Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ....

Święta minęły a wraz z nimi obawy , że smutno , kiepsko i takie tam inne . Było bardzo fajnie , głośno i rodzinnie ...prawie . Jeszcze tylko zaliczyć Sylwestra i Nowy Rok i ....szybciorem walizki pakować , bo 5-go stycznia robię stąd wypad . Co do dnia to się jeszcze okaże , bo Hela musi skontaktować się ze zmienniczką ....ale najprawdopodobniej będzie to 5 styczeń . Czas na adresie zleciał mi pieronem i oby tak zawsze zlatywał ....Oj...nie będę rozkminiać  , tylko szatana trza wypić ...cugaskiem przekąsić , żebym zwarta i  gotowa była do zajęcia się obiektem na projekcie ...

Miłego , spokojnego dnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry po Świętach....

Było fajnie, rodzinnie i wesoło....teraz gorączkowy czas Sylwestra, fajerwerki, petardy itd....i biedne zwierzaki, które muszą przez to przejść i nie zwariować.

Pada deszcz ze śniegiem. Kurczak z nadzieniem nawet nietknięty. I co ? Mam go zamrozić, wyrzucić

czy zjeść ??? A może zanieśc do banku żywności ? Tylko czy wezmą ?

Miłego dnia.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po wspólnej Wigilii resztę Świąt rodzina postanowiła spędzić bez towarzystwa dziadka, zostawiając go na pastwę opiekunki

No i dobrze....

Czas biegnie błyskawicznie i już prawie wyglądam zmiennika,niech się chłopak pobawi jeszcze na Sylwestrze i wraca do Hansa.

A ja może stąd przejadę do Hamburga do mojej uroczej i kapryśnej Damy,to się jeszcze zobaczy.

Miłego dnia wszystkim

 

Edytowane przez Marta B
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

959908521_dziedobrypitek.gif.ddcf294754c93a5fd4e288a78703ac0d.gif....i po Świętach :oklaski: I rok spokoju :haha: Część jedzonka zamrożone, część pozostała do konsumpcji na weekend...i jest oszczędność :haha:A jeszcze Sylwester przed nami :haha:Planów nie precyzowałam...wszak szpital mam  w domu :donos: Ale to brak chęci na wygibasy jest kluczowym motywem, choć cztery "szampany" stoją i czekają :haha:Ale jeszcze parę dni mam, więc nie będę zaprzątać sobie głowy tak ważkim problemem :szydera: Tymczasem witam was serdecznie w piątkowy poranek i życzę miłego, poświątecznego dzionka :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LACH napisał:

Tak. I nastała cisza refleksji, radości, trochę wytchnienia i kolejnych świąt wspomnienia. Czas niestety nieugięty i nielitościwy. Biegnie.

Dzień dobry, za kilka dni nowa cyfra, podwójna dwudziestka. Niech będzie użyczliwa i łaskawa:szydera:.

 

 

Screenshot_20191227-105335_Gallery.jpg

Pięknie napisałeś ....noo...Dżonu ...nareście jesteś :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy poświątecznie, a przed noworocznie :cześć2::d

Dzisiaj ponoć Międzynarodowy Dzień Modlitw O Szybszą Przemianę Materii :haha:... Ja to jednak człowiekiem małej wiary jestem :szydera:, bo jakoś rezultatów nie widzę. Oby do. Nowego Roku i nowe rozdanie i "nowa" lista postanowień :szydera:

Wsiewo charoszowego Milusińscy. :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No...trawimy tracimy obzarstwo świąteczne kochani.

Krótkie witaski i życzenia  miłego dnia...

Cieszmy się kochani cieszmy...

Refleksja po multum zdarzeń jakie miały miejsce...

Nie bawiąc się w Boga...życie rozlicza nas z każdej łzy która ktoś z naszej winy uroni...

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Teresadd jaka linia latasz zWarszawy do Bonn?

Szczesliwej podrozy!

Krysia przyleciałam Lotem ,ale do Düsseldorfu. Jest więcej  połączeń.DO Kolonii jest Ryanair ,ale tu jest o 1 w nocy.No i musiałam się liczyć z tym ,żeby mnie ktoś odebrał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LACH napisał:

Tak. I nastała cisza refleksji, radości, trochę wytchnienia i kolejnych świąt wspomnienia. Czas niestety nieugięty i nielitościwy. Biegnie.

Dzień dobry, za kilka dni nowa cyfra, podwójna dwudziestka. Niech będzie użyczliwa i łaskawa:szydera:.

 

 

Screenshot_20191227-105335_Gallery.jpg

Powtórzę za Baśką,pięknie napisałeś! Tylko z tym czasem,to mógłbyś nie przypominać.Wszelkie próby zatrzymania gada zawiodły to przynajmniej chcę o nim zapomnieć:szydera:Niech se biegnie poza świadomością,może zwolni tempa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Joy napisał:

Powtórzę za Baśką,pięknie napisałeś! Tylko z tym czasem,to mógłbyś nie przypominać.Wszelkie próby zatrzymania gada zawiodły to przynajmniej chcę o nim zapomnieć:szydera:Niech se biegnie poza świadomością,może zwolni tempa

A ja mam sposob:haha:

Nie noszę zegarka 

Nie patrzę na zegarek

Kupuje krem na zmarszczki:szydera:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucinda napisał:

A ja mam sposob:haha:

Nie noszę zegarka 

Nie patrzę na zegarek

Kupuje krem na zmarszczki:szydera:

Ja zegarek noszę bo ładny jest.Ale bez baterii :szydera:

Na kremach oszczędzam,za to omijam lustra.Ale to wszystko mało.Dziad biegnie i to coraz szybciej :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...