Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, foczka63 napisał:

Witaski późnym porankiem:)Mrozu dziś nie ma,za to śmietana za oknem:)Gła,sthraszna gła,jak mawiała pewna niemiecka Polka.Okhropność:(

Wyjątkowo już jestem zmęczona tym turnusem,ciągnie się, jak flaki z olejem:(Chcę do domku!!!

Spokojności:)

 

A duzo ci jeszcze tego turnusu pozostalo? :serce:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Andreaa napisał:

Janeczka,moja pociecha tez sie nie spieszy. Na wszystko przyjdzie czas:)

Co do zwierzakow ,to zawsze jakiegos mam. Masz racje z tym ,ze najpierw trzeba osiasc ,a potem o zwierzaku myslec. U mnie juz zaczal sie problem z koteczkiem. Tesciowa niedawno zmarla . Teraz jestesmy tylko we dwoje z mezem w domu.W ,,domu" ,czyli ja na wyjezdzie wiecznie a maz pracuje i pozno do domu wraca. Taki ten ,,dom"! Przy tesciowej moglismy zaplanowac wyjazdy,bo zwierzyna zaopiekowala sie,kiedy nas nie bylo. Teraz trzeba juz inaczej myslec,bo my zwierzaka swojego kochamy bardzo i go nie zostawimy. 

 

Masz rację, na wszystko przyjdzie czas, :dobrze:

images (7).jpg

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Andreaa napisał:

Kobieto!!! Nie grzesz slowem;) 9 dni,przeciez ty juz na wylocie jestes?

A ja dopiero przyjechalam i troche tu posiedze . Szybko ci minie. Patrzylam jeszcze na te twoja kuchnie.

Kurcze...... no piekna !!!!

Od czasu do czasu muszę trochę pomarudzić ,tak dla równowagi,hi hi hi

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Kolejny dzień do opękania.Aby do przodu.Szarówka za oknem ,lekki mrozek.Nuda panie,nuda.I oby tak dalej.A tu jeszcze połowy nie ma.Chyba muszę gdzieś  do cywilizacji ruszyć,bo ostatnio tylko z psem do lasu chodzę i zaraz ocipnę .O losie.

Miłego dnia foremki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry. Kolejny dzień do opękania.Aby do przodu.Szarówka za oknem ,lekki mrozek.Nuda panie,nuda.I oby tak dalej.A tu jeszcze połowy nie ma.Chyba muszę gdzieś  do cywilizacji ruszyć,bo ostatnio tylko z psem do lasu chodzę i zaraz ocipnę .O losie.

Miłego dnia foremki. 

Miałam plana umilić nam ten ponury dzień :dyskusja: ale jak to zawsze bywa Nina ma inny pomysł na południowe godziny...trudno..:cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dłużej zostanę na szteli. ..

Zmienniczki psie dziecko musi mieć operację i wszystko wskazuje na to, że o jakiś tydzień się przesunie mój powrót. ..

Takie życie. ..psia jego mać. .

Z samego rana ,tuż przed 10.,obudził nas pfleger. Jaki zawstydzony, że obie przyjelysmy go zaspane w piźamach. ;)

Dzień nędzny, pochmurny. ..

Trzymajcie się jakoś. Buziole! 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, scarlett napisał:

Miałam plana umilić nam ten ponury dzień :dyskusja: ale jak to zawsze bywa Nina ma inny pomysł na południowe godziny...trudno..:cmok:

Jola kurczę chyba wsiądę w kolejkę i na Kalkpost pojadę ,bo tu nic nie ma.Po niedzieli  córka mi auto zostawi ,to trochè mobilniejsza będę.Zobaczę jak tu z paliwem tu będzie.

Pa słonko.Dzięki za dobre chęci.:cmok: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, foczka63 napisał:

To jest dopiero projekt,ale tak ma na koniec marca wygladaćw realu:)Moja wymarzona kuchnia:)

1 (1).jpg

2 (1).jpg

Bosze.Piękna.Ja mam swoją od nowości(25 lat).Wtedy rewelacja,dalej solidna,dębowa,niezniszczalna.Ale już opatrzyła mi się i teraz inne rozwiązania w kuchniach są.Chyba pora na zmianę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...