Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry:cześć:

Witam wszystkich milutko i cieplutko:cmok:. Tak czytam Wasze posty i nie wiem, czy się bać czy śmiaćO.o. Ja wróciłam 7 marca i na szczęście jeszcze nie miałam wizyty nikogoO.o. Siedzę w domku, bo mają mi przywieź moje zakupy wczorajsze, więc kwarantanna przymusowa jest:tak2:. Na szczęście pogoda do bani, bo leje, za to kawusia :kawa:grzeje,kto ma ochotę wpada na wirtualną czarną:kawa:. Basiuni tu brakuje, ona to potrafi humor poprawić:szydera:, ale pewnie ma możliwość czytania postów, więc wie, że czekamy na nią:cmok:.

Życzę miłego środka tygodnia wszystkim:love: i dalej do przodu, oby w zdrowiu:dobrze:czego sobie i Wam życzę:cmok:

images (67).jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Ja spanikowałam i wracam tydzień wcześniej....rodzina to zaakceptowała, kupiłam nowy bilet, stary mi przepadnie chyba, że Ryanair sam odwoła loty....wolę być w domu niż tu a pieniądze to nie wszystko :d

Poza tym moj tata leży pod tlenem bo ma trudności w oddychaniu. Moj brat był miesiąc temu w Wietnamie z całą rodziną i mam obawy, że coś przywlókł debil jeden...Mikołaj, syn brata, pochwalił się w przedszkolu gdzie był z tatusiem i kazali zabrać dziecko do domu....nie wiadomo czy przedszkola nie zamkną.

Miłego dnia.

@Baśka powtarzająca się  czekamy na Ciebie....:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@awe59 Zmieniasz przewoźnika? Z Ryanairem tylko date przebukujesz, może nawet w tej sytuacji bez ^kary

Śledzę ceny biletów i są przystępne bardzo ale w tej sytuacji to choćby tak ratują się przewoźnicy. Biję się z myślami czy wracać wcześniej niż wynikałoby z wczesniejszego planu. Ja tu jestem raczej bezpieczna mimo potwierdzonego w tym miejscu przypadku kwarantanny ale córka w domu sama a pracuje w wielkim światowym koncernie z Koreą w tle. Gdyby coś, wolę być na miejscu:| Narazie nic się nie dzieje i zwlekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Krista napisał:

@awe59 Zmieniasz przewoźnika? Z Ryanairem tylko date przebukujesz, może nawet w tej sytuacji bez ^kary

Śledzę ceny biletów i są przystępne bardzo ale w tej sytuacji to choćby tak ratują się przewoźnicy. Biję się z myślami czy wracać wcześniej niż wynikałoby z wczesniejszego planu. Ja tu jestem raczej bezpieczna mimo potwierdzonego w tym miejscu przypadku kwarantanny ale córka w domu sama a pracuje w wielkim światowym koncernie z Koreą w tle. Gdyby coś, wolę być na miejscu:| Narazie nic się nie dzieje i zwlekam.

Nie. Poprzedni też na Ryanaira ale taryfa nie pozwala na zmiany. Przy tej najwyższej zmiany są możliwe.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do tej  pory też byłam spokojna i o ile wirusa się jakoś nie boję to mam coraz większe obawy czy do 20 marca kiedy mam wracać nie zamkną granicy i ani zmienniczka nie wjedzie ani ja nie wyjadę...jestem tutaj od 12 stycznia i już czas na odpoczynek

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, awe59 napisał:

Dzień dobry,

Ja spanikowałam i wracam tydzień wcześniej....rodzina to zaakceptowała, kupiłam nowy bilet, stary mi przepadnie chyba, że Ryanair sam odwoła loty....wolę być w domu niż tu a pieniądze to nie wszystko :d

Poza tym moj tata leży pod tlenem bo ma trudności w oddychaniu. Moj brat był miesiąc temu w Wietnamie z całą rodziną i mam obawy, że coś przywlókł debil jeden...Mikołaj, syn brata, pochwalił się w przedszkolu gdzie był z tatusiem i kazali zabrać dziecko do domu....nie wiadomo czy przedszkola nie zamkną.

Miłego dnia.

@Baśka powtarzająca się  czekamy na Ciebie....:d

Ewuś nie znam Twojego brata, ale zgadzam się z Twoją opinią na jego temat. Gówno mnie to obchodzi, że ktoś kozaczy, bo jest dorosły i to są jego gierojskie decyzję, ale jeśli poprzez swoje wybory naraża innych, to się we mnie burzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodzież licealna ( moja jedyna i ukochana wnuczka )tak się ucieszyła, że od jutra mają szkołę zamkniętą, że wszyscy dziś poszli do kina....jakieś imbecyle albo nieświadomi....dziwię się, że kina są czynne a szkoły zamykają.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, awe59 napisał:

Młodzież licealna ( moja jedyna i ukochana wnuczka )tak się ucieszyła, że od jutra mają szkołę zamkniętą, że wszyscy dziś poszli do kina....jakieś imbecyle albo nieświadomi....dziwię się, że kina są czynne a szkoły zamykają.

https://zdrowie.wprost.pl/koronawirus/10305822/kina-teatry-i-muzea-w-polsce-zamkniete-z-powodu-koronawirusa-rzad-podjal-decyzje.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, awe59 napisał:

imbecyle

We Wrocławiu odwołano wczoraj wszystkie zajęcia na uczelniach, z tej okazji 6000 studentów umówiło się na imprezę na Wyspie Słodowej. Walka z wirusem trwa. Pytam kurdwa mać! Czego uczy dom rodzinny???

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...