Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Teresadd napisał:

Pomarzyć.Nina tak szybko cię nie puści.Czekam Jolu .:papieros:@foczka63  A w Rewe zobaczę.

Z Anitą szukałam.Ona już powoli  nie wie gdzie co ma.A ja nie chcę przewalać jej sypialni i grzebać po szufladach.

puści, puści ..xd podejrzewam ,że obie z Basią mają tak Wernera dość przez te wolne dni, że on na bank ma 5 dni zesłania w następnym tygodniu.:haha:niech się z nim w Tagespflege pomęczą teraz :szydera: on jest przekochany, ale w małych dawkach :haha:

Edytowane przez scarlett
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Kawa wypita, papierosek wypalony, czytanko odfajkowane, teraz śniadanko i wypad do lekarza po zapas leków na wyjazd....ło matko żeby mi się chciało tam jechać jak mi się nie chce....:haha:ale nie jestem tak zapobiegliwa jak moja koleżanka " Teleekspres "że wynajmuje górę domu i dodatkowo mieszkanie....no i taka to pożyje :telefon:bez wycierania cudzych kątów.

Miłego dnia.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dzieńdoberek :cześć: też wszystkie rytuały poranne wykonałam, jak: kawka, czytanko i papieros xd Zmienniczka wyjeżdża dziś wieczorem, po 3-dniowym przekazywaniu szteli… i będę wiedziała jak się tu mam bo tak we dwie to nie było najgorzej xd

Miłego dzionka i buziaki na ten dzień :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się przywitam :oklaski: 90890107_dziedobryruchome.gif.d3b554c1c369a48f5519f56fffb6bb3d.gif...aaaa....wyspałam się :oklaski: I pisga :haha: A dzisiaj w planach pierwsze wyjście z Mamą, po trzech tygodniach od wypadku, w celu złożenia stosownych upoważnień u dohtorów...no i odwiedziny jej mieszkania...bo kwiatki trzeba podlać  i pańskim okiem rzucić, czy nikt sztab złota spod parkietu nie naruszył :haha:  A lenia mam straszliwego :haha: Nic to...ogarniemy :szydera:  Ale najpierw....trzeba odczytać zaległości klepalne i wysiorbać kawunię do końca :oklaski: I jeszcze jedno....miłego dnia życzę...czy wam się to podoba, czy nie :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami.

 

Urlopu już dogasa blask..... Ostatni tydzień wolności przede mną.

Jak zaczynam labę, to chcę nie za długo, ze względu na wyciekającą kasę, ale jak urlop się kończy, to żałuję, że taki krótki. A jeszcze, jak zawsze u mnie- na wyjazdach spędzony, to już w ogóle żal.

Ale to pewnie znacie, takie rozterki.

Na szczęście pobyt w De tym razem stosunkowo krótki, bo tylko 5 tygodni.

Powrót w stałe miejsce, ale i tak jakaś niepewność jest, co się zastanie, czy zmiany jakieś nie zaszły.

Pogoda ładna, idę poszwendać się po sklepach.

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry.

Dzień bez atrakcji,  dniem straconym . Agrafka spadła z łóżka,  bo wstawala do toalety i zawrocilo jej się w głowie...na szczęście nic nie złamała. 

Potem przyszły flegi i ustalały z córką plany. Ze 2 godz siedziały. 

Zapewne wstawanie się przeirgsnizuje. No i dobrze,  bo ileż można tryb nocny prowadzić..;)

Miłego!

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór .Dzionek zleciał szybciorem.Spotkanie opiekunowe w Rösrath dzisiaj  miałam.Pośmieli się,pogadali .Zawsze to jakaś odmiana.Teraz Anita ma karciany wieczór. Przyszły 4 psiapsie i grają.Ja wieczór  filmowy zaliczam.

Do popisania ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Teresadd napisał:

Dobry wieczór .Dzionek zleciał szybciorem.Spotkanie opiekunowe w Rösrath dzisiaj  miałam.Pośmieli się,pogadali .Zawsze to jakaś odmiana.Teraz Anita ma karciany wieczór. Przyszły 4 psiapsie i grają.Ja wieczór  filmowy zaliczam.

Do popisania ludzie.

Licząc od popołudnia zaliczam filmowy maraton:)Kulka mnie dziś załąmała stwierdzeniem,że chyba w nastepnym tyg też do przedszkola nie pojedzie:(Buuuuu.Od mojego przyjazdu nie była:(Najpierw wolne,potem chora.I już jestem zmęczona a to dopiero półmetek:(Oj:(

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, foczka63 napisał:

Licząc od popołudnia zaliczam filmowy maraton:)Kulka mnie dziś załąmała stwierdzeniem,że chyba w nastepnym tyg też do przedszkola nie pojedzie:(Buuuuu.Od mojego przyjazdu nie była:(Najpierw wolne,potem chora.I już jestem zmęczona a to dopiero półmetek:(Oj:(

Namawiaj ją już teraz,to może  we wtorek  pojedzie.Pod siuś ją weź może się da namówić. :|

Na czym filmy oglądasz.?Zalukaj ostatnio mi coś marnie chodzi,chyba za duże obciążenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Teresadd napisał:

we wtorek  pojedzie.

Wszystko zalezy od tego co powie córka-to jedyny dla niej autorytet.Kulka dziś mówi tak a po niedzieli może zdanie zmienić:)I na to liczę.Namawiać nie będę bo wciąż ma zawroty głowy.I b niskie RR.Jeszcze słąba trochę,ale apetyt wraca na szczęście.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...