Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@aniao rachunek za tydzien,jak meduza zrejterowala byl wysoki, widzialam,

A oni tylko przychodzili babke obrobic rano i wieczorem.

Corka liczy ,ze bedzie z 1700  ojro,jesli teraz beda przychodzic rano i wieczorem.

Wiec czekaja na ,,komisje,,

Jest niedobrze.

widze,ze jej lewa noga nie wspolpracuje,

ona miala szereg operacji na nogi.

Ma jakies sztabki,srubki powstawiane.wiele lat temu.

Palce u nog,zyja swoim zyciem,zaginaja sie do gory,tak wiec nie stoi na calej  stopie.

Tyle,prosilam,aby cwiczyla z balkonikiem....

POprosze pflegera niech mnie nauczy jak jej pomagac w ciagu dnia,aby mi nie wypadl dysk,czy co tam.

Wlasnie wydarla sie do mnie,kiedy jej pomagalam wstac.

rozumiem,co czuje,ale przy nastepnym podniesienu glosu,powiem co mysle.:przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dodzisława napisał:

@LACH Hmm.... Urzekło mnie w tym elaboraciku słowo ASCEZA. Według moich obserwacji dotyczyć ona ma tylko wiernych, bo juz Pasterzy pasących swe owieczki, niekoniecznie. Tak swoją drogą to poczynania Pasterzy dają świadectwo iż piekła nie ma, no bo gdyby oni wierzyli w Boga, w piekło czy niebo, to prowadziliby się całkiem inaczej. Tak czy tak, w porównianiu z Księżmi, to ja grzechów nie mam, więc i popiół mi nie potrzebny.

 

@Dodzisławamam identyczne zdanie!

ONI TO wiedza ,a nas strasza.:cześć2::mur:

szapo ba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sayonara 52 napisał:

@aniao rachunek za tydzien,jak meduza zrejterowala byl wysoki, widzialam,

A oni tylko przychodzili babke obrobic rano i wieczorem.

Corka liczy ,ze bedzie z 1700  ojro,jesli teraz beda przychodzic rano i wieczorem.

Wiec czekaja na ,,komisje,,

Jest niedobrze.

widze,ze jej lewa noga nie wspolpracuje,

ona miala szereg operacji na nogi.

Ma jakies sztabki,srubki powstawiane.wiele lat temu.

Palce u nog,zyja swoim zyciem,zaginaja sie do gory,tak wiec nie stoi na calej  stopie.

Tyle,prosilam,aby cwiczyla z balkonikiem....

POprosze pflegera niech mnie nauczy jak jej pomagac w ciagu dnia,aby mi nie wypadl dysk,czy co tam.

Wlasnie wydarla sie do mnie,kiedy jej pomagalam wstac.

rozumiem,co czuje,ale przy nastepnym podniesienu glosu,powiem co mysle.:przekleństwa:

Ja zrozumiałam, że chodzi o pieniądze za Pflegestuffe, a Ty miałaś na myśli opłatę za usługi Pflegedienst. Taki czeski błąd. Nie ma to większego znaczenia jeśli chodzi o Twój kręgosłup. Nie daj się wrobić w dźwiganie ponad siły. Nieważne czy to będą pampersy czy pomoc. Ja RAZ dzwignełam w 2015 roku i do  dziś wiem gdzie mam lewy bark. Zdrowie mamy tylko jedno.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 19.02.2020 at 11:44, foczka63 napisał:

@MisiekFfm "Mój mąż?Mój mąż proszę pani jest z zawodu dyrektorem!!! "Tak mnie się wzięło i skojarzyło,he he 

Kolega w pracy robił magistra. 

Pytam z czego,  bo jakoś nie po drodze mi było z nim aż tak się kolegować,  żeby jego ścieżkę kariery śledzić...

No..magister to magister. 

Zauważyłam błędny wzrok i już nie drążyłam dalej.Tylko trochę wstyd,  że na poczcie takie cuda cudóff pracują..

Urlop upływa pod znakiem Armagedonu pogodowego jak też sprzatajacego i remontowego auta. Bo właśnie się zebździł. Tłumik szlag trafił. 

Trzymajcie się!

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, beatrix+ napisał:

Kolega w pracy robił magistra. 

Pytam z czego,  bo jakoś nie po drodze mi było z nim aż tak się kolegować,  żeby jego ścieżkę kariery śledzić...

No..magister to magister. 

Zauważyłam błędny wzrok i już nie drążyłam dalej.Tylko trochę wstyd,  że na poczcie takie cuda cudóff pracują..

Urlop upływa pod znakiem Armagedonu pogodowego jak też sprzatajacego i remontowego auta. Bo właśnie się zebździł. Tłumik szlag trafił. 

Trzymajcie się!

@beatrix+ Zdzwiona jak dziecko, jak dziecko:p:d przecież teraz jest modnie studiować by być magistrem na magisterce lub... studiować prawo, jakie? normalne, przecież:haha:xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52  coś mi się wydaje, że córka twojej pdp powinna raczej o lifcie pomyśleć. Może wypowiedza się tu osoby bardziej doświadczone, ale takie jest moje skromne zdanie.

Wydaje mi się też, że wtedy grupę jej podwyższa bez problemu .

Praca z liftem jest bezpieczniejsza dla opiekunki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Krista napisał:

dudanadetosci;)

:pianino:

No bo widzisz to jest tak:
w dudy dmiesz, kiedy i jak chcesz a ja byłem jednak trzymającym takt(ten tajming) kornecistą bez nadmiernego zadęcia, prowadzącego do złej pracy przepony
I tak już zostało, bo czym skorupka...

Posłuchaj proszę

 

Edytowane przez LACH
Ostatnia, czysta, pięknie wyciągnięta nuta❤
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, salazar napisał:

@beatrix+ ,mam do Ciebie pytanie, może przeoczyłam w tzw. międzyczasie, jak nazywa się firma przewozowa, z którą wracalaś do domu?

Będę wdzięczna za odpowiedź, pewnie nie ja jedna :).

Mat-bus. Ale nie polecam. Strona co innego pisze,  życie co innego...

Chyba wszystkie te busy takie som 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...