Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Michał845 napisał:

Aha, dzięki INEZ :)   Czyli nawet nie informować "szefowej" bo nawet nie ma sensu?  To to ok :)

Tak :)

Na przyszłość już będziesz wiedział, że to nic nie kosztuje podopiecznego ale wypada się zapytać. 

Nigdy nie miałam problemu no chyba że podopieczny siedział na telefonie :haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Michał845 napisał:

Ale często się słyszy, że ktoś naciągnął rodzinę na wysokie rachunki "wisząc" ciągle na telefonie. To jak to jest? O.o

Byłem na jednym adresie gdzie chciano mnie rozliczać za rozmowy telefoniczne ze stacjonarnego. 

Nie wiem czy każdy telefon, ale tam gdzie są seniorzy obecnie ma w abonamencie połączenia w De. Ostatnio dużo korzystałam z takich połączeń bo moj brat zaczął jeździć na zlecenia :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, MisiekFfm napisał:

A teraz Misiek - kulturalny "prostaczek" - będzie w radością oglądał "Schlagerboom 2019" na Das Erste. 

Polecam. Odpręża. 

@MisiekFfmco ty tak siebie oceniasz?

PS: mnie sie przejadly te ich szlagiery,kiedy z braku

laku musialam w Bawarii na okraglo ogladac ,,musikalische,,

I nie trawie tego kurdupla Silbereisen ,choc to showman, 

ale kudy mu do Gottschalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52

Oj tam. Ta ocena to naturalnie żart. 

Ja też nie jestem jakimś zapalonym fanem szlagierów, ale od czasu, do czasu, dla "oczyszczenia duszy" lubię się tak rozerwać. 

Podziwiam rozmach organizacyjny, przyglądam się przekrojowi publiczności... 

Florian jest, jaki jest, ale talentu do takich imprez nie można mu odmówić. 

Pewnie, że wspomina się Gottschalka, ale on już jest na etapie reklamowania aparatów słuchowych. Młodość rządzi i trza się z tym pogodzić. 

A jak ładnie Klubbb3 śpiewa teraz piosenkę "Griekiesche Wein" Udo Jürgensa...

 

Edytowane przez MisiekFfm
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Szybkie przywitanie , posiedzenie i uzupełnienie lektury na czas wypijanego szatana . Spakowana już jestem , tylko medykamenty ,  " kosmetyki na już  " dorzucę i utykanie po kwadratach w oczekiwaniu na kierowcę , który ma przybyć po mnie o 10 -10.30 . Trochę się denerwuję , bo pierwszy raz będę jechała bla bla . Syn ( mój ) zapewniał mnie , że będę miała lepszy komfort jazdy , bo to Mercedes Vito i tylko kierowca , jakiś pasażer z Łodzi i ja . Zapewniał mnie do czasu , kiedy zadałam pytanie , czy jest pewien , że w aucie będziemy tylko my , czy jeszcze może jakieś pudła , walizki itp. Ano nie , pewny nie był , ale i tak stwierdził , że będę miała lepiej niż bym jechała  normalną busiarnią...no i gadaj z gadziną , jak gadzina wie lepiej , bo tak i już ! :haha:Stresu jaki w ostatnich dniach na wyszukiwaniu dojazdu  przechodziłam nikt mi nie odbierze ....niby dużo aut gdzieś po drodze ma jechać , ale ...jeden nie ma czasu , żeby kilkanaście kilometrów zboczyć z trasy ...drugiemu nie pasowało , żeby 3 km zjechać z S8 ...trzeciemu znowu coś tam ...czwarty nie wycofał ogłoszenia , że już nie ma miejsca ....no i wk...nerwa miałam jak się patrzy >:( Nie mam żalu do kierowców ...do zmienniczki już tak i wybaczać trzeba , ale pamięć / mimo posunięcia ....w latach :haha:/ mam doskonała . Zapamiętam i ....skończyło się babci sranie , nie będzie litości , współczucia i tych innych ....jak Kuba Bogu - tak Bóg Kubie . Jeszcze ten strach , czy na pewno kierowca przyjedzie :(

Miłej , spokojnej niedzieli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Szybkie przywitanie , posiedzenie i uzupełnienie lektury na czas wypijanego szatana . Spakowana już jestem , tylko medykamenty ,  " kosmetyki na już  " dorzucę i utykanie po kwadratach w oczekiwaniu na kierowcę , który ma przybyć po mnie o 10 -10.30 . Trochę się denerwuję , bo pierwszy raz będę jechała bla bla . Syn ( mój ) zapewniał mnie , że będę miała lepszy komfort jazdy , bo to Mercedes Vito i tylko kierowca , jakiś pasażer z Łodzi i ja . Zapewniał mnie do czasu , kiedy zadałam pytanie , czy jest pewien , że w aucie będziemy tylko my , czy jeszcze może jakieś pudła , walizki itp. Ano nie , pewny nie był , ale i tak stwierdził , że będę miała lepiej niż bym jechała  normalną busiarnią...no i gadaj z gadziną , jak gadzina wie lepiej , bo tak i już ! :haha:Stresu jaki w ostatnich dniach na wyszukiwaniu dojazdu  przechodziłam nikt mi nie odbierze ....niby dużo aut gdzieś po drodze ma jechać , ale ...jeden nie ma czasu , żeby kilkanaście kilometrów zboczyć z trasy ...drugiemu nie pasowało , żeby 3 km zjechać z S8 ...trzeciemu znowu coś tam ...czwarty nie wycofał ogłoszenia , że już nie ma miejsca ....no i wk...nerwa miałam jak się patrzy >:( Nie mam żalu do kierowców ...do zmienniczki już tak i wybaczać trzeba , ale pamięć / mimo posunięcia ....w latach :haha:/ mam doskonała . Zapamiętam i ....skończyło się babci sranie , nie będzie litości , współczucia i tych innych ....jak Kuba Bogu - tak Bóg Kubie . Jeszcze ten strach , czy na pewno kierowca przyjedzie :(

Miłej , spokojnej niedzieli .

Basiek...

Polspiaco wprawdzie jeszcze ale logicznie...będzie dobrze:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko. Za oknem pochmurno :332_cloud:, ale nie pada, na razie. Ostatnie dni na steli, oj jak ja się cieszę urlopem:hura:.

Tym co w podróż się wybierają życzę szczęśliwej drogi i bezpiecznego dotarcia do celu podróży :476_red_car:.

A wszystkim bez wyjątków spokojnej i leniwej niedzieli.:cmok:

pobrane (13).jpg

pobrane (2).png

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się nie stekaj, bo kierowcy bla bla bardziej slowni od innych, w koncu pracuja na wlasny rachunek. Twoj syn ma racje, komfort podrozy wiekszy i koniec, kropka.

Nie zapomnij na bla bla wystawic pochlebnej opinii:d

I dzien dobry wszystkim niedzielnie, leniwie:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...