Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, violka napisał:

Elf może pokaże kiedyś ludzkie oblicze , a my jesteśmy nadal tacy sami , czy lekko porąbani :love:

@violka mów za siebie ja odstawiłem tabletki i jestem porąbany jak ta lala

Dzień dobry, całuję rączki i miłej soboty

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

Wstałam po 8 mej ,bez budzika :oklaski:,to fantastyczne uczucie ,dawno tak nie miałam .Dziś spokój ,czekam na dziadka ,ma wrócić ze szpitala ,nie wiem tylko o której ,nic to i tak siedzę w domu.Pozniej na jakieś zakupy wyskoczę.Szczerze mówiąc ,to myślałam ,że trochę dłużej dziadka potrzymaja w tym szpitalu :p.

Miłego dnia ludziska.

  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, NNNdanuta napisał:

Nie chcę mowic o mojej wyższości bo ja nieuzbrojona zatłukę :szydera:, ale to za to że moje córuś na uczulenie na drobnicę z tego gatunku, czyli roztocze a syna mi to paraliżowało :o Syn obecnie się z tym oswaja, czyli ma takiego osobistego w terrarium :szok: 

@NNNdanutaNIE! ???

:kopara:pająka duzego ma w domu?

A jak ucieknie

pajak?

 

Moge weze miec w domu, ale pajakow nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sayonara 52 napisał:

@NNNdanutaNIE! ???

:kopara:pająka duzego ma w domu?

A jak ucieknie

pajak?

 

Moge weze miec w domu, ale pajakow nie!

Ja w domu to ani jednego, ani drugiego... :haha:Podejrzewam, że tego z terrarium to na wolności potraktowałabym już nie gołą ręką, ale kapciem :szydera: bo wałek, uzbrojenie kobiety, do tego się nie nadaje :haha:Ten podobno jak ugryzie to jest to taki problem jak użądlenie O.o Jeszcze go z bliska nie widziałam i jakoś mi się nie śpieszy xd

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dodzisława napisał:

Dzień dobry. Weekend, a ja zapisałam nieustannie, jak to w domu po długim niebycie.:d Takie sobie fanaberie kuchenne poczyniłam, oraz zaczątek garderoby w wersji super mini xd. Zonk. Nie da się wkleić zdjecia-.-

Da się, tylko pewnie trzeba zmniejszyć.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pauza minęła o 16-tej i ....siedzę , czekam aż Jadziutka zakończy rozmowę z przyjaciółką . Mam nadzieję , że za jakieś dziesięć minut zakończy , bo akurat minie cała godzina od kiedy rozpoczęła telefoniczną konwersację . Bardzo ciekawie gada ...bardzo ....o problemach żołądkowo-jelitowych i skąd one się biorą , skoro ona tak mało jada i inne branżowe tematy . Już myślałam wpaść do pokoju i wskazać jej dyskretnie zegar , ale w sumie po kiego , jeśli i tak siedzę ? Co mi tam ...wrzucam na luz ...niech se gada . Oj ...kończy ...muszę ją przechwycić , zanim do innej zadzwoni ...albo inna do niej :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerost ambicji.

Zdobyłem dziś zamek Kuessaburg. Coś mnie podkusiło, po latach kompletnej nieaktywności fizycznej, że tam wlezę. Zostawiłem samochód pod górą i heja. Pierwszy obóz założyłem po jakichś 300m... Jak w końcu doczłapałem się na górę, to myślałem, że moje własne serce da mi po mordzie, ale jemu też się już chyba nie chciało. 

Widok z góry rewelacyjny, ale gdybym tam wjechał autem też pewnie byłby taki.

Do samochodu zwieźli mnie jacyś francuskojęzyczni szwajcarscy samarytanie. Teraz mam tylko ochotę siąść sobie w kąciku i zemrzeć.

Weekend kurde...

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...