Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@sayonara 52 ja kocham majsterkowac , mam duzo sprzetow  wiertarki szlifierki pily  itp   , najlepszy  hicior byl  jak sobie kiedys tak z 15 lat temu przywiozlam z wloch takie 2 walizeczki z roznymi sprzetami srubokretami  itp  takie byly superrrrrr  ze sobie kupilam .    corki mnie wysmialy ze kobitki sobie kupuja  torebki ciuchy  itp  a ja zaszalalam i sobie srubokretow nakupilam  ,  ale jak wrocilam i robilam remont w domu  i bylo 2 fachowcow i cos im tam nie pasowalo  i pytaja mi sie czy mam jakis srubokret w domu  a ja im  sru cala walizke  ooo kurdeeeee ich miny pamietam do dzis ,  mysleli ze jak sama kobieta w domu to srubokreta nie ma 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lusi napisał:

@sayonara 52 ja kocham majsterkowac , mam duzo sprzetow  wiertarki szlifierki pily  itp   , najlepszy  hicior byl  jak sobie kiedys tak z 15 lat temu przywiozlam z wloch takie 2 walizeczki z roznymi sprzetami srubokretami  itp  takie byly superrrrrr  ze sobie kupilam .    corki mnie wysmialy ze kobitki sobie kupuja  torebki ciuchy  itp  a ja zaszalalam i sobie srubokretow nakupilam  ,  ale jak wrocilam i robilam remont w domu  i bylo 2 fachowcow i cos im tam nie pasowalo  i pytaja mi sie czy mam jakis srubokret w domu  a ja im  sru cala walizke  ooo kurdeeeee ich miny pamietam do dzis ,  mysleli ze jak sama kobieta w domu to srubokreta nie ma 

:tak: to ja teraz takie walizeczki kupuję:szydera: bo np, wkrętarka malutka i leciutka idealna dla kobiety,  bo ja pierwsza psuja, nie jedną szlifierkę wykonczyłam Słodziakowi,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys  robil mi facet plytki w lazience niby po znajomosci ale przychodzil kiedy chcial ,wkurzal mnie , bo za dlugo mi to bylo , w piatek skonczyl  i mowi ze w sobote nie moze przyjsc az w poniedzialek OOO SE MYSLE  NIEEEEEEEEE  nie bede czekac  sama se sedes zamontowalam ( .zostawil narzedzia na szczescie bo wtedy jeszcze swojej wiertarki nie mialam )pozawieszalam lustra szafki na niedziele mialam lazienke cacy wysprzatana a on przylazl w poniedzialek po poludniu  ,ja mowie ze ja juz sobie zrobilam  spoczatku mi nie wierzyl  pytal sie kto mi to zrobil  , ale pozniej uwierzyl i 50 zloty mi opuscil 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleeeeeeee bez sprzetow tez mozna .  kiedys dawno temu zepsul mi sie magnetofon  kurdeeeeee jak ja wytrzymam bez muzyki , wytrzymalam 2 dni .trzeciego dnia rozkrecilam  popatrzylam ze to tylko kabelek sie odlutowal a ze nie mialam lutownicy  ,nagrzalam haczyl w w piecu w ogniu  przylutowalam   .to od tego sie wlasnie zaczelo moje majsterkowanie i pozniej juz sie wszystkiego czepialam sama 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lusi napisał:

aleeeeeeee bez sprzetow tez mozna .  kiedys dawno temu zepsul mi sie magnetofon  kurdeeeeee jak ja wytrzymam bez muzyki , wytrzymalam 2 dni .trzeciego dnia rozkrecilam  popatrzylam ze to tylko kabelek sie odlutowal a ze nie mialam lutownicy  ,nagrzalam haczyl w w piecu w ogniu  przylutowalam   .to od tego sie wlasnie zaczelo moje majsterkowanie i pozniej juz sie wszystkiego czepialam sama 

Dobra jesteś,,super, baba w spodniach ,,brawo:dobrze:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba sobie jakos radzic w zyciu , bo ono niestety latwe nie jest  , a nie umie siedziec i narzekac .wole dzialac  ,   kolezanki maz mi zawsze dowala ze  nikomu nie dam zarobic wszystko sama robie ..            ale ty tez fajne rzeczy robisz,  moja cora tez ma bzika na tym punkcie odnawia cos poprawia maluje kombinuje   i zawsze sie zbija ze ma to po mamusi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Patrycja781 napisał:

Jak stracić dobrą sztelę?Dowiedzieć się że zmienniczka która miała już nie przyjeżdżać,i zrobiła to "w drodze wyjątku",zostaje do grudnia.A ty szukaj sobie nowego adresu...

Hehe..... Trzeba zapowiedzi bezwzględnie firmie kiedy ty wracasz. Ja zawsze tak robiłam i nie było bata że któraś zostaje. Uzgadnialam wcześniej z rodzina termin był wyznaczony. Gówno miała do gadania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ucichł wiatr i wyszło słonko :oklaski: No....z tym ucichnięciem to lekkie przegięcie :haha: Właściwie powinnam napisać, że już nie duje tak straszliwie :haha: A i temperatura nie powala, bo 2 stopnie na plusie wiosny nie czyni :haha:Tak więc wiadomości meteorologiczne podałam, to teraz mogę się przywitać  1991133523_dziedobrysobotasiemanko.jpg.b2f6ff351caa6106449f93af057cc4f5.jpg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko. Słoneczko świeci pięknie, choć zimno, tylko 4° rano. W prognozach zapowiadają od jutra ponad 20°, super. Na razie trzeba kawusią się grzać. Częstuję chętnie, zapraszam na pogaduchy. 

Życzę wszystkim miłego dnia i spokojnej soboty. 

Kot 87.gif

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Patrycja781 napisał:

Jak stracić dobrą sztelę?Dowiedzieć się że zmienniczka która miała już nie przyjeżdżać,i zrobiła to "w drodze wyjątku",zostaje do grudnia.A ty szukaj sobie nowego adresu...

Dobrze, że tutaj gdzie jestem dziadek nawet nie chce słyszeć o innej opiekunce. Zawsze cierpliwie czeka aż wrócę.  Do tej pory zawsze jakoś tak wychodziło, że sama byłam na szteli,  ale nie narzekam bo jak słyszę od innych koleżanek jak to im zmienniczki nogi podstawiają to stwierdzam, że dobrze jest jak jest  i nie trza psuć Życzę powodzenia i łatwego nowego miejsca pracy. I tak jak już któraś z dziewczyn wspomniała,  jeśli miejsce odpowiada to zaklepuj termin i nikt Ci się  nie wtryni.  

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Janeczka1963 napisał:

@Patrycja781 witaj w rodzinie, mnie też tak zmienniczka załatwiła, ale w nagrodę dostałam jeszcze lepsze miejsce, więc głową do góry, Też Ci się poszczęści, życzę Ci tego z całego serca. 

"Gotowałam się"z tego powodu tylko przez chwilę.Może jej dzieci w związku z coroną straciły pracę i chce im pomóc?A może po prostu sztela"mojego życia"jeszcze przede mną?Co prawda tu było fajnie:las za domem,auto do dyspozycji,kasa na zakupy do ręki i nikt mi nie rządzi,ale z drugiej strony PDP leżąca i nie reagująca więc i o "samorozwój "trudno...

Na razie przekładam rw.wyjazd na czerwiec,chwilowo popracuję w Polsce,bo w odróżnieniu od wielu ludzi pracę mam...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...