Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, BabaJagusia napisał:

Witam się ciemną nocą... Jak cudownie smakuje kawa.... No to biorę się za lekturę forum. 

@lucinda a Ty co łazisz po nocy? :haha:

                                                                                 Słońca w serduchach :cmok:

No toz to jak dla mnie wczesne południe

Milutkiego również 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal ciepło :d

W nocy słyszałem, jak grzyby rosną :dobrze:

W sobotę byliśmy z Panią Misiową w lesie. Ja takiego wysyp nie pamiętam. Można być wybrednym - jak my - i zbierać tylko małe, do marynaty. 

Dzisiaj nastawiam się na takie do suszenia . 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, MisiekFfm napisał:

Nadal ciepło :d

W nocy słyszałem, jak grzyby rosną :dobrze:

W sobotę byliśmy z Panią Misiową w lesie. Ja takiego wysyp nie pamiętam. Można być wybrednym - jak my - i zbierać tylko małe, do marynaty. 

Dzisiaj nastawiam się na takie do suszenia . 

Starzy górale opowiadali, że w 39 r. taki wysyp był :d... Ale wiesz jak to z nimi bywa. Mają trzy prawdy i może to jest ta trzecia. :haha:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 17.10.2019 at 18:23, MisiekFfm napisał:

U Rychezy byłem też w Klotten, nad Mozelą. Mieszkała onegdaj tamże. 

A na Kölner Dom jednego razu wlazłem na sam szczyt. 

Warto było, ale nigdy więcej :tak2:

Byłeś faktycznie u Rychezy, chyba jej jedno żebro mają, biedna ta nasza królowa była, za życia  miała niestety bardzo  trudną sytuację  i po śmierci też nie najlepiej,  bez żadnego szacunku dla ostatniej woli i dla zwłok  które były pokazywane publicznie co roku i w coraz gorszym stanie, ale najgorsze co ją spotkało to okropna opinia jaka za nią się ciągnie mimo że zrobiła bardzo wiele dla Polski.

A na szczyt katedry się też wybieram tylko nie wiem kiedy. 

Na Mariacka też weszłam to i tę chcę zaliczyć tylko co na to moja kondycja......

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2::d

"Parę" dni mnie nie było, a braki mam takie, że ho, ho, a może więcej. Pocieszające jest to, że to nie braki w, uzębieniu :d. Przebrnęłam przez kawiarnię, a tu jeszcze tyle topików, ale topić się z rozpaczy nie będę. :haha:. Najwyżej dokończę później, albo będę niedoinformowana, ponoć im mniej wiesz, tym lepiej sypiasz. 

Realne życie pochłonęło mnie niczym czarna dziura, choć czuję się jak w czarnej dupie po 13 października,ale tego bez wódki nie rozbieriosz. :papieros:

No to tyle na razie, bo o 13 czeka na mnie miła pani w białym fartuszku, oby miała dla mnie w miarę dobre wiadomości, z resztą sobie poradzę, bo w końcu cytując słowa Butaprena "mamy najlepszą służbę zdrowia w Europie" :hura:

Szczęścia, zdrowia, pomyślności i takiej pogody jak u mnie od dwóch tygodni... Piękna złota jesień trwa w najlepsze. Dzisiaj 22 stopnie. 

PS. Z lasu prawie nie wychodzę, choć czerwona lampka się już pali... Sucho już strasznie. :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pogadałam z pdp. przy śniadaniu, jak Polak z Polakiem-czyli bez owijania w bawełnę. Uświadomiłam pdp. że rotacja na tym adresie wynika z różnych oczekiwań obydwu stron. Nie jest to łatwe miejsce ale też nie jest "oraniem na ugorze". Zobaczę, jak będzie po powrocie reszty rodziny z urlopu. Nie ma co się nakręcać. 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!

U mnie slonce, tylko jak dlugo?

Po pauzie biore sie za moj ulubiony sport-prasowanie.

