Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, beatrix+ napisał:

@XXMartaXXX To mnie też się proszę kłaniać w pas, gdyż zlecenie mam 3miesięczne. W lutym wracam do domku. 

Phi , ja raz byłam 7 miesięcy. Uparłam się, że nie weźmiemy żadnych starych mebli do nowego domu. Starych nie wzięliśmy. Mąż kupił "poniemieckie" . Fajnie się wkomponowały w 3/4 nowoczesne wnętrze. 

Teraz mój max 6-8 tygodni. A i to pod koniec powinnam kaganiec nosić. Właściwie na początku też .

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, XXMartaXXX napisał:

@Baśka powtarzająca się  podziwiam , 9 tyg, nigdy nie wytrzymałam 7 tyg, najdłużej, Szacun!!!

Nie żartuj . Teraz mam krótkie " turnusy " ....a bywało , ze dobiegałam do czterech miesięcy :tak2: Jestem w okolicach Kolonii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór z deszczowego Taunusa.Leje niemożebnie cały dzień.Ale to nie odwiodło Kulki od adwentowego spotkania sąsiedzkiego.Zanim doszłyśmy na miejsce byłyśmy mokre całe.Impreza garażowo-namiotowa:)Grzane wino,grzany sok pomarańczowy/błłee/Kanapeczuszeczki wielkości dużego paznokcia z pasztetem,serkiem i smalcem,ciasteczka  i ciasto jakieś piernikowate,b.słodkie i płaskie w formie.Oprawa muzyczna-flet ,gitara i śpiewanie wspólne.Modlitwa i przemowa pani organizatorki z przesłaniem,że sam fakt,że się znów spotykamy ,jak co roku,jest dla wszystkich i każdego z osobna prezentem.Fajna idea ,fajny zwyczaj,nie znałam tego jeszcze,bo nigdzie nie trafiłam.Gdyby nie paskudna pogoda pewnie byłybyśmy dłużej a tak po godzinie Kulencja zarządziła odwrót:)Wytrąbiła kubas winka i z powrotem,wężykiem ,wężykiem,he he.Spotkanie odbywa się od lat tego samego dnia,o tej samej godzinie,bez żadnego umawiania się wcześniej.Kiedyś organizowała je mama dzisiejszej gospodyni,teraz ona.Pomysł godny przeniesienia na nasze,polskie podwórko ,niekoniecznie z okazji Adwentu.Podobało mi się:)

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek :)Jakaś mało wyspana jestem:( Stelomierzyk pracowity,ubywa z każdym dniem:)

Poranek intensywnie się zapowiada.Ale co tam ,jeszcze tylko 4 dni i po swiętach,he he Nie ma się co spinać niepotrzebie:)

Miłego poniedziałku:)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, aniao napisał:

Phi , ja raz byłam 7 miesięcy. Uparłam się, że nie weźmiemy żadnych starych mebli do nowego domu. Starych nie wzięliśmy. Mąż kupił "poniemieckie" . Fajnie się wkomponowały w 3/4 nowoczesne wnętrze. 

Teraz mój max 6-8 tygodni. A i to pod koniec powinnam kaganiec nosić. Właściwie na początku też .

 

podziwiam, ale ja nie wytrzymuje, Nie chodzi o masę pracy/wręcz przeciwnie/ umieram z nudów. Nie wiem co mam robić? Odciski mam wszędzie nawet na mózgu, Wziełam angielski do powtórki ale nic nie wchodzi do mózgu. Na dokładkę leje od paru dni, Noska strach wysadzić.

szacu dziewczyny

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, foczka63 napisał:

Dzień doberek :)Jakaś mało wyspana jestem:( Stelomierzyk pracowity,ubywa z każdym dniem:)

Poranek intensywnie się zapowiada.Ale co tam ,jeszcze tylko 4 dni i po swiętach,he he Nie ma się co spinać niepotrzebie:)

Miłego poniedziałku:)

po co biudulko tak wcześnie wstajesz?? Ja spać nie mogę , bo podstawą mojej pracy jest spanie i leżenie

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, XXMartaXXX napisał:

po co biudulko tak wcześnie wstajesz?? Ja spać nie mogę , bo podstawą mojej pracy jest spanie i leżenie

Ano po to,żeby spokojnie papieroska wypalić.PDP wstaje o 7.00:)Ja za 15:).W domu budzę się w okolicach 5-6 i po spaniu.Tak mam.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim bywalcom w ten przedświąteczny czas.Tym w domach czas z pewnością pędzi z prędkością światła do Świąt.A nam w pracy ....nuda panie, nuda. Pogoda nie pomaga. Deszczowo, ponuro, dzień krótki.Nawet nie zauważyłam ,że półmetek miną mi w sobotę. Teraz już z górki.Jeszcze tylko miną Walentynki i do domku. Życzę  spokojnego mimo wszystko  tygodnia.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Zamiast budzika obudził mnie walący w szyby deszcz ....niech diabli wezmą te dachowe okna ...Plany na dziś mam , ale , czy ich ne zmienię to jeszcze nie jest powiedziane ....zobaczy się .

