Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ??

Skatowałem się przed snem filmami dokumentalnym o Wołyniu i SS i jak prawie nigdy nie pamiętam, co mi się śniło, tak dzisiejszy sen był jak film. Krwawa jatka w kolorze. 

Wnuk pewnego esesmana, który nigdy nie wrócił z Rosji, czyli dzidzia, coraz gorzej je rano.  Jest tak ogłupiały i wywalony w kosmos, że nie mam z nim kompletnie kontaktu.  Dziś jadł 45 minut. Po tym czasie zrezygnowałem. Dokarmie go potem. 

Wczoraj pękło 20 dni jak tu jestem. Drugie 10 dni, w przeciwieństwie do pierwszych, nudne i ślimaczące się. 

Miłego dnia wszystkim

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fioletowa.mysz napisał:

Helloł. Ciemno prawie noc, parafrazując panią Bator. Nie wiem jak wy ale ja rano, przechodzę swoiste zaćmienie. O pogodzie pisać mnie się nie chce. I tak jest kijowa. O siorbaniu kawy też nie, wiadomo. Czarna i gorąca. Poematy mogłabym wypocić o ćmikach, ale to bez sensu. Nigdy nie byłam amatorką lektury o niczym. I tak od rana pielęgnuję w sobie malkontenta. Nic. Idę pazury se pokolorować. Jak to dobrze, że ktoś wymyślił manicure tytanowy, który robi się szybko i łatwo i ma się z niego pociechę przez kilka tygodni, więc za kilkanaście minut będę mogła przytulić się do Lenia. 

Pi.eS. Baśka! Chodź zajarać. :d

No nie mów, że spapugowałaś :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grzegorz B napisał:

Dzień dobry ??

Skatowałem się przed snem filmami dokumentalnym o Wołyniu i SS i jak prawie nigdy nie pamiętam, co mi się śniło, tak dzisiejszy sen był jak film. Krwawa jatka w kolorze. 

Wnuk pewnego esesmana, który nigdy nie wrócił z Rosji, czyli dzidzia, coraz gorzej je rano.  Jest tak ogłupiały i wywalony w kosmos, że nie mam z nim kompletnie kontaktu.  Dziś jadł 45 minut. Po tym czasie zrezygnowałem. Dokarmie go potem. 

Wczoraj pękło 20 dni jak tu jestem. Drugie 10 dni, w przeciwieństwie do pierwszych, nudne i ślimaczące się. 

Miłego dnia wszystkim

Mam podobnie... Pół godziny trwało nim dotarł drepcząc i zahaczając o toaletę, na obiad... :o Przy obiedzie budziłam kilka razy, ale "uwinęliśmy" się chyba w 40 minut, ale to razem z deserem :) Pogoniłam do łóżka (drzemka poobiednia), a on z 10 min. siedział i się zastanawiał czy on wstaje.., czy on się kładzie … nie wiem ile trwało dotarcie do wyrka...Kompletny kosmos... Podziwiam siebie xd Pomyśleć, że bez tych plastrów to jest  w stanie prowadzić samochód :o

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sayonara 52 napisał:

@fioletowa.mysz dzien dobry ogolowi 

i tez poprosze koparke:(((

Nawet dwie. I bede robiła za operatora, chcesz?

I masz tu najlepszego kumpla kobiety. Tort czekoladowy. Konsumuj sobie. Tylko powoli! Bo na przepitke nie ma nic  :tort:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...