Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, lucinda napisał:

Wczoraj gęsi sejmik rozpoczęły  pod oknami...

Śmiać się czy martwić??jakoś to trochę przewalone wszystko ...wiosna w styczniu to kiedy lato?? Marzec??

Jesień w czerwcu?? A zima??? Taka że śniegiem i lekkim mrozem??

Głupie pytania zadajesz :haha: Ważne, by grzyby miały motywację wyrosnąć...a kiedy, to już mniejszy problem :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I doczytałam :oklaski: A zaraz idę spać, bom skonana okrutnie :haha: Jednakowoż pochwalam się, że nareszcie będę spała w łóżku docelowym, w pokoju z dostępem do netu i od jutra rana możecie już mnie wypatrywać na pasku :szydera: A czemuż tak? Aaaaa....booooo....to długa i zawiła historia, którą może kiedyś opowiem :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeeeeestem :oklaski: Zajęłam stanowisko siorbankowe i hoboczek w ręku dzierżę, okupiłam nieoosłonięte stanowisko jaralne i choć na głowę kapało, to wykorzystałam je do ostatniego sztacha, a teraz mogę się przywitać :oklaski: Wczoraj zakończyło się moje szkolenie i od dnia dzisiejszego jestem opiekunem piątki Rozrabiaków :haha:Czas pokaże z jakim efektem :haha: Uruchomiłam stelomierz i fajnie zrobiło mi się na sercu :oklaski: Zatem moi drodzy....350666462_dziedobrydeszcz.jpg.d021dd3d53d79004c5afa2265992edeb.jpg i tej pogody życzę wam z całego serducha :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Miłej i szybkiej niedzieli życzę. 

Deszcz nie pada to może jakiś spacerek zaliczę....:d

Babcia w łazience urzęduje, woda z kranu leci....czyli dziś przypomniała sobie, że trzeba o higienę osobistą zadbać....:haha:

Miłego dnia.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko. W nocy burza była :334_thunder_cloud_rain:taka z piorunami i deszczem mocnym a wiatr hulał przy tym:345_cloud_tornado:okrutnie. Teraz jest spokojnie, w nocy się pogoda wyszalała:szydera:, za to może w dzień słoneczko :320_sun_with_face:zobaczę na niebie. 

@foczka63 szczęśliwej podróży i udanego urlopu życzę:cmok:, ja za dwa tygodnie ruszam na urlopik:hura:.

Wszystkim życzę miłej leniwej niedzieli:cmok:

pobrane (16).jpg

pobrane (2).jpg

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko. W nocy burza była :334_thunder_cloud_rain:taka z piorunami i deszczem mocnym a wiatr hulał przy tym:345_cloud_tornado:okrutnie. Teraz jest spokojnie, w nocy się pogoda wyszalała:szydera:, za to może w dzień słoneczko :320_sun_with_face:zobaczę na niebie. 

@foczka63 szczęśliwej podróży i udanego urlopu życzę:cmok:, ja za dwa tygodnie ruszam na urlopik:hura:.

Wszystkim życzę miłej leniwej niedzieli:cmok:

pobrane (16).jpg

pobrane (2).jpg

U mnie było to samo. A gdy szłam na inhalacje to na balkonie znalazłam pełno gałązek modrzewia, który rośnie kawałek dalej..nieźle musiało pizgać. Za to teraz spokój, mam nadzieję że nie przed burząxd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Już na nogach jestem ....spać poszłam o 3.30 (? ) :haha:Nie kładłam się wcześniej , bo oczekiwałam na przyjazd syneczka ...ten szczęśliwie dotarł parę minut po 1-ej ....no to my se pogadali jeszcze a że niedługo rozpoczynała się transmisja skoków narciarskich ...no to my se jeszcze oglądnęli pierwszą część . Drugiej nie dałam rady ....padłam jak kawka ....czuję się niespełniona ...zaraz przelecę sportowe kanały tv , może powtórka będzie to se luknę na drugą część  :szydera:

Miłej , spokojnej niedzieli .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fioletowa.mysz za wcześnie się cieszyłam, bo znowu leje i to fest:grzmotnąć:, spacer zaliczę pod parasolem:dobrze::hura:

iść na inhalacje:kopara:, jak ładnie powiedziane:szydera:,gdybym nie wiedziała że o dymka:papieros: chodzi, to bym pomyślała, że w sanatorium Jesteś:szydera::cmok:

nie-wiem-kto-wymyslil-ze-papierosy_2016-08-30_20-24-28.jpg

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Janeczka1963 napisał:

@fioletowa.mysz za wcześnie się cieszyłam, bo znowu leje i to fest:grzmotnąć:, spacer zaliczę pod parasolem:dobrze::hura:

iść na inhalacje:kopara:, jak ładnie powiedziane:szydera:,gdybym nie wiedziała że o dymka:papieros: chodzi, to bym pomyślała, że w sanatorium Jesteś:szydera::cmok:

nie-wiem-kto-wymyslil-ze-papierosy_2016-08-30_20-24-28.jpg

Moja podopieczna zawsze tak mówi gdy idę na dyma, i jakoś sie do mnie przykleiło:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...