Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że Internet w drodze to jak stosunek przerywany co mocno jest 

..qwwwq..jące..I pochwicy można dostać...dam se póki co na krótki luzik..tzw wstrzymanie..nie mylić z zaparciem:szydera:

Proszę nie zaslodzcie postów do mdłości..

Bywajta

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrodnik, psiajegomać !! Obudził mi Damę..- zatem już była wstanięta przed 10, gdy ja dopiero z piwnic (sic!) wlazłam przeciskając się przez schody na salony. W Zasadzie te schody,  a wściególności szparka między poręczami A krzesełkiem,  to nie głupi pomysł. Bo ona,.szparka,.oznacza stopień ocieralnosci.:pJak się mniej ocierasz o krzesło, znakiem tego robisz się fit. :szydera: Co się też odzwierciedla na wadze,  gdyż jestem 2 kg chudsza przez tydzień. 

Nieee! Żadne głodowanie,  tylko więcej białka w diecie,.co 3h posiłki,.no i woda z cyryną , lub detox w postaci zielonej herbatki z pokrzywą. No i codziennie spacer 4-5 km na kijkach. 

Teraz czekamy na córkę,  ma przyjechać ustawić pdp medikamenty.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamsie:oklaski:

Energia mnie rozsadza!

spalam paskudnie, coz pelnia tuz tuz.

POp zasiadla przed tv bo 11.11 proklamacja karnawalu.

Ja nie ogladam, raz widzialam,nie rozumiem tego uniesienia ,wiec zajme sie czyms innym.

Zimny wiatr wieje

ale

,,w sercu ciagle maj,,:oklaski:

Czego i Wam zycze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :d . Nigdy nie pomyślałabym, ze awaria laptopa i ponad tygodniowy odwyk spowoduje odkrycie, że bez laptopa można żyć i to wcale nieźle :d :d :d . Z przyjemnoscią i wielkim rozbawieniem nadrabiam forumową lekturę, oczarowana talentami pisarskimi , błyskotliwością i takimi tam....forumowych liderów i nie tylko :d :d :d . Pozdrawiam Was serdecznie i idę zamienić szlafroczek na dresik. Do lasu się udaję, na grzyby. Podobno są, bo na rynkach sprzedają. Maślaki i rydze :d :d . Ciekawe czy to prawda :d .

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sayonara 52 napisał:

Witamsie:oklaski:

Energia mnie rozsadza!

spalam paskudnie, coz pelnia tuz tuz.

POp zasiadla przed tv bo 11.11 proklamacja karnawalu.

Ja nie ogladam, raz widzialam,nie rozumiem tego uniesienia ,wiec zajme sie czyms innym.

Zimny wiatr wieje

ale

,,w sercu ciagle maj,,:oklaski:

Czego i Wam zycze

Skoro już wstałaś , to teraz paczaj i podziwiaj co kupiłam dla " córeczki ":love::d

939038616_WhatsAppImage2019-11-11at10_45_17.thumb.jpeg.395763aff24cfe850961cd3104a88ec3.jpeg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, erika napisał:

@sayonara 52

Nie wiem gdzie jest, ale to @Betty /bez tych 3 dwójek ;)/  wiem, że kiedyś zapraszała ją na forum @Mirelka1965, niestety odpowiedź była smutna.               Dzień dobry opiekunkowo :love:

@erikaupps.

Ale kazda @betty23byla fair.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Z każdym kolejnym przebieraniem i karmieniem PDP idzie mi co raz lepiej.Dzisiaj po śniadaniu wzięłam autko i pognałam na "rozpoznawcze"zakupy.Polówka babci jest starsza od mojej prywatnej ale na drodze idze jak mały szatan

Pomimo dużej ilości wolnego czasu czuję się jak(za Ferdynandem Kiepskim)"źwierze w poczasku"Okazało się że kilka opiekunek tu jest,więc na pauzie idę na kawę

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...