Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Też zaraz idę w bety . Pozamykało się towarzystwo w swoich skorupach ....nudziarze i tyle .

Jakie nudziarze,,wpadłam tutaj na pazury  i szybko uciekłam,bo przypomnialo mi się jak jednej Pelaśce musiał szpital obcinać:przekleństwa: bo nie szło inaczej,, no ale teraz może inny temacik,,

Byłam wieczorkiem w sklepach,  Dm nawet pusto bylo, więc bez maseczki maszerowałam między pułkami,,Norma może z 5 ludzi,,nawet srajtaśma była, wszystko jest, mięso itd, o alkoholu nie wspomnę, a na wychodne z Normy patrzę ?:szok: a co ta buteleczka na parapecie jest przywiązana do masztu,co to jest? a to płyn do dezynfekcji rączek po wyjsciu ze sklepu:przekleństwa:  czy ten płyn nie powinien stac przed wejsciem? popitoliło się ludziom, kiedy mają myć ręce,,kołowrotek na całego,,

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Madzia91 napisał:

Za chodzenie bez majtek można dostać w pysk oraz złapać syfa, łupież, ciporoidy,łonice kanapową oraz inne choroby współistniejące. Bądź czujna. Myj wargi i płucz usta.

 

Pyskata jesteś.I fajna.:dobrze: 

Czy Ty mi kogoś nie przypominasz?  Hmmm.

Edytowane przez Teresadd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Co Wam powiem to Wam powiem ale Wam powiem.....mi już to wszystko lotto.....siedzę już chyba z miesiąc w domu, wychodzę na spacerniak na papierosa, zakupy robi córka, wszystkie geszefty pozamykane oprocz spożywczaków to kupiłam sobie on line cudnej urody mokasynki w kolorze oliwki i czekam na kuriera. 

No nic tak nie poprawia humoru jak kolejna para butów lub torebka.

No to miłego dnia i śmiejcie się dopóki macie zęby.....:d

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu kupiłam sobie cudnej urody mokasynki ...a jakie wygodne były ...lekuchne , jakbym kapciuszki na stopach miała . Z taką jedną @ umówiłyśmy się , że ona wysiądzie z busa na przystanku , gdzie niedaleko mieszkałam  i dalej z buta pójdziemy se w miasto . No i my poszły , tyle , że ja oprócz lekkości cudnego mokasynka poczułam dziwną miękkość ....cały spód kruszył się i zostawiałam za sobą ślad niczym jakaś Małgosia z Jasiem . Powrót był tą samą drogą , ino , że ja se wracałam w zakupionych w Domu Mody - KiK  tenisówkach .....A takie śliczne i wygodne te moje mokasyny były ...eleganckie bardzo ...takie , jakby mechate na wierzchu ....podejrzewam , że to był czysty zamsz a może nawet prawdziwa , nie sztuczna skóra . Markowe były ...azjatyckie ...w chińskim sklepie zakupiłam  . Wybuliłam na nie 19.99 zł  ...i poszły się teges :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Kilka lat temu kupiłam sobie cudnej urody mokasynki ...a jakie wygodne były ...lekuchne , jakbym kapciuszki na stopach miała . Z taką jedną @ umówiłyśmy się , że ona wysiądzie z busa na przystanku , gdzie niedaleko mieszkałam  i dalej z buta pójdziemy se w miasto . No i my poszły , tyle , że ja oprócz lekkości cudnego mokasynka poczułam dziwną miękkość ....cały spód kruszył się i zostawiałam za sobą ślad niczym jakaś Małgosia z Jasiem . Powrót był tą samą drogą , ino , że ja se wracałam w zakupionych w Domu Mody - KiK  tenisówkach .....A takie śliczne i wygodne te moje mokasyny były ...eleganckie bardzo ...takie , jakby mechate na wierzchu ....podejrzewam , że to był czysty zamsz a może nawet prawdziwa , nie sztuczna skóra . Markowe były ...azjatyckie ...w chińskim sklepie zakupiłam  . Wybuliłam na nie 19.99 zł  ...i poszły się teges :smutek:

Co chcesz przez to powiedzieć ?....hę....?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum. Słoneczko:327_sunny:się gdzieś schowało może zaspało:telefon:zadzwonię do niego i spytam:hura:. Kawusia :kawa: dymi gorąca, proszę się częstować. 

Pozytywnego nastawienia do otaczającej nas rzeczywistości i miłego dnia życzę :cmok:

Kot 62.gif

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmm........hmmmmmm......co by tu powiedzieć? :haha: Ano....dzieeeeeń doooobry :oklaski:Dzisiaj raportować będę z "Kina Wolność" :hura: Od ponad dwóch godzin życie smakuje inaczej :oklaski: I co z tego, że siedzę w tym samym ulubionym fotelu...co z tego, że siorbię kawunię z tego samego ulubionego hoboczka....życie jest pięęęęękne...pięęęęękniejsze...najpięęęęękniejsze niż można sobie wyobrazić :oklaski: Teraz już wiem, jak czuje się człowiek po internowaniu :haha: I zaczynam się zastanawiać, czy nie złożyć swojej kandydatury w wyścigu do prezydentury :szydera: Ale zanim zacznę zbierać podpisy, to jednak najpierw poczytam zaległości klepalne :haha: Stop....nie tak szybko...najpierw, zanim polecę cieszyć się wolnością,  284764209_caus.gif.2d03dee4aefd0d6aec142373fed846ae.gif i to każdemu, bez wyjątku...czy tego chce, czy nie :oklaski: I miłego wtorku życzę każdemu...też bez wyjątku...czy tego chce, czy nie :oklaski:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

"Witajcie w naszej bajce, kot zagra na fujarce..."( tu w oryginale jest słoń).

Pasowałoby też Hitchcockiem polecieć.

Jakaś "psychoza" dopadła a "ptaki" robią swoje.

To o polityce i rzeczywistości

Ale jednak słońce świeci, wiosna jest, hart ducha jest no to " rączki w góręeeeeeeeeee i jedziemyyyyy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...