Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Klasyczna.....czyli jaja, mąka kartoflana i masło :haha: I możesz mnie nie lubić...przez czas jakiś :szydera:

Eee. To nie jest klasyczna. Klasyczna nie ma mąki kartoflanej i masła. Ma ciut zwykłej maki w skladzie oraz skwarki z boczku i cebulę. I woła się na nią bugaj:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót Pańci 

 

5727cc8a0968.jpg

Derina też śpi ze mną,  a Rambo przy bramie mnie wylizal..

P.S.

W chałupie Armagedon. Jak se zmienilam ppsciel,  to się położyłam spać...

Ten chłop okropny...

Proszę się prowadzić dobrze,  odezwę się jak odgruzuje syf. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, beatrix+ napisał:

Powrót Pańci 

 

5727cc8a0968.jpg

Derina też śpi ze mną,  a Rambo przy bramie mnie wylizal..

P.S.

W chałupie Armagedon. Jak se zmienilam ppsciel,  to się położyłam spać...

Ten chłop okropny...

Proszę się prowadzić dobrze,  odezwę się jak odgruzuje syf. 

Odpoczywaj Becia ...i nie napitalaj na tego , swojego Szkodnika :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, beatrix+ napisał:

Ten chłop okropny...

Może za duże masz wymagania?:)Tam zaraz Armagedon....trochę bałąganu tu i tam i wielkie halo:)Dostęp do wyrka,kibelka i żarełka jest?Jak jest ,znaczy nie jest źle:):):)To raz.A dwa ,nie widziałaś jeszcze prawdziwego Armagedonu:):):)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, beatrix+ napisał:

jeno rynek zaniatany. 

Ale pozamiatany:)I tak zrobisz porządki po swojemu.Wszystkie tak robimy:)Wyznacz zadania Szkodnikowi,pochwal i świat od razu będzie piękniejszy a mieszkanie na pewno:)Po co sobie urlop psuć?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Widziałaś jak nam się pałką oberwało od @Maria Jolanta ....niestety , ale ma rację . Lepiej tutaj o kaszankach i innych pasztetowych pogadamy :haha:

O salcesonie lepiej bo dawno nie jadłam. Ale to później, dobra? Teraz spa sobie fundnęłam w łazience i trochę mi zejdzie:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

Ale pozamiatany:)I tak zrobisz porządki po swojemu.Wszystkie tak robimy:)Wyznacz zadania Szkodnikowi,pochwal i świat od razu będzie piękniejszy a mieszkanie na pewno:)Po co sobie urlop psuć?

Nie wszystkie :haha: Niektóre to mają nienormalną sytuację po powrocie...znaczy porządek i czystość zastają :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, beatrix+ napisał:

Powrót Pańci 

 

5727cc8a0968.jpg

Derina też śpi ze mną,  a Rambo przy bramie mnie wylizal..

P.S.

W chałupie Armagedon. Jak se zmienilam ppsciel,  to się położyłam spać...

Ten chłop okropny...

Proszę się prowadzić dobrze,  odezwę się jak odgruzuje syf. 

Łoooo matuś , jak słodko :d Nawet minki macie identyczne :love: 

Na chłopa nie narzekaj . Wybyczyłaś się na urlopie , to teraz możesz popitalać na szmacie , bo niby dlaczego masz sie mieć lepiej od zdecydowanej większości nieszczęśnic :haha:.

I dzieńdoberek Ludki :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Hillary napisał:

Potrzebuje waszej pomocy.

Kiedyś na forum widziałam lekcje niemieckiego /od podstaw/ prowadzone przez lektorkę.Teraz nie mogę tego  znalesć.Potrzebuje dla wnuczki.Może znacie jakieś fajne stronki z lektorem.

Z góry dziękuje za pomoc :)

Szukasz takich ogólnych , czy związanych z pracą w opiece ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Hillary napisał:

Potrzebuje waszej pomocy.

Kiedyś na forum widziałam lekcje niemieckiego /od podstaw/ prowadzone przez lektorkę.Teraz nie mogę tego  znalesć.Potrzebuje dla wnuczki.Może znacie jakieś fajne stronki z lektorem.

Z góry dziękuje za pomoc :)

Na You Tube wpisz do wyszukiwarki "rozmówki polsko niemieckie". I wybieraj, które Ci bardziej odpowiadają.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...