deszcze i sie ze mna zegnaly.

Przyjechal bus,a tam panie opiekunki  wylecialy  z busa z zapytaniem ,gdzie tu wc jest. Glosne polecialy  w strone pdpnej domu,mowiac ,ze one musza. Corka grzecznie wskazala im wc-ta.

Mezczyzni zas,pijani, z piwem  w reku ,,szczaly " pod  drzewami ,ktore tworza ogrodzenie.

 

Myslalam,ze sie pod ziemie zapadne. Tak sie wstydzilam. Tym bardziej,ze to mala miescina,sasiedzi w ogrodkach,a tu ,,szarancza" po mnie przyjechala,a do tego pelno petow od papierosow rzucone bylo na wejsciu do posesji pdp-nej.

 

Gdybym jechala od kolezanki,siostry,moze bym  na to troszke inaczej spojrzala,chociaz takiego zachowania nic nie usprawiedliwia,ale to moja PRACA i ludzie,ktorzy mi placa i do ktorych mialam zamiar wrocic i dalej pracowac.

Masakra jakas....... wkurzona bylam na maxa . Wstydzilam sie za  zachowanie ludzi z mojego keaju.

Wstyd.:ostrzegam: i żenada!

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi się miło zrobiło. To że dostałam pisemne podziękowanie od rodziny Kasieńki z załącznikiem to było miłe. Jednak to że napisali do agencji również laurkę na mój temat wraz z nadzieją na mój powrót to już było po prostu wisienką na torcie. 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, INEZ napisał:

@wichurra i @Joy wczoraj przy okazji dyskusji o pieskach i innych zwierzątkach rozbawiłyście mnie do łez .Pozdrawiam Was obie i pieska @Bodo no i babcie hm też pozdrawiam bo za chwilę i tak @wichurra się od niej uwolni :haha::cmok:

Witaski Inez :) Zawsze się cieszę jak uda mi się komuś choć trochę poprawić humor :cmok:.Zaczekaj jak spotkamy się w realu to dopiero będzie wesoło:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ale mi się miło zrobiło. To że dostałam pisemne podziękowanie od rodziny Kasieńki z załącznikiem to było miłe. Jednak to że napisali do agencji również laurkę na mój temat wraz z nadzieją na mój powrót to już było po prostu wisienką na torcie. 

Szczęściara :) i oby tak zawsze:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...