Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę Wam naskarżyć na taką , jedną @ !

Dawniej tłumaczyła się , że mało pisze , bo dziadek sknerus internetu nie chce założyć . Ogłaszam publicznie : dziadek wcale nie jest sknerus , bo internet w końcu założył ... ONA  jest leń patentowany , bo nie chce jej się pisać . Myśli , że jak kilka miesięcy temu palenie fajek rzuciła to kuźwa coo ...za niskie progi już  dla niej tutaj ?! ....Tak , mam odwagę napisać @Magdzie  @ jedna wyłaź zza krzaków i chociaż " dzień dobry " albo zwykłe " pocałujcie mnie ...." napisz ! :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Proza domowa.Tak lubię.Tylko w tym tygodniu.W poniedziałek idę do szpitala na operację żylaków.Dowiem się w czwartek dokładnie jak po skierowanie pójdę.Muszę kilka spraw załatwić zanim się unieruchomię na kilka dni.

Miłego dnia ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Joy napisał:

Dzień dobry :) 

Chyba coś złapałam,albo mnie coś złapało :( Nic mi się nie chce.Nawet nic nie robić mi się nie chce:szydera:

Zobaczę czy kawa pomoże,jak nie to wreszcie będzie powód żeby położyć się do łóżka:szydera:

Radosnego dnia Wsiem  :zdrówko:

Trwaj w nicnierobieniu. Bądź dzielna. Nie psuj go żadną kawą.

Lenistwo jest rękojmią zdrowia!

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Joy napisał:

Dzień dobry :) 

Chyba coś złapałam,albo mnie coś złapało :( Nic mi się nie chce.Nawet nic nie robić mi się nie chce:szydera:

Zobaczę czy kawa pomoże,jak nie to wreszcie będzie powód żeby położyć się do łóżka:szydera:

Radosnego dnia Wsiem  :zdrówko:

Tylko, żebys do soboty wigoru nabrała:szydera:

Oraz dzień dobry.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, helena1957 napisał:

 

Dzien dobry ! Nie .zagladalam do Was , bo zdolowana jestem.Nie praca. W niedziele ,rano zadzwonila moja kumpela z tragiczna informacja,ze zmarl nagle moj serdeczny kolega.Miesiac temu zmarla jego siostra.Tragedia dla rodziny,przyjaciol.

Spokojnego dnia zycze,

Przykro mi...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomas1965 napisał:

Trwaj w nicnierobieniu. Bądź dzielna. Nie psuj go żadną kawą.

Lenistwo jest rękojmią zdrowia!

Widać na wygnaniu miałeś czas na przemyślenia :haha: I dziękuję za wyartykułowanie tego, co mi od lat po głowie chodziło :szydera: I już wiem...już wiem :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc gaduły:cmok: na nogach od 6 rano, ale tutaj dopiero dotarłam,,:oklaski: już nie wspomnę ile :kawa: zaliczyłam i co jeszcze zrobiłam, kogo poznałam i co popsułam,:szydera: co mam na oku do kupienia, oj się dzieje ,jak na jarmarku u mnie,,,ale pomysłów mi nie brakuje,,nudy nie ma,:papieros:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, helena1957 napisał:

 

Dzien dobry ! Nie .zagladalam do Was , bo zdolowana jestem.Nie praca. W niedziele ,rano zadzwonila moja kumpela z tragiczna informacja,ze zmarl nagle moj serdeczny kolega.Miesiac temu zmarla jego siostra.Tragedia dla rodziny,przyjaciol.

Spokojnego dnia zycze,

Na każdego przychodzi czas, dlatego powtarzam,życie jest krótkie i musimy starac się,jak najlepiej i szczęsliwie je wykorzystać,,Helenko wiem,że to cios, jest mi też bardzo przykro i nawet smutno, trzymaj się .

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MisiekFfm napisał:

W tych okolicznościach "dzień dobry" jest nie na miejscu :(

Mogę tylko :cześć2:

Czesc Miśku:) dzisiaj doczytałam,,trochę, powiem tylko ,,nie wiem za co Ty dostałeś bana i zakaz pisania,:szok::szok: toż ja już powinnam chyba 1000 razy wylecieć,bo zawsze pisałam nie na temat i na temat,,misz masz,,ale się cieszę ,że jesteś:oklaski:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...