Jadzia śpi ...szerściuch już pewnie na miasto wypuszczony , bo ledwie uchyliłam drzwi do kuchni to wystrzelił jak z procy na trepenhausy .... Jadwinia szczęśliwa poszła spać ...wizyta psiapsiółek odbyła się zgodnie z planem ...nawet chwilę posiedziałam z nimi ...miło było . Wk...nerwa na maksa miałam podczas nakrywania i dekorowania stołu ....przeszło mi . Jadzia na szyi miała zawieszone dwa wisiorki przecudne ....pierszczanków nie dała rady na palce wcisnąć . Jeden z wisiorków był ładny , niezbyt długi , skromny ...ale za to drugi ...eee...ten to był widoczny  , rzucał się na oko z odległości kilkunastu metrów .... sięgał prawie do pępka ....normalnie , tylko togę jej było założyć , facjatę zakryć i ....sędzia Anna Maria W. jak się patrzy . I ten przecudny puliwerek , którego za cholerę nie pozwoliła sobie zmienić ....i te słowa , że ona zawsze była aligancka kobita ....no po prostu czad ....to wszystko sprawiło , że mój wqrw minął mi pierońsko szybko . Ubawiona byłam ...ledwie parskanie śmiechem wstrzymywałam . Co tam ...było , minęło czas rozpocząć kolejny dzień xd

Miłego dnia i tygodnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Głowa mnie napindala od dwóch dni, przez tę kijową pogodę. Dziś muszę na badania techniczne pojechać bo mi się kończą. Dobrze, że w kuchni niedużo roboty. Karpia wyjęłam.....niech się odmraża. Grzyby się moczą.

Spokojności życzę.

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwigilijne dzieeeeń doooobry :oklaski: Ano...wstałam :haha: Nic nie mam zrobione...nic przygotowane...ledwie gdzieś tam kurze starte...choinka stoi i czeka...luuuuuzik przedświąteczny jak się patrzy :szydera: A tak serio....Mama moja jest teraz moją pdp :donos:  Święta będą...jakie będą :tak2: Grunt, to dobry humor i spokój :gra:  A że 2056314137_poniedziaekprzetrwa.jpg.b78043fd437e781e899b119d80138c87.jpg, to biorę się już za siorbanie :haha: Miłego dnia wszystkim życzę z mojego posterunku :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Zamiast budzika obudził mnie walący w szyby deszcz ....niech diabli wezmą te dachowe okna ...Plany na dziś mam , ale , czy ich ne zmienię to jeszcze nie jest powiedziane ....zobaczy się .

Jadzia śpi ...szerściuch już pewnie na miasto wypuszczony , bo ledwie uchyliłam drzwi do kuchni to wystrzelił jak z procy na trepenhausy .... Jadwinia szczęśliwa poszła spać ...wizyta psiapsiółek odbyła się zgodnie z planem ...nawet chwilę posiedziałam z nimi ...miło było . Wk...nerwa na maksa miałam podczas nakrywania i dekorowania stołu ....przeszło mi . Jadzia na szyi miała zawieszone dwa wisiorki przecudne ....pierszczanków nie dała rady na palce wcisnąć . Jeden z wisiorków był ładny , niezbyt długi , skromny ...ale za to drugi ...eee...ten to był widoczny  , rzucał się na oko z odległości kilkunastu metrów .... sięgał prawie do pępka ....normalnie , tylko togę jej było założyć , facjatę zakryć i ....sędzia Anna Maria W. jak się patrzy . I ten przecudny puliwerek , którego za cholerę nie pozwoliła sobie zmienić ....i te słowa , że ona zawsze była aligancka kobita ....no po prostu czad ....to wszystko sprawiło , że mój wqrw minął mi pierońsko szybko . Ubawiona byłam ...ledwie parskanie śmiechem wstrzymywałam . Co tam ...było , minęło czas rozpocząć kolejny dzień xd

Miłego dnia i tygodnia .

Też mam taki jeden " wisiór " do pępka :oklaski: i nie zawaham się go użyć....jutro  :trele:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, awe59 napisał:

Też mam taki jeden " wisiór " do pępka :oklaski: i nie zawaham się go użyć....jutro  :trele:

Czipeczko ...Ty nie widziałaś Jadzinego . To jest łańcuch śrebrzysty i jako wisior jest ogromniasta moneta ( ? ) z wizerunkiem Marii Teresy ...Wielgaśny numizmatyk na łańcuchu ....czaisz ?! Jakbyś któregoś ze swoich jajników na nim do budy przywiązała to by za cholerę nie urwał się z niego i w kawalerkę ...na suczki ...nie poleciał xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, awe59 napisał:

Też mam taki jeden " wisiór " do pępka :oklaski: i nie zawaham się go użyć....jutro  :trele:

A może Ty o cyckach mówisz a ja nie zrozumiałam ? Iiiiiii....dobry biustonosz założysz i sterczeć będą a nie na pępku spoczywać :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...