Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A  jesteś w błędzie :d Na innym forum opiekunkowym mieliśmy fajną koleżankę ( Jolek jej było ....na nick :tak2: ) , która " karierę " rozpoczęła zaraz po maturze ....i świetnie dawała sobie radę :tak2:Mój adopcyjno- przyszywany -forumowy synek @asna miał 23 (? ) lata . Nooo...i nie zadzieraj nosa :szydera:

Ooo, czyli nie jestem taki "wyjątkowy" :płacz:

:szydera:  :d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urlop był i się zmyl:smutek:...A tak serio...czas do rzeczywistosci wracać.. dzisiaj zjazd kierunek Rostock A potem dalej...na Berlin 

..cudnie mrozno zimno świeżo.. to wczorajszy poranny spacer i wschod słońca....na plusie był cały jeden stopień

20191029_072705.thumb.jpg.578627691ec6cc1deebe6a2be8d40a11.jpg

Dzisiaj niestety nie będzie już czasu...:smutek:

Mam wrażenie że mnie ktoś maczuga w czerep walnął.. głowa boli że mało.. kawa wprawdzie w lapce jest czy aby pomoże??

No dobra idę poczytać A wam najlepszego życzę

 

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokulałam się i ja :oklaski: I mam zgryz, bo ktoś zajumał mi jasność....jasność na zewnątrz, czyli światłość, tfu...światło :haha:I siedziałabym w tych egipskich ciemnościach gdyby nie to, że towarzyszy mi światełko oświaty, tfu...lampa naścienna :haha: A kawunia w dłoni ogrzewa co trzeba :szydera: A lektura forum pobudza szare komórki...tylko z jakim skutkiem?! :szydera: Nic to...bierzmy się za bary z dzisiejszym dniem :oklaski:image.png.79a4dfe2334eaa7938c2540407869c92.png  , ale niech będzie miły, owocny i szczęśliwy, czego wam i sobie życzę z całego serca :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :cześć2:Za oknem dzień zaczyna wygrywać z nocą... Mim położę się na "kanapie" w gabinecie kosmetycznym o godz 11-tej muszę na wizytę do stomatologa na godz. 8,15 w szpitalu wojskowym ("trza" dojechać). Znowu zamkną mi gębę choć będę miała ją otwartą na oścież xd:smutek:Będzie grzebać, oj joj joj !!!.., nie lubię. Na tym fotelu dentystycznym to czuję się tak mała, że nie mam nawet swojego metr pięćdziesiąt pięć. Byle do przodu.., miłego dnia i buziaki :cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się z Wami bladym świtem, oczywiście z kawcią w garści. Dzień zaczynam od lektury forum. @lucinda oesu-co za widok! Dałabym naprawdę wiele:haha:-aby tam się znaleźć. Póki co- dawne "dedeery" muszą wystarczyć i jeszcze gotówkę dostarczyć:tak2:.Nie jest źle:tak2:

                              Słońca w serduchach :cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gód Myrning!

"– Prawdopodobnie będziemy cię musieli rozstrzelać – odpowiedział były starszy szeregowy Wintergreen.
– Jak to "będziemy"? – krzyknął zaskoczony Yossarian. – Co to znaczy "będziemy"? Odkąd to jesteś po ich stronie?
– Mam być po twojej stronie, kiedy cię będą rozstrzeliwać? – odparł Wintergreen."

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim, przywitam się grzecznie i ja z pachnącą kawką w ręce. To mój 4 dzień nowym projekcie i ogólnie biorąc nie jest źle.Babcia mobilna, miła z początkiem demencji, trochę przez poprzedniczkę rozpieszczona ale powoli to się wszystko skoryguje:d Nic na siłę! Dzień dzisiaj zapowiada się intrygująco, bo słonko wróciło( po dwóch pochmurnych dniach) a ja mam 7 godzin wolnego:dobrze: Babcie już gotowa w blokach startowych , czeka na wyjazd do przedszkola a ja w miasto i "Ahoj przygodo!!! Przygodo? Ahoj":cześć: Podobno miasto urokliwe. Życzę wszystkim udanego dnia i tym w pracy i tym wypoczywającym:cześć:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich i każdego z osobna

Kawka wypita o świcie by spokojnie :papieros: 

Pierwszy poranek zaliczony, jakoś dogaduje się z tym slogan em, zaraz obmysle plan działania, bo w lodówce pustki  

Miłego dni życzę wszystkim

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko. Za oknem słoneczko :327_sunny: świeci, ale przymrozek w nocy był, autka mają szyby pomrożone:haha:.

Kawusia :kawa:za tem bardzo potrzebna gorąca.

Komu w drogę obojętnie w którą stronę, życzę szczęśliwej podróży:dobrze:

Udanego dnia życzę wszystkim:cmok:

gify środa.gif

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w zimny poranek.:)od rana null było..:$.wiem dokładnie, bo o 7.15 już wiozłam Wernerka na pobranie krwi..:476_red_car:teraz pojechał do przedszkola, jego żona wybrała się do okulisty /wyjątkowo autobusem, bo pasuje spod domu pod sam praxis/...a opiekunka w ramach poprawienia samopoczucia :haha:jedzie zaraz zrobić sobie nowe paznokietki żelowe..:1410_nail_care_tone1: wyczaiłam niedaleko gabinet kosmetyczny który prowadzi pani z Polski :1193_flag_pl:, zobaczymy jak się spisze...zamelduję o efektach i stopniu zadowolenia ....miłego dnia ludki..:love:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helloł ludzie. Gdyby kto nie wiedzial to jutro czwartek. A w czwartek będę mogła przytulić do piersi mej obfitej grzybifiśnietą Maupę, wraz z przyległościami w postaci trawożernej Lucindy. No a dzisiaj do odpękania urodziny podopiecznej. 94 przeeeleeciało jak sen jaki złoty. I bedzie, będzie zabawa! Nad pizzą z piwkiem:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...