Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Moderator Myślałam, że mnie  do jakiego raportu sam Moderator stawia :o

Mi się tak tylko zrymowało z rana

to pewnie wpływ pełni księżyca...

Ja z prawem staram się być dogadana :d

Ogólnie to jestem za promowaniem indywidualnej twórczości, czyli dobrze gdy blogi będą bardziej widzialne :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałam dziwny sen. Zdenerwowałam się choć nie był katastroficzny tylko raczej fantastyka ale i tak dość krwawa :haha:

Dzisiaj mogę całą noc nie spać bo od jutra cztery dni wolne. :oklaski:

Do tego ładna pogoda i czego można chcieć więcej ? 

Ja wiem, urlopu w domu ale to musi jeszcze poczekać. I liczę się z długim czekaniem niestety. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja nie mam snów ale mam wszystko powoli po dziurki w nosie. Czuję się jak ryba bez wody, dzieci tez już umęczone. Telewizora nie włączam. Termin wyjazdu się zbliża, nie wiem co robić--- czarna dziura dzisiaj u mnie. Miłego wieczorku życzę.  , 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorową porą,,:cmok: tak mnie dzisiaj zamotali ze wszystkim ,że nie miałam biedna czasu na ploty ,,na internet, ,zrobiłam sobie dzisiaj na  wyjscie maseczkę jednorazową z serwetki,,idealna dla mnie,,szminką wybrudzę i do śmieci leci,,trzy sklepy obleciałam, ludzi pełno, żadnej policji, żadnych kontroli ,za to dziękuję,,bo to co widzę się dzieje w Pl ,,:przekleństwa:  , ukończył szkole policyjną i za rządzenie się bierze, do czego to doszlło, głupy jakich mało,, Ale ja bezstresowo zakupy zrobiłam, wszystko co bardzo potrzebne, ale ludziska nie noszą masek, ale mnie to nie interesuje,@lusi  a co byś chciała poczytać?  torta upiekłam ,krem serowo -śmietanowy, szywnieje teraz w lodówce, chyba trochę za rzadki wyszedł mi ten krem, zobaczymy jutro,,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi woowwww  to zaszalalas kobieto same dobre rzeczy mniam ,mniammm  ,ja tu nie bede za duzo wymyslac bo nie ma kto jesc , w sobote zrobie tiramisu  i to chyba pol porcji  ,bo przeciez jak sama go  zjem  to bedzie masakra ,dobrze ze tu jeszcze mozna na spacery chodzic  ,to polatam zeby nie zgrubnac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lusi napisał:

@Blondi woowwww  to zaszalalas kobieto same dobre rzeczy mniam ,mniammm  ,ja tu nie bede za duzo wymyslac bo nie ma kto jesc , w sobote zrobie tiramisu  i to chyba pol porcji  ,bo przeciez jak sama go  zjem  to bedzie masakra ,dobrze ze tu jeszcze mozna na spacery chodzic  ,to polatam zeby nie zgrubnac .

Torta zrobilam z myślą,że jutro zamrożę częsc, bo tez nie zjemy całego, a tak potem do kawki wyciagnę porcję,, szalec to ja nie będę z żarciem, będę na bierząco pichcić,jajka faszerowane sobie zrobię z tunczykiem, albo z inną rybą, bo mam ich trochę,,kaczkę upiekę-piersi kaczki, mam sznycle na grila,oj mam wszystko, ale widzę co się dzieje ze mną,,straszny mam apetyt,:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lusi napisał:

@Blondi hahaha  no wiesz co  ,czy ty musisz  robic to co ja haha .tez bede robic jajka nadziewane z tynczykiem ,bo te mi najbardziej smakuja 

@lusi co jeszcze masz w planie jutro?? bo ja sledz w śmietanie i ziemniaczki gotowane w mundurkach,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie  ta kwarantannna ,  ja przez ta kwarantanne przedluzam pobyt ,  syn dziadka wczoraj dzwonil z wielka prozba   zebym dluzej zostala   ( dalam sie troche prosic  niech se nie mysli  ze to tak latwo hahaha )   ale juz sama myslalam ze zostane dluzej  bo jak zajade do domu  to  swira dostane przez 2 tygodnie ,   ja nie umiem siedziec w domu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, foczka63 napisał:

Dla naszego dobra ,he he he A może wszystkim net zdechł był?:(

foczka naszukalam się Twojego tematu,ale znalazlam, ale naprawdę potrzeba czasu aby to ogarnąc, ja jestem szybka w poszukiwaniach,ale czasu brak,,Kulka szaleje, zobaczyła nową opiekunkę i jazda, babcie tak mają, oj mają,, a Ty trzymaj się,  spytam ,jak pracuje się w święta to płacą coś dodatkowo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lusi napisał:

@Blondi noo wlasnie dzis sobie kupilam takie male pudeleczko sledzia w smietanie alee  to na kolacje   ,bo z ziemniakami nie lubie 

:szydera: no i jest śledz,, wczoraj na kolację to zjadłam całą puszkę śledzia w pomidorach,,ale dobry jest w Normie,,i tylko 1.19 euro kosztuje,ale naprawdę dobry,, a już chciałam opierdo,,,c Slodziaka po jakiego kupil aż 4 opakowania,,ale niech będą.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lusi napisał:

@Blondi apropo   kaczki ,uwielbiam pieczona kaczke z jablkami  i tez mialam chec upiec  ale szukalam w lidlu i w edece i  nie bylo kaczki 

cała kaczka tutaj to by było za dużo,a może nie? z jabłkami uwielbiam i natartą majerankiem solą i pieprzem,,a piersi kacze kupiłam w Normie, zamrożone w pudełku, nie patrzyłam,ale one chyba są gotowe ,już upieczone,tylko aby je podgrzac,takie  kupowalam w kartonie golonki, były pycha,,naprawdę dobre,,,zobaczymy jak kaczka się spisze,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. To ja świeżak Nie wiem czy dobrze wszedłem bo słabo net ogarniam.. Jestem już 3 dni i jest git. Dziadek spoko. Chodzi przy balkoniku czyta i słucha muzyki. Z językiem trochę problem ale córka przychodzi i gadamy po angielsku. Robi też zakupy. Z gotowaniem nie ma spiny. Rano jedzą musli a na obiad co popadnie. Dzisiaj ugotowane spargle. Mają dużo mrożonek Pokój mam na górze z łazienką tv i netem. Babcia na chodzie nie wymaga opieki. Rano i wieczorem przychodzi pielęgniarka wydać leki. W sumie roboty mało. Już się nudzę. Posprzątalem wczoraj chatę. Co tu robić. Pozdrawiam wszystkich. 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się :cześć3: Tak, to ja...ale skakać mi się nie chce :haha: Zimno...na dworze :haha:Ale kawa gorąca :szydera: I tak posiorbię sobie, pomyślę, a może chęć na cokolwiek przyjdzie :haha:Na razie weny brak...więc poczekam sobie, a może się doczekam :szydera: To czekam :szydera: I w trakcie oczekiwania poczytam zaległości klepalne, a potem pojadę zmienić opony :haha: Póki co przesyłam wam życzenia dobrego dnia :cmok: Over :cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Ponoć święta za pasem.Dobrze,że  nie odczuję tego w ogóle. Poza zającem z jajami z czekolady, które kupiłam wczoraj nic nie nawiązuje do świąt. Anita bez świadomości żyje w swoim świecie. I jedzącą mikroskopijne ilości.Więc i nic nie szykuje bo po co.Dni jak inne.

Pora do roboty .Spokojnego dnia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry , cześć i czołem ....czy wiecie skąd się wziąłem :d

Witam serdecznie Mroweczki , Pszczółki .....i Trutnie też :d

Właśnie zakończyłam przebywanie na kwarantannie ....na którą zostałam odeslana , że tak powiem pod przymusem , gdyż miałam maleńki kontakt ....po prostu otarlam się , czy tam starłam ( nie mam pojęcia jak to wyrazić ) z osobą podejrzana o chorobę ...znaczy się o wisusa w koronie . Dla pewności , że ja zdrowa jak rybka jestem to zrobiłam sobie test . Wnuczka Jadzi mi podarowała ...nowiutki był . Kazała mi go w łazience , na kibelku sprawdzić 

 Sprawdziłam ....ani jednej czerwonej kreseczki ...znaczy się zdrowa jestem . A co i jak z wisusem to nie mam zielonego pojęcia , czy zdrów , czy chory ....w każdym razie przynajmniej przez jakiś czas podejrzanych omijać będę , bo tych koron na razie mam dość ...czy to wisus w koronie ...czy to Perła w koronie ....czy to jakiś klub Korona Kielce ..... wolę Zawisze Bydgoszcz :d

Koroniaste ode mnie precz , precz , precz ! 

Miłego dnia ...Mroweczki kochane :cmok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...