Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Acha....więc może za długie ci przykleiła? Generalnie powinny być tylko nieco dłuższe od własnych i wtedy nie ma tej "różnicy". Spróbuj jeszcze dokleić u innej kosmetyczki. Na początku mojej przygody z rzęsami robiłam "kocie oczy"....i nie był to dobry pomysł, bo miałam taki efekt "dziur" i to właśnie między rożnymi długościami rzęs. Teraz robię równej długości, w kępkach po trzy i jest ok. A i cały "zabieg" trwa zdecydowanie krócej. 

Iiiiiiiiii....to Wy wcale takie urodne nie jesteście , jak się wydaje ....takie bardziej sztuczne , podrabiane panie ...jakby ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Maria Jolanta napisał:

No to dzisiaj "poszalałam" :szydera:

W renomowanym domu mody KiK :haha:kupilam skarpetki, obrus i perfumy. Całe 21,97 wydałam. :szydera::szydera::szydera:

Portki dresowe zawsze w tym domu mody kupuję. A i bluze nieraz trafię co to mi w niej wygodnie. Perfum nie, ale za to szklanki dopadłam. Przecenione na 0,10 centów sztuka:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 1.12.2019 at 16:09, Marta B napisał:

Witam z szaroburego Asperden,jakby ktoś nie wiedział gdzie to jest,to powiem tyle,na rower można wsiąść i do Holandii pojechać.

Aczkolwiek nie czynię tego bo za zimno mi jest.Poza tym motywacji nie mam,bo poznałam tu Polkę z Niemcem ożenioną ( niech żyje Internet i grupy opiekunkowe!!), która to auto posiada i wozi mnie tu i tam,do Holandii też.

Moja nadzieja na ujrzenie holenderskiego wiatraka spełzła wprawdzie na niczym,podobno wiatraki to nie tu przy granicy,a gdzie,no nie wiemy gdzie.

Tak więc zwiedzamy głównie holenderskie markety tudzież żarłodajnie bo smażone rybki mają pierwsza klasa.

I kawa po 2 Euro.Taka sama jak w De po 4 Euro wzwyż.Wiec sobie do domu zakupiłam.

To moja pierwsza i zarazem przedostatnia niedziela na tej szteli, upływającej pod znakiem pieczenia ciasteczek.A wczoraj piekłysmy też chleb.

Miłego popołudnia wszystkim

 

A ja nie mogę się dodzwonić bo podobno z Babcią siedzisz cały czas a telefon zostawiasz w swojej sypialni

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Wszystko co dobre kończy się zbyt szybko :oops: I moja wolna półdniówka dobiega końca :mur: Ale czwarteczek znowu obdaruje mnie wolnością i pozwoli na spłukanie z kasy :haha: Zatem...aby do czwartku :oklaski:

Nie jecz..wchlonelysmy torta...kawa wychlupala.. było git..I fajka też 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Darekr napisał:

A ja nie mogę się dodzwonić bo podobno z Babcią siedzisz cały czas a telefon zostawiasz w swojej sypialni

Dareczku ...na tym forum jest taka fajna opcja PW .... Pierdyknij wiadomość w kopertkę i tylko Marta ją przeczyta . Nie tam , żebym broniła , ale też dość często zostawiam telefon w swoim pokoju i nic w tym dziwnego , że Marta przy doopie go nie nosi :tak2:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Córka wpadła z wizytą do cwirkow zwalniające mnie od obecności przy milczącym stole:oklaski:...słyszę  tupot nóg.. znosi pewnie zastawę z Ikei do kuchni...I git..wieczorny spokój już się rozpoczal..teraz odzieje jedno moje widzianko  wieczorne i powiem dobranoc...

Jutro środa...dzień loda:szydera:

Wrobelek będzie placki smażyć...już się zacieszam jak bedzie myyyyslec ile jaj  maki mleka...głowa zacznie się pewnie gotować ale to dobrze...padnie zadowolona z poczuciem spełnienia że jednak jest potrzebna...A że przy okazji wezmę że sto razy w myślach patelnie żeby ja:haha:...to Pikuś 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dareczku ...na tym forum jest taka fajna opcja PW .... Pierdyknij wiadomość w kopertkę i tylko Marta ją przeczyta . Nie tam , żebym broniła , ale też dość często zostawiam telefon w swoim pokoju i nic w tym dziwnego , że Marta przy doopie go nie nosi :tak2:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...