Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Patrycja781 napisał:

Za chwile dostaje sms-a od koordynatorki czy bym nie przedłużyła sobie pobytu.Ano nie,bo mam inne zobowiązania w Polsce.A ona dalej swoje"zostanie pani do 14 marca?"Przypominam jej że wyżej pisałam że mam zobowiązania...chyba dotarło,ale ja mam dylemat:zostać-nie zostać?Kurcze...to by było w sumie 4 miesiące...troche długo...

A o ile to jest dłużej niż zaplanowałaś?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, Dodzisława napisał:

Heloł wieczorową porą. Walizki spakowane , jeszcze tylko zapakować do auta i lulu, bo o 6 pobudka. Niestety nikt się z bla bla car nie zgłosił, więc będę jechała sama. Na samą myśl o odcinku A4 od Wrocławia do Zgorzelca mam palpitajce i inne nerwacje. Ciekawe ile tym razem będę w korku stała. Mam plan awaryjny, bo niejaki wrocławiak podpowiedział jak ominąc ten odcinek i bardzo mozliwe , że tak zrobię. A tak poza tym, to oczywiscie stresik, nowe dla mnie miejsce, więc ma się rozumieć, że bojam się nieco :$. Jest tam kto przed Stuttgartem od strony Norymbergi ? Byłby fajnie kawusię spożyć.

No ja jestem. Ale teraz przeczytałem. W sensie 120 km od Stuttgartu w stronę Augsburga

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczął się gorący okres dla agencji-poluja na opiekunki chętne pracować w święta i obiecują cuda wianki na kiju:)

SMS nr 1- pracujesz znami w BN ,Twoja rodzina dostanie paczkę,zapisz się już dziś ,ilość miejsc ograniczona

SMS nr 2- super premia za pracę w święta,dodatkowe 400 euro

Co jeszcze wymyślają,żeby upolować ochotniczkę? 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się starają. To moje już drugie święta na Zaodrzu. Póki Teściopedia żyje,  mogę tu pracować w tym czasie. 

My bezdzietni i bezwnuczni. Ale potem samego chłopa nie zostawię. Bo se jeszcze jakąś zgrabną choinkę przyprowadzi...:szydera:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

Rozpoczął się gorący okres dla agencji-poluja na opiekunki chętne pracować w święta i obiecują cuda wianki na kiju:)

SMS nr 1- pracujesz znami w BN ,Twoja rodzina dostanie paczkę,zapisz się już dziś ,ilość miejsc ograniczona

SMS nr 2- super premia za pracę w święta,dodatkowe 400 euro

Co jeszcze wymyślają,żeby upolować ochotniczkę? 

Powiem więcej, wiele są gotowi obiecać żeby zdobyć ochotnika, nie tylko ochotniczkę. Mail i telefon grzeje mi się od kilku dni. Grudzień za pasem

Dzień dobry wieczór halny proszę ja Was od jutra z południa. 13 gradusków i słonko

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta Bo zadzwoniłam dzisiaj z prośbą że jak będą szukać zmienniczki to niech tak ustalą termin wyjazdu żebyśmy jeden dzień spędziły razem.No i za chwile miałam tel.czy ja nie zostanę do marca.Nie chce im się szukać...

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Patrycja781 napisał:

@Maria Jolanta Bo zadzwoniłam dzisiaj z prośbą że jak będą szukać zmienniczki to niech tak ustalą termin wyjazdu żebyśmy jeden dzień spędziły razem.No i za chwile miałam tel.czy ja nie zostanę do marca.Nie chce im się szukać...

A planowy zjazd masz kiedy?Bo ,żeby potem nie było,że Ci w marcu powiedzą a może do kwietnia Pani zostanie....Nie wiesz jak to jest?Daj palec.....

Po co Ci zmienniczka cały dzień?Zostawiasz Tagesplan,najważniejsze info dotyczące szteli i PDP i wsiadasz w busa.Wsio.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...