Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I nadejszła wiekopomna kwila :oklaski: Czas powiedzieć staremu (bez podtekstów proszę :haha:)......no rokowi "au revoir" i czekać na nowy...lepszy :oklaski: Tak sobie przy kawuni dywaguję :szydera: Dzisiaj czeka mnie "biała sala" i strój wieczorowy (bez brokatu :haha:), czyli to, co tygryski kochają najbardziej :szydera: Na okoliczność dzisiejszego świętowania upiekę brownies kawowe, otworzę jakąś flaszeczkę z bąbelkami i...pójdę szybko spać :szydera: Nie ma to jak fajne świętowanie i odnowa biologiczna....czyli dobry sen :haha: I po takich osobistych wynurzeniach mogę się porządnie przywitać :oklaski:Miłego ostatniego dnia roku pańskiego 2019 życzę :oklaski: 790591009_fajerwerkiruchomezote.gif.bbffb5772441290727305dcec67d23f2.gif

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LACH napisał:

Powiadają, że jeśli chłop pierwszy mówi: dzień dobry, ostatniego dnia roku a i pierwszy wlizie do chałupy pierwszego dnia kolejnego, to fart.
Dzień dobry malowniczym, czerwonym porankiem.
Niech się więc stanie!

Czy syn pdp liczy się jako chłop? To są duże szanse.

Mówicie że jednak dziś ten Sylwester? No,dobra....

Wszystkim życzę Guten Rutsch, jak to mówią Niemcy.A po polsku po prostu szczęścia i jeszcze raz pieniędzy.

Wieczorem pijemy wirtualnego szampana.

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

I nadejszła wiekopomna kwila :oklaski: Czas powiedzieć staremu (bez podtekstów proszę :haha:)......no rokowi "au revoir" i czekać na nowy...lepszy :oklaski: Tak sobie przy kawuni dywaguję :szydera: Dzisiaj czeka mnie "biała sala" i strój wieczorowy (bez brokatu :haha:), czyli to, co tygryski kochają najbardziej :szydera: Na okoliczność dzisiejszego świętowania upiekę brownies kawowe, otworzę jakąś flaszeczkę z bąbelkami i...pójdę szybko spać :szydera: Nie ma to jak fajne świętowanie i odnowa biologiczna....czyli dobry sen :haha: I po takich osobistych wynurzeniach mogę się porządnie przywitać :oklaski:Miłego ostatniego dnia roku pańskiego 2019 życzę :oklaski: 790591009_fajerwerkiruchomezote.gif.bbffb5772441290727305dcec67d23f2.gif

Brokatem nie ma co sobie gitary zawracać . @awe59 ma go od groma i ciut ciut , tylko z podłogi pozmiata ...obdzieli nas wszystkie . Będziemy błyszczeć jak psu ....te :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Brokatem nie ma co sobie gitary zawracać . @awe59 ma go od groma i ciut ciut , tylko z podłogi pozmiata ...obdzieli nas wszystkie . Będziemy błyszczeć jak psu ....te :haha:

I klej...dobry klej by się przydał :szydera: Ale nie taki do protez, czy do wąchania....jeno do brokatu przytrzymania...na tych....no na tych, co to mają się błyszczeć :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

I klej...dobry klej by się przydał :szydera: Ale nie taki do protez, czy do wąchania....jeno do brokatu przytrzymania...na tych....no na tych, co to mają się błyszczeć :szydera:

Jadzia ma w szafce - Uhu ....mocny jest . Figurkę klauna , którego ktoś rozpierniczył skleiła pięknie ....janiołkowi oderwane skrzydełko też przykleiła . Mnie o uszkodzenia nie podejrzewa , bo wie , że leń jestem i jej popierdółek nie tykam się ....niech se kurzem porastają  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Niczym ta gwiazdeczka co błyyy....szczała na niebie :haha:

Aaaaa....teraz już wiem, skąd na niebie te mgławice, czy inne drogi się biorą :haha: Ci odkrywcy nie wiedzieli, że to Ewusiowe brokatowe błyyyy....szczy, i za efekt rozlanego, tfu....rozsypane na podłodze robi :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Państwem. U nas ( dla odmiany obyło się bez nocnych ekscesów), więc obie wyspane jesteśmy . Zostało mi jeszcze 12 dni (chyba, że szefowa postanowi inaczej, a jest w fazie zastanawiania się ). Nic to i z takim obrotem sprawy w naszej pracy też trzeba się liczyć. Jakby nie liczyć bliżej niż dalej.