Leb mnie nap@#4la kolejny dzien.

Pani sprzata, ja schodze z oczu pop.

dobra wiadomosc, ze nie musze babki pchac do fryzjera na obciecie wlosow:oklaski:

Corka organizuje babce popych,

Jutro musze zakupy poczynic

, corka pop wyjezdza na jakies targi, ziec do Lipska,

wiec zakupy na piechote zrobie.

Moim ,,Hak Porsche,,;)))

Tak nazywaja tu torbe na zakupy.

Do niedzieli wiec jestem udupiona, bo nie zostawie babki samej i nie pojde na pauze.

Co tam w pokoju tez przytulnie na pauzie.

Pop nie wola i nie molestuje .

Leekiego poniedzialku, bo jak mowia:jaki poniedzialek,taki caly tydzien,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak Was czytam i patrzę na te Wasze zbiory, to aż mi żal, żem ja nie grzybowa.

Nie przepadam za jedzeniem grzybów. Zbierać nie umiem; po pierwsze- nie znam się na grzybach, po drugie- ślepa na nie jestem. Mogłabym potknąć się o grzyba, dopiero wtedy bym zauważyła...chyba....

Chociaż, gdyby były tak widoczne, jak te na @MisiekFfm  zdjęciu, to kto wie....

 

Dzień dobry się z Wami.

 

 

 

72901442_2719981198012067_7905205874602278912_n.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Forumowicze,

jeżeli ktoś z Was jeszcze nie oceniał agencji i przewoźników na podstawie ankiet tworzonych przy Waszym udziale to bardzo prosimy o poświecenie swoich kilku chwil.

OCENIANIE AGENCJI: https://opiekunkaradzi.pl/forum/86-agencje-pracy-opinie-opiekunek/

OCENIANIE PRZEWOŹNIKÓW: https://opiekunkaradzi.pl/forum/87-przewoźnicy-opinie-opiekunek/

 

Wasz głos ma ogromny wpływ na ranking opiekunów, który na żywo można śledzić na stronach:

RANKING AGENCJI: https://opiekunkaradzi.pl/ranking-firm/1/

RANKING PRZEWOŹNIKÓW: https://opiekunkaradzi.pl/ranking-firm/2/

 

Wypełnienie ankiety pozwala na dodanie posta uzupełniającego.

Przypominamy, że opinie dodajemy wyłącznie w ww. miejscach.

Miłego dnia!

Anna 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Moderator napisał:

Forumowicze,

jeżeli ktoś z Was jeszcze nie oceniał przewoźników na podstawie ankiet tworzonych przy Waszym udziale to bardzo prosimy o poświecenie swoich kilku chwil.

OCENIANIE PRZEWOŹNIKÓW: https://opiekunkaradzi.pl/forum/87-przewoźnicy-opinie-opiekunek/

 

 

 

 

Kto dodaje tam nowe tematy tzn. nowych przewoźników?

Ostatnio jeżdżę z różnymi firmami, ale nie ma ich w spisie.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
18 minut temu, Basiaim napisał:

Kto dodaje tam nowe tematy tzn. nowych przewoźników?

Ostatnio jeżdżę z różnymi firmami, ale nie ma ich w spisie.

@Basiaim, podaj nam proszę nazwy w supporcie: https://opiekunkaradzi.pl/support/

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, Krista napisał:

nie robię ankiety bo mojej firmy też na rankingowej liście nie ma. A mogła bym polecić, problem że byłaby to reklama (zabroniona)

Dzien dobry :d

Dzień dobry. Proszę o przesłanie nazwy poprzez https://opiekunkaradzi.pl/support/

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Krista napisał:

nie robię ankiety bo mojej firmy też na rankingowej liście nie ma. A mogła bym polecić, problem że byłaby to reklama (zabroniona)

Dzien dobry :d

Ja swoją ulubioną agencję zgłosiłam właśnie przez Support, bo też jej nie było. Dodaj swoją, może skorzystam?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...