Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dla mnie wielkie Edeki! Pojechałam za radą mojej zmienniczki,  że prosta droga,  bez korków na obrzeżach Duisburga. 

Ło sielpiańsko!! Jaki moloch! Już w drzwiach wejściowych się zgubilam,  a co dalej? 

MMiałam zrobić zakupy,  przede wszystkich worki na śmieci,  ale oczywiście musiałabym iść z godzinę,  żeby je znaleźć. 

ZATEM ograniczyłam się do szafy nabiałowej i wróciłam na moją Wieś do NahKauf i kupiłam w spokoju worki. Uff...

Jednak tłumy nie dla mnie. Już nie chce wiedzieć,  co tam się dzieje po południu..

Poza tym spokój i cisza w domu. 

"Babcyna" wczorajsza "zupa " stoi jako wywartwajegomać!:d

Nie ruszam,  absolutnie!

Dziś pierś kurczaka ze szpinakiem i kluskami. 

Słońce!! Świeci nad nami i ogrzewa nasze nagie ciała promieniami...:p Taaak,  wiem Radziu,  Betinkę poniosło! Skrzybałam szyby,  9 rano. Kuniec świata!

Miłego dnia dla Was!

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, beatrix+ napisał:

Betinkę poniosło! Skrzybałam szyby,  9 rano

Bettinchen o Słodka Bettinchen!!!
Gdybym był tą szybą, to cały bym popłynął. Nawet bez drapania.
Ba! Na samą myśl o drapaniu zwinęła mi się do wielkości orzecha włoskiego i tejże samej porowatej struktury, co jego gęsto pomarszczona skorupka.

(:cmok:)"

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondynka popołudniową porą puka do forumowych drzwi. Dzisiejszy dzień jest wolnym od pracy. Tutaj. Pogoda pod zdechłym Azorkiem i na pocieszenie jem kokosanki z gorzką czekoladą A co! 

                                                         Słońca w serduchach :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Święta ido i ani się obejrzę a przyjdo.  Niby normalna kolej rzeczy. Ale mła ma problem. Chodzi o Elkę. Taaa, tę Elkę. Mojego kasztanka od dzidzi. Ja tam wylewny nie jestem, zawsze staram się trzymać dystans. Ale Elka robi dla mnie masę rzeczy. Od urzędowych,  całą moją papierologię, po takie małe fajne gesty (jak z karmnikiem). Elka ateistka ale święta celebruje i bardzo lubi. Już otworzyła na dole linię produkcyjną i produkuje dekoracje świąteczne. No i coś bym jej dał, jakiś prezent, choć złamię niepisaną umowę że do obdarowywania to ja tu jestem Nic mi do głowy nie przychodzi, co jej dać, kura jego mać. Wszystko mająca jest.

Jakieś sugestie?

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...