Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, lucinda napisał:

Kopie szukam draze...Winiary tradycyjny A jeżeli stoję pod ścianą i jest nie do dostania  robie sama..te ich nie śmierdzą mi poprostu

ponieważ jak słusznie koleżanka zauważyła błąd się mi wkradł...ma być  oczywiście

"mi śmierdzą"

Teraz spadam cieszyć się wolnością

Życzę jeszcze raz dobrego dnia

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Pierogi zrobione, kapusta z grzybami też.Gołąbki zamrożone, ale to się okaże,czy chętni będą.Karpia w galarecie w poniedziałek zrobię.Prezenty tylko dla maluchów będą.Wszyscy się wypieniądzowali.U mnie kaczka z jabłkami jest w menu,mielone,i piersi kurczakowe z pieczarkami.

To tak w nawiązaniu do @awe59 .

Miłego dnia foremki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Helloł zasmarkane! Tak, tak...Leżę sobie w łóżku i kicham i prycham. I powiedzcie, że marzenia się nie spełniają:szydera:

Mysiu nie wiem czy cię żałować,czy zazdrościć.Może pochoruj sobie ,odpocznij,po świętach  dojdż do siebie.W końcu  marzenie malutkie niech spełni się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo :)!

U mnie lajtowo, małe zakupy zrobione, reszta w poniedziałek, gotowanie też. Nie będzie szaleństwa, bo Rodzice generalnie wiele nie potrzebują (80+), Mama dodatkowo jest wegetarianką, córka  weganką, a ja chyba jakieś zaburzenia smakowe mam, bo na nic nie mam ochoty i nic mi nie smakuje.. No, może poza swieżutką szynką od Wolarka, która dziś bardzo mile połechtała moje kubki smakowe przyzwyczajone do niemieckiego jedzenia ;).

Jak doświadczenie uczy, najprawdopodobniej w święta będziemy jeść to, co zostanie z Wigilii plus małe i szybkie co nieco.

Można? Można! :d

Wczoraj połaziłam po Rynku, napiłam grzańca i posłuchałam boliwijsko - peruwiańskiego zespołu, który oprócz muzyki andyjskiej grał polskie kolędy. Powiem Wam, że miks niesamowity, a fletnia Pana daje radę w El condor pasa i w Lulajże Jezuniu oraz w Despacito też :d

Dziś idę znowu pospacerować i się ponapawać, a co!

Życzę nieprzepracowywania się (i tu i tam) oraz spokojnych przedświątecznych dni :).

 

 

IMG_20191220_182714_HDR.jpg

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry i wreszcie spokojny wieczór.

Wszystko dopięte. Kawka i ciacho w nagrodę. Choinka jeszcze cieplutka. W kuchni roznoszą się zapachy grzybów, kapusty, zaparzonego białego maku, wanilii, wiejskiego oleju rzepakowego, cytryny, kompotu z suszu, cebuli i wszystkiego tego, co można "wcześniej" przygotować.

Czy pracujecie w Święta? :

 @Afryka @aniao @awe59 @BabaJagusia
@Baśka powtarzająca się @Dodzisława @foczka63 @hawana
@lucinda @NNNdanuta @sayonara 52 @Tomas1965
Kogo pominąłem a kogo pomyliłem?

Bo mam dla Was niespodziankę❤.

 

Screenshot_20191221-170609_Gallery.jpg

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@LACH  pracuję ...a jaką niespodziankę masz , czyżby Ty też ? :d

Nikt, kto pracuje w dniu wigilijnym i w Święta Bożego Narodzenia, nie pozostanie wtedy tam sam i zapomniany.
Uroczyście i świątecznie przysięgam, że w tych dniach, będę tulił każdego, kto musi je spędzać w pracy, daleko od domu i swoich bliskich. Szczególnie jako opiekun.
Ja, z całego serca, postaram się być Wam wtedy bliski. Pierwszą kolędę, którą zaśpiewamy, zadedykuję dla Was. Wiem dobrze jak jest to potrzebne.
I będę również przekonany, że nie jestem tylko jedyną obcą Wam osobą, która cieplutko o Was pomyśli i dobrze będzie życzyła.
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
życzy Radek

Ps Nie zabraknie też świątecznego toastu za Wasze zdrowie!!!(niejednego!!!)


 

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...