Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Spirytek w sklepie jest łatwo dostępny:p

Jest...jak najbardziej :haha: Jednakowoż mój spirytek kosztował mnie duuuuużo mniej i teraz muszę poczekać na nową dostawę :p I czasu nie starczy na realizację wszystkich planów nalewkowych :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Jest...jak najbardziej :haha: Jednakowoż mój spirytek kosztował mnie duuuuużo mniej i teraz muszę poczekać na nową dostawę :p I czasu nie starczy na realizację wszystkich planów nalewkowych :haha:

Nie chcesz wiedzieć ile w De kosztuje:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, foczka63 napisał:

Gdybyś się wcześniej zarejestrowala w spisie wyborców w swoim niemieckim rejonie mogłabyś głosować-przegapiłaś:(Wtedy zaświadczenie o prawie do głosowania nie jest potrzebne.Było trąbione w odpowiednim topiku,było.Nie czytało się ,nie wiedziało:(Gapa.

W trakcie turnusu zmieniałam sztelę.Tam raczej nikt by mi nie udogodnił,żebym mogła zarejestrować się ( chociaż teraz myślę ,że przez internet można by.) Masz rację Kasiu gapa ze mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejka pod ambasadą w Monachium, trzy godziny czekania :/. Bałagan niesamowity, dwie komisje, jedna taka, jak widać, a w drugiej 5 minut czekania. 

Ewidentnie ktoś zawalił :(.

 

 

 

 

IMG_20191013_142333_HDR-1040x780.jpg

Edytowane przez salazar
Ambasada to biały budynek w tle
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he, a za plecami mam tokującą opiekunkę z Aterimy ;). Opowiada bogu ducha winnemu chłopakowi, w jak rewelacyjnej firmie pracuje, jak niefajna jest praca na czarno, a ona ma wszystko, ubezpieczenie, składki emerytalne, cudowną opiekę, płatny urlop i czuje się członkiem rodziny :). Cudnie jest :D.

Jeszcze z 1,5 godziny ;(.

Acha, i pedofila w kościele to propaganda i przesada :I.

Edytowane przez salazar
Dopisek
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spełniłam swój patriotyczno-obywatelski obowiązek . Trafiłam na całkowity bezruch w mojej " obwodówce " , ale już  wychodząc mijałam tłumnie podążających na wybory . Serce ściskało mi się z bólu , gdy z " obwodówki " po przeciwnej stronie ulicy wychodziła znajoma ze swoją matką - staruszką . Kobicina ledwie nogami powłóczyła , ale głosowała....niestety ....znam poglądy tej pani :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, salazar napisał:

He, he, a za plecami mam tokującą opiekunkę z Aterimy ;). Opowiada bogu ducha winnemu chłopakowi, w jak rewelacyjnej firmie pracuje, jak niefajna jest praca na czarno, a ona ma wszystko, ubezpieczenie, składki emerytalne, cudowną opiekę, płatny urlop i czuje się członkiem rodziny :). Cudnie jest :D.

Jeszcze z 1,5 godziny ;(.

Acha, i pedofila w kościele to propaganda i przesada :I.

Hahaha Elce pokażę gdzie mnie chciała wysłać  

Byłem na pierwszych trzech zleceniach z Aterimą. Wrogowi bym nie polecił. 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veni, vidi i wypełniłam jak sumienie nakazywało w towarzystwie Córki i Syna :oklaski: Silna grupa pod wezwaniem zabiegi KOsmetyczne wybrać wolała, a PIStoletów się nie tykała :oklaski: Tłumy waliły, a ogony jak za komuny po wódeczkę stały i w skupieniu wyborów własnych dokonywały :haha: A jutro obaczymy, jakim procentem skończyły się "odczepiny" :donos: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965

@fioletowa.mysz

bimbrowniczki!!!!:haha:

Ale jak was czytam,to mi slina kapie na klawiature, tak bym skosztowala tych nalewek

Mam pomysla: @Mirelka1965 mam sporo pojemniczkow po probkach perfum.

Podesle ci ,coooo?

A ty napelnisz kazda inna twoja nalewka.

Oczywiscie kazdza fiolka musi byc opisana ,co zawiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, sayonara 52 napisał:

@Mirelka1965

@fioletowa.mysz

bimbrowniczki!!!!:haha:

Ale jak was czytam,to mi slina kapie na klawiature, tak bym skosztowala tych nalewek

Mam pomysla: @Mirelka1965 mam sporo pojemniczkow po probkach perfum.

Podesle ci ,coooo?

A ty napelnisz kazda inna twoja nalewka.

Oczywiscie kazdza fiolka musi byc opisana ,co zawiera

Ale , że coo ...perfumę ma Ci w nie powlewać , czy inną wodę brzozową ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Mirelka1965

@fioletowa.mysz

bimbrowniczki!!!!:haha:

Ale jak was czytam,to mi slina kapie na klawiature, tak bym skosztowala tych nalewek

Mam pomysla: @Mirelka1965 mam sporo pojemniczkow po probkach perfum.

Podesle ci ,coooo?

A ty napelnisz kazda inna twoja nalewka.

Oczywiscie kazdza fiolka musi byc opisana ,co zawiera

Czemu nie :haha: A co będzie, jak mnie za szmugiel wsadzą?! :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązek obywatelski spełniony.Tłumów nie było o 17.30 ,ale ponoc rano były ogony.Dwie urny,jedna zapakowana do pełna  i zaplombowana .Druga do połowy.Fotek w środku nie dali zrobić:(

Oznakowanie komisji fatalne:(Było wejscie w innym miejscu niż w maju i  jak ktoś był pierwszy raz to klamkę pocałował:(Info dopiero w środku było.Długopis miałam własny na wszelki wypadek bo jakoś małe mam zaufanie do tych komisji w przy parafiach:(

004.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...