Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jak wam się pracuje przy krótszym dniu ? Mnie dobrze bo seniorzy jesienią i zimą chodzą wcześniej spać. Minusem jest to że mnie też się chce wcześniej spać. :szydera:

Mnie gorzej, bo pdp chce wczesniej do lozka a nie moze, bo potem od switu(jest chodzaca, sama odsloni rolete) kursuje. To przetrzymywanie jej i sluchanie marudzenia dziala na moje nerwy:przekleństwa:

Ale to normalne w moim wieku, ze denerwuje sie:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jak wam się pracuje przy krótszym dniu ? Mnie dobrze bo seniorzy jesienią i zimą chodzą wcześniej spać. Minusem jest to że mnie też się chce wcześniej spać. :szydera:

Źle:(PDP bywa ,że idzie do spania wcześniej czyli ok 20.30/plus godzina w łazience/ ,ale niestety wcześniej się budzi.Lezy wprawdzie do 7-ej,ale i ja wcześniej się budzę bo już przed 6-ą:(A spać chodzę późno bo albo film albo czytam długo.Gdzieś doczytałąm,że ta nieszczęsna zmiana czasu,która zupełnie nic nie daje  atylko wytrąca z rytmu wszystkich ma być jeszcze 4x.I oby.Mamy zostać przy czasie letnim.

w ogóle to obserwujęu siebie na tym turnusie chyba zmęczenie materiału,takie ogólne.Zmęczona jestem ,znużona,jakaś taka jak nie ja:(

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Osierocone...osamotnione. Buuu...Maupa mirabelkowa se pojechala w siną dal, a ja zapomnialam pomachać jej chusteczką. Znaczy nie miałam jak jej rozwinąć żeby na wietrze falowała. ( smarknęłam se chwilę wcześniej). Taka sytuacja...

A teraz możecie się nade mną poużalać.:smutek:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Dzień dobry. Osierocone...osamotnione. Buuu...Maupa mirabelkowa se pojechala w siną dal, a ja zapomnialam pomachać jej chusteczką. Znaczy nie miałam jak jej rozwinąć żeby na wietrze falowała. ( smarknęłam se chwilę wcześniej). Taka sytuacja...

A teraz możecie się nade mną poużalać.:smutek:

Prześcieradłem było machać albo chociaż ręcznikiem:)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Jak wam się pracuje przy krótszym dniu ? Mnie dobrze bo seniorzy jesienią i zimą chodzą wcześniej spać. Minusem jest to że mnie też się chce wcześniej spać. :szydera:

A ja tam nie odczuwam żadnych zmian tym spowodowanych. 

Moja PDP chodzi do łóżka regularnie, między 18.30 a 19.00. Mój rytm pracy wyznaczają dwie, czterogodzinne "tury" - 08.00-12.00 i 15.00-19.00. 

Czasami, w przerwie zdarza mi się zdrzemnąć /zwłaszcza po  zarwanej nocy/, ale przeważnie najpierw robię chociaż krótki spacer. 

Jak były grzyby, to większość przerwy byłem w lesie. Przy dobrej pogodzie jeżdżę rowerem, a jak jest Pani Misiowa, to robimy spacerek i zakupy przy okazji. 

Dzisiaj pogoda pod psem, a że siedziałem do 01.30, to czas na drzemkę. 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Jak wam się pracuje przy krótszym dniu ? Mnie dobrze bo seniorzy jesienią i zimą chodzą wcześniej spać. Minusem jest to że mnie też się chce wcześniej spać. :szydera:

Dla mnie nie ma w zasadzie różnicy,bo pracuję do 17 więc kładzenie spać jest jakby poza mną. Ale z rana mam mniejszy problem z wyciągnięciem towarzystwa z łóżek.Wstają jakby bardziej ochoczo.Tylko nie wiem  czy to akurat zasługa zmiany czasu czy tak się cieszą na mój widok:szydera::szydera::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fioletowa.mysz napisał:

Dzień dobry. Osierocone...osamotnione. Buuu...Maupa mirabelkowa se pojechala w siną dal, a ja zapomnialam pomachać jej chusteczką. Znaczy nie miałam jak jej rozwinąć żeby na wietrze falowała. ( smarknęłam se chwilę wcześniej). Taka sytuacja...

A teraz możecie się nade mną poużalać.:smutek:

Nie będę się użalać bo jestem zazdrosna.Była u Ciebie 100 razy dłużej niż u mnie :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fioletowa.mysz napisał:

Dzień dobry. Osierocone...osamotnione. Buuu...Maupa mirabelkowa se pojechala w siną dal, a ja zapomnialam pomachać jej chusteczką. Znaczy nie miałam jak jej rozwinąć żeby na wietrze falowała. ( smarknęłam se chwilę wcześniej). Taka sytuacja...

A teraz możecie się nade mną poużalać.:smutek:

@fioletowa.myszoj biedny gryzoniu, nie plakusiaj.

Zjedz czekolade, obejrzyj cos wesolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha!

Dzien dobry!

Z dobrych wiadomosci: ziec pip dzis nazbieral 8 kg prawdziwkow!

Jestem juz zaproszona na grzybowa kolacje:oklaski:

Z dobrym winkiem.:wino:

Gorzej,ze bilet do PL jakos drogi:130 ojro zaplacilam.:(((

Moze faktycznie zdac sie na bla bla???

Ale tez pewnie min 10-12 godzin jazdy bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sayonara 52 napisał:

Aha!

Dzien dobry!

Z dobrych wiadomosci: ziec pip dzis nazbieral 8 kg prawdziwkow!

Jestem juz zaproszona na grzybowa kolacje:oklaski:

Z dobrym winkiem.:wino:

Gorzej,ze bilet do PL jakos drogi:130 ojro zaplacilam.:(((

Moze faktycznie zdac sie na bla bla???

Ale tez pewnie min 10-12 godzin jazdy bedzie.

Baska chyba jeszcze jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...