Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niedziela powoli mówi dobranoc  . Anielica już spogląda w moją stronę z pytaniem w oczach czy idziemy  do wyrka .

Przeglądam lapusia w poszukiwaniu jakiegoś filmu i tradycyjnie niczego nie znalazłam . Wczoraj trafiłam na  fajny serial , ale po obejrzeniu dwóch odcinków wskoczyłam na ostatni , bo ciekawość mnie zżerała jak się zakończy . Reszty środkowych odcinków oglądać już nie będę :haha: a szkoda , bo był wciągający . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wieczór :oklaski: Nie można was spuścić z oczu na jedną dobę...klepiecie jak opętani :haha:Ale już veni i vidi...i powoli odrobię zaległości klepalne :haha:Moja parodniowa peregrynacja dobiegła końca i melduję się z nowego-starego projektu u Divy :haha:Ostatnich parę dni spędziłam ze Wspaniałą Osobą i żałuję, że było to tak krótko :smutek: Ale, jak to mówią, komu w drogę, temu czas...i nadszedł nie wiedzieć kiedy moment pożegnania :smutek: Trzeba będzie przywyknąć do picia kawy samemu, do gadania do ściany, do samodzielnego gotowania, o przepysznych śniadaniach i kolacjach w pidżamkach, oraz wędrówkach po W. nie wspomnę  :smutek: Nic to...pocieszam się, że prędzej, czy później znowu trafię TAM :oklaski: A tymczasem lecę czytać pozostałe topiki, a wam życzę miłego wieczoru :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudnie niedziela minęła...zanosiło się nudno, bo moi pdp mieli wychodne od 12..:haha:ale przez przypadek w rozmowie z koordynatorka :szept:dowiedziałam się że jedna z nas ma dzisiaj 60 urodziny i że ona się wybiera z jeszcze inną koleżanka........szybka akcja..dobrze ze kioski i tankstelle otwarte..:476_red_car:.szybko skompletowałam co potrzeba żeby godnie uczcić solenizantkę..:tort::drink:.:oklaski:uwierzcie mi...mina dziewczyny bezcenna i łzy w oczach jak otworzyła drzwi i zobaczyła 3 osoby śpiewające 100 lat...warto było....:love: Ewa tutaj pracuje po 11 mcy bez zjazdu..w PL nie ma rodziny..

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo....już wszystkie gnaty i tłuszcze mię bolą,  a to dopiero połowa połowy. 

Zapchana trasa, bo wszyscy na roboty po święcie jadą. 

Na A4 wypadek,  ponoć Drezno zakorkowane. 

Jakoś przetrzymam. W busie Rysia puścili...

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, beatrix+ napisał:

Nooo....już wszystkie gnaty i tłuszcze mię bolą,  a to dopiero połowa połowy. 

Zapchana trasa, bo wszyscy na roboty po święcie jadą. 

Na A4 wypadek,  ponoć Drezno zakorkowane. 

Jakoś przetrzymam. W busie Rysia puścili...

noo...ja ostatnio ujechałam 40 km i 7 km przed wjazdem na węzęł wrocławski wypadek śmiertelny...policja, prokurator , brak mozliwości wycofania i objazdu..itp..6 godzin w korku ...pobiłam rekord..zamiast 12 godzin jechałam 24...jak zajechałam to kilka dni dochodziłam do siebie...:( noga od sprzęgła obolała...

 

Edytowane przez scarlett
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, LACH napisał:

Co prawda, nie jestem ubrany w biały frak
ale chcę przepięknie powiedzieć:
Dobry Wieczór Państwu
I równie pięknie podziękować za Państwa skuteczność.
Dziękuję

@LACH

Radek

Nareszcie wróciłeś :) na szampana za późno ale po lampce :wino:można :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fioletowa.mysz napisał:

Eee. 2 dni? Ja tak mam cały czas:szydera:

Mnie dwa dni wystarczą, bo w tygodniu zazwyczaj nie mam czasu, żeby sobie do nosa trafić :d.

Wczoraj parę razy złapałam się na myśleniu, że trza na drugi dzień do roboty startować, a to był dopiero pierwszy dzień lenistwa.. Dziś, jak się trochę przyzwyczaiłam (śniadanie podane o 10 i na obiad prawie gotowiec ;)), to jutro, ooo, już prawie dziś, będę się znowu powstrzymywać, żeby pipczącej komórki za 20 szósta nie walnąć o ścianę :d.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...