Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, aniao napisał:

Wiem, tyle że tu ścierają się dwie szkoły, a raczej dwie córki . A ja jak zwykle pomiędzy .

Hamburska szkoła z??? Ty masz na razie szkołę przetrwania zaliczyć. Poniedziałek tuż za rogiem, a później polecisz z naszą szkołą, falenicko - otwocką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Moja "śpiąca królewna" ani myśli wstawać. Jak żyć? Miłego dnia.

Dzień dobry :)

Mam taki egzemplarz późnowstający, to nie jest najgorsze, tylko wachlarz od do, bo nigdy nie wiadomo jak długo poleży w becie. Dzisiaj obejrzałam sobie pierwszą serię lotów w Kulm, a potem poszłam z info, że 12 minęła i może zechce wstać? No i już jest po śniadaniu, ona czyta, ja zbieram się do wyjścia.

W inne dni stawiam śniadanie na stole i idę na zakupy. Pdp jeszcze w miarę funkcjonuje, więc nawet jak wstanie przed moim powrotem, to z ubieraniem i zjazdem na dół radzi sobie sama.  

 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1526947045_podrwalizka.jpg.1274083756c124ecb76c402c0ee1bcfc.jpg

5 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko:cmok:wszystkich na forum.

Kawusia:kawa: stoi już gorąca, nie mato jak zacząć dzień od filiżanki dobrej kawy:kawa2:w miłym towarzystwie:dyskusja:

Co niektórzy jadą dzisiaj albo na urlop albo do pracy, więc wszystkim podróżującym (w tym Mnie) życzę szerokiej i bezpiecznej drogi i szczęśliwego dotarcia do celu:cmok:, a całemu gronu szanownych koleżanek i kolegów życzę leniwej soboty i miłego dnia:cmok:

images (19).jpg

 

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Wstałam rano, raniusieńko... kole 8.30 i zastałam w kuchni ślady bytności latorośli ukochanej i jedynej Giseli. Bawiło się "dziewczę" w godzinach późno wieczornych w masterchefa :d. I próbowało zatrzeć ślady tej zabawy, ale się średnio udało. Dwie spalone patelnie, zawalona po kokardę zmywarka mrygająca czerwonym oczkiem, bo niby załączona, ale bez startu, upryskane tłuszczem okolice indukcji i stosik statków, które nie wlazły do zmywarki :mur:. Zalałam wodą z octem patelnie i postawiłam na płycie indukcyjnej, sprzęt do smażenia uratowany. Ale, żeby nie było, w pojemniku w lodówce, mam z 10 malutkich, trochę się rozsypujących karminadli. . Niedawno córuś poszła do sklepu (niestety jedzie jutro ), bo dzisiaj też będzie "kucharzyć", ja mam wolne . A tak w ogóle to powiedziała mi, że nie umie gotować i nie lubi i nie gotuje w domu, tylko jej man. . I teraz nie wiem czy ona chce się popisać przede mną, czy mnie wkurwić. . 

Miluśkiej soboty Mordecki i byle do jutra. Gość i ryba śmierdzą po 3 dniach.

"Gratuluję" pomocnicy kuchennej :haha: Ona udowadnia, że nie darmo kasę bierzesz :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Bry...Ziew, ziew. Przeciągnięcie. Buch dyma. Łyk kofeinki. Będę żyła? Jo. Będę. A ze spraw bardziej przyziemnych to kto idzie ze mną w miasto? Bo motywacji nie mam żeby kuper ruszyć z krzesła mego biurkowego i obrotowego:haha:

Na mnie nie licz :haha: Powinnam ogarnąć kąty przed przyjazdem "Królowej", ale....mam to w odwłoku :haha: Zrobię.....zrobię...zrobię jutro :szydera: A teraz muszę odpocząć :haha: Od 15-tej będę sama....całe trzy godziny z Rozrabiakami i muszę zebrać siły :haha:Ale ty idź....i pozdrów ode mnie W. :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...