Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja mam abonament, ale telefony kupuję za gotówkę. Obecnie Samsung S6 Edge plus. I bardzo sobie chwalę taki wybór :love:

Choć masz jedno imię, to szacun równie wielki . 

Niewiele kobiet wie, jaki ma model telefonu :cześć3:

 

Edytowane przez MisiekFfm
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Andreaa napisał:

Tak sie przyczepilam do tego Plusa i tych nowych telefonow,ze jeszcze nigdy za gotowke tel. nie mialam. 

Na swieta bede  w domu . Wtedy tez umowa mi sie konczy. Mialam telefon na karte,to mi sie abonamentu zachcialo. Sprawdze te pakiety. 

W sumie to jestem zla,bo moj telefon Nokia jest ok i nie jest stary. Przyzwyczailam sie do niego bardzo ,a tu zmuszaja mnie,zebym sie go pozbyla,bo im sie zmian zachcialo.

Teraz to faktycznie lepiej jakis uzywany kupic,bo niewiadomo co za 2 lata wymysla,a nowiego-wiadomo... zawsze szkoda,bo tanie nie sa.

Parę lat temu mój Synek ZABRONIŁ mi kupować Nokii, właśnie ze względu na system operacyjny. A nie wyobrażałam sobie życia bez Nokii :haha: Dzisiaj dziwię się, jak mogłam żyć bez Androida :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

@Andreaa poszperaj w internecie i spróbuj zainstalować Androida na telefonie. Jak będzie działał to wywal Windowsa. 

 Ja!!!!!!! i takie zmiany  w telefonie????   Kochana,jakbym zaczela w telefonie szperac,to  nawet do rozmow bym juz go nie miala. 

Ten,kto mnie zna,to wie,ze mnie nie wolno nic takiego nawet zaproponowac,bo jeszcze co  mi do mojej glowy strzeli i faktycznie sie za to wezme,a potem beda nerwy,stres.... a jeszcze potem tylko placz i placz i placz........ 

;)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za pomoc dobrzy ludzie .  Zrobie  z tym telefonem dokladnie tak jak radziliscie,nie inaczej !  Stres mnie minal. 

Na te tygodnie pracy jakis ogarnac ,a  po zjezdzie z De nowa umowa z Plus ( zmieniam na karte,pakiety rozwaze,tak jak Maria Jolanta pisala),a telefon uzywany ,ale dobry np. na OLX zakupiony:serce: _______milo i jeszcze raz dziekuje :)

:oklaski:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Teresadd Przy naszym trybie pracy abonament nie ma sensu.Po co płacić abonament kiedy jesteśmy w D? Karta jest korzystniejsza.A nowy telefon można dziś w każdym markecie  agd kupić,niekoniecznie przez internet.I wcale nie drożej.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Teresadd napisał:

Faktycznie na Olx kupujesz.?Ja pierwszy raz wzięłam  w abonamencie .I faktycznie abonament na 3 lata.Samsung A10 .Sama się porzàdziłam .

Faktycznie. Parę lat temu zrobiłam sobie wyliczenie ile kosztuje mnie telefon wzięty z abonamentem. I włos mi się zjeżył na głowie. I nigdy więcej. Rok temu kupiłam półroczny fonik za 550 zeta. I jest git, a i posłuży jeszcze trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...