@fioletowa.myszprzysłała piękne życzenia, a że ja tak nie umiem to życzę szczęśliwego Nowego Roku, a wcześniej miłego dnia.

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry spoznione.

Popelnilam sernik na zimno z brzoskwiniami.

ciekawe jak bedzie smakowac.

Wczoraj ruszylam w miasto.

Boszsz,ile ludzi:kopara:

A brudno na ichniej glownej zakupowej ulicy.

Wstyd!

smieci walaja sie wszedzie,jakby wlasnie po Sylwestrze bylo.

Kosze kipia, wkolo sterty smieci!!!!

Mnostwo fajnych rzeczy przecenionych bylo w Zara.

Nabylam sweterek cudnej urody.

Natomiast w Primark fantastyczne ciuchy dla dzieci i mlodziezy.

Nabylam korzystnie kilka rzeczy dla mlodszej wnuczki:love:

Zatrzesienie roznych dobr tekstylnych za grosze!

Kupujacy targaja olbrzymie kosze wypelnione po brzegi.

Dla starszej nie odwaze sie.

Ona ma swoje ,,stylizacje,,

Jeszcze powie,ze babcia bezguscie....

W lidlu byly doslownie ogolocone polki.

Na szczescie dzisiaj, w Aldi rano bylo jeszcze spokojnie i mozna bylo dokonac.

Zakupow.

U corki pop zobaczylam lezace na blasze osmiorniczki(bleee) i malze (nie musze ich jesc,raz wystarczy)

Noo powiedzialam,ze bedzie goraco, skoro afrodyzjaki skonsumuja:haha:

Pozegnam stary rok czerwonym winkiem.

 

PS doszlam do wniosku, ze po spozyciu tegoz winka, swietnie spie.,

Teraz mam problem: czy pijac regulatnie winko nie wpadne w nalog?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie drugiej córki,gdzie spędzam Sylwestra?Ano są4 szampany ,mówię.Wypije wszystkie i do południa będę spać:):):)Mina,bezcenna ha ha ha 

Pojechałam sobie w miasto dziś.Mróz tu i zimnica,ludzi jak mrówków.Zakupki dla siebie poczyniłam,wypsikałam się w DM zapachami.Z wizytą do Kulki dopiero we czwartek sie wybieram.Na razie jest stabilnie,diagnozy wciąz nie ma konkretnej,ale juz leży w zwykłym pokoju,nie w izolatce.

Trzaskam serialowe zaległości,trochę zalegam pod kocykiem i odpoczywam.Luzik:)

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam Sylwek mija?

Ja zaliczyłam rowerową przejażdżkę z poznaną tu koleżanką.Rzutem na taśmę zdążyłyśmy minutę przed zamknięciem zakupy w Rossmanie zrobić.

Potem cukiernia,czy u was też wszyscy jedzą pączki ? Mnie się z tłustym czwartkiem a nie z Sylwestrem kojarzą.Ale co kraj to obyczaj.

Teraz przyjaciółka mojego pdp przyszła. Posiedzialam z nimi, pograłam w Rummy, owego pączka z kawą zjadlam i oddaliłam się na swoje apartamenty, aby mogli się w spokoju za rączki potrzymać

Potem jeszcze popijemy pojemy i Hans zapewne zapragnie do łóżka.No sam, przecież nie z dwiema kobietami;)

I tak to ten uroczysty koniec roku nastąpi około 20ej.

 

Edytowane przez Marta B
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, beatrix+ napisał:

Kasia, jak to masz rozwiązane ? Ty musisz czy chcesz? 

Nie wiem jeszcze nic konkretnego.Agencja nieczynna do NR.Tyle co powiadomiłam swoją koord.Ja w swojej umowie nie mam takiego zapisu,w sensie konkretu.Myślę ,że decyduje rodzina,no bo jak opiekunka zostaje to musza płacić przecież.Sama jestem ciekawa ,jak to będzie.No bo tydzień,max 10 dni na bank Kulka poleży,no to jeszcze ,ale jakby dłużej?.Ja w szpitalu zbędna ,bo to prywatna klinika , Kulka ma osobną pielęgniarkę i pomoc .W czwartek jadę wymienić brudne na czyste,druga córka mieszka daleko,100km ,mnie łatwiej i bliżej.Wróci główna, to decyzje podejmie.Jak będę coś wiedziała więcej  o umowie w tym temacie ,napiszę.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...