Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, foczka63 napisał:

Fantastycznie opisane :dobrze: Aż przyjemnie się czytało :tak2: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ale tam strasznie fiździ ....podobno :szydera:

Czasami fiździ, ale tam jest całkiem inny klimat niż na lądzie. W Norden pada i zimno, a tam słonecznie. 

I w ogóle super tam jest . 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:szydera:

40 minut temu, foczka63 napisał:

Świat się kończy! Agencja copywritera zatrudniła!? Jeżu malusieńki, czytało się wreszcie bez bólu zębów, przyjemnie i z uśmiechem. 

Edytowane przez Afryka
Ale tam faktycznie fiździ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, foczka63 napisał:

"Trzeba uważać też na starszego pana - jak usłyszy taneczną nutę może porwać opiekunkę do tańca!"

Tango w trzech osobach: podopieczny, opiekunka i balkonik!:d

12 minut temu, MisiekFfm napisał:

Czasami fiździ, ale tam jest całkiem inny klimat niż na lądzie. W Norden pada i zimno, a tam słonecznie. 

I w ogóle super tam jest

Na Morzu Północnym nie fiżdzi w grudniu i styczniu? Tjaa...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kris napisał:

"Trzeba uważać też na starszego pana - jak usłyszy taneczną nutę może porwać opiekunkę do tańca!"

Tango w trzech osobach: podopieczny, opiekunka i balkonik!:d

Na Morzu Północnym nie fiżdzi w grudniu i styczniu? Tjaa...

A ktoś powiedział, że nie...? 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Cudowna oferta. Poza dowcipnym opisem zwróciłam uwagę na masę szczegółów odnośnie stanu " tancerza" , sklepie, czasu wolnego. W ogóle mnóstwo informacji. 

Przeglądam inne oferty tej firmy,wszystkie są w podobny sposób opisane.Ktoś się postarał:)

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, BabaJagusia napisał:

Raz, dwa, trzy - pierwsza:oklaski:. Witam ciemną nocą. No to :kawcia w dłoń i lektura forum. 

                                                              Słońca w serduchach :cmok:

Pozwolisz że dojadę z moim kubelkiem:haha:...Raczej doplyne

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! Jeszcze tylko Góralską nastawię i jadziem na Zaodrze. 

Myszunia mnie w tym sezonie wyprzedzila,  ale naprawdę nie mam owoców do robienia. Bo destylat jest. Chodzi jeszcze za mną kawowa z pomarańczą,  albo taka zwykła Kahlua. Łobocym. 

A ja poważne pytanie,  wręcz proszę o pomoc. 

Czy pracują nasze opiekunki w Szwajcarii ? Szczególnie o wloskojęzyczne kantony mi chodzi? Muszę moją Sardynkę na roboty wysłać,  bo jako kelnerka i sprzątaczka ma żylaki szerokości Renu..

A Może jakaś prężna grupa na fb ze Szwajcarii? Albo co...albo wloskojęzyczne Niemcy. Już sama nie wiem,  ale widzę że dziewczyna ledwo 40 minęła,  a pada na pysk..coś muszę wymyślić. 

No, niemiecki język alergię u niej wprowadza..

Macie Jakiś pomysł? Proszę Was o pomoc..

 

A teraz chlipnijcie się energetyzujacej kartki, no to ci  paaa !

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Dzień za dniem leci ....do wyjazdu na roboty pozostało  już tylko kilka dni .  Niestety , wczoraj chyba znów obraziłam koleżankę ...a ja biedny żuczek nie mogłam , nie miałam czasu ani miejsce ku temu , żeby porozmawiać z godzinkę , bo zwyczajnie do banku wchodziłam . No i się porobiło ...teraz termin mojego przybycia na adres mam uzgodnić z córką PDP :haha:A mogłam pogadać , wysłuchać co ugotowała , jaka receptura , kto został potrawą uczęstowany , wysłuchać co dolega pani , która leży na sąsiednim łóżku ( Jadwinia od kilku dni w szpitalu ) i o wielu innych przemyśleniach , ważnych sprawach ....oj ...wielka fizda ze mnie i....cham ! Nie pomyślałam przez moment , że to Jadzia życzy sobie ze mną pogadać ...no i zamieniłam z Jadziutką kilka słów , życzyłam powrotu do zdrowia i zakończyłam rozmowę stojąc w wiatrołapie banku ....i sie porobiło na dobre ....wieczorem otrzymałam suchego , bez żadnych wylewności smsa z kim , co mam ustalać . Dobre i to ...a nóż widelec bym nie wiedziała ? :szydera:

Miłego , cieplutkiego dnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ też kiedyś twierdziłam że każdego języka mogę się nauczyć oprócz niemieckiego i japońskiego. Kwestia motywacji. Zaczynałam z podstawami które kułam  dwa tygodnie po kilka godzin dziennie. Potem cały czas się uczyłam. Bo to jest tak że za naukę języka agencje nam płacą. Płacą lepszymi stawka i lepszymi zleceniami. Jest sporo opiekunek z włoskim bo tam kiedyś sporo z nich pracowało i trudniej coś znaleźć.

Przekonaj Sardynkę do nauki, mogę podesłać fajne linki na początek, takie które jej nie zniechęca.

Edytowane przez Maria Jolanta
